Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Mit tegyek, hogy ne féljek ennyire a szüléstől?

Figyelt kérdés
37+5 hetes vagyok.Egyre jobban parázok.Pedig Apa is ott lesz velem.Nincs is már más gondolatom nagyon.Ráadásul nemcsak magától a szüléstől félek, hanem a családunkban egyenes ágon fordult már elő agyvérzés, a méhlepényem mélyen tapad (egyszer véreztem is), és ennek ellenére hüvelyi szüléssel fogunk kezdeni.Ha az orvosomon múlna, végig csináltatná velem.De én nem szeretnék ott maradni.Hogyan tereljem el a gondolataimat?Első baba, és fogalmam sincs még arról sem, hogy maga a fájdalom milyen lesz.
2010. szept. 6. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha állandóan ezen parázol,akkor sokkal rosszabb lesz! Nem kell tőle félni,az orvosok vigyáznak rád. A fájdalom pedig kibírható,ha nem hisztizel közben,mert akkor nehezebb. Inkább szülnék 10 gyereket,mint egy epegörcsöt végig szenvedni! Az sokkal rosszabb és még értelme sincs.
2010. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:)) Köszi!Igazad van.Alapvetően egész jól bírom a fájdalmat, remélem kibírható lesz ez is.Ennek a fájdalomnak legalább van értelme..
2010. szept. 6. 08:06
 3/6 anonim ***** válasza:
császár gyógyír.
2010. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pontosan 1 héttel vagyok idősebb nálad.Én is félek de lehet hogy jobb legalábbis nekem azt mondták hogy nem tudjuk mi fog történni.Azt mondták nekem tanácsként:gondolj arra tök jó lesz le tudsz hajolni, könnyen be tudod kötni a cipődet, és természetesen arra hogy az a kis csepség is ugyanazt szenvedi végig amit mi.Én szeretnék epidurált kérni ha a doki is úgy ítéli meg, de meg is nyugtat hogy van rá lehetőség ha minden kötél szakad.Én már inkább kíváncsi vagyok hogy milyen lesz hogy viselkedik apuka milyen lesz a baba meg úgy az egészre.Ne félj majd csak túl leszünk valahogy.Szorítok neked majd ha eszedbe jutok írd meg milyen volt én is megírom.


Jó egészséget nektek.

2010. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem féltem a szüléstől, hiszen elképzelésem sem volt róla, hogy valójában milyen lesz.

Azt mondhatom, hogyha rövidebb ideig tartott volna, akkor jobban bírtam volna, maga a vajúdás volt nagyon fájdalmas, nekem meg még hosszú is, de a többi már ehhez képest elviselhetőbb.

Gyorsan túl leszel rajta, és nyomban megszűnik minden fájdalom is.

Én már csak annyit kívánnék magamnak, hogy gyors szülésem legyen!!!

14 hós kislány anyukája és 9 hetes kismama

2010. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Jó, majd megírom, milyen volt.Az az érzésem, hogy már nincs sok idő hátra..Nektek is könnyű és gyors szülést kívánok!
2010. szept. 6. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!