Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan reagálnál, ha valaki...

Hogyan reagálnál, ha valaki az elején rákérdezne, terhes vagy-e?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek először dokihoz, akkor leszek 8 hetes. Addig nem szeretném senkinek sem elmondani, csak a férjem tudja. Úgy érzem, hogy már most nagyobb a hasam és mindenki azt nézi. A farmer szorít, leggingsben és bővebb ruhában járok mostanában. Második terhességnél hamarabb látszik a pocak, ugye?
2020. nov. 4. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

8 hetesen csak fel vagy puffadva, az látszik.

Én nem reagálnék sehogy, megmondanám őszintén, hogy igen, terhes vagyok.

2020. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Én letagadnam és megmondanam h ne a hasamat stirolgesse. Semmi köze hozzá míg nem mondom, főleg mivel gondolhatja hogy kisterhes vagy.
2020. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Tagadtam
2020. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Milyen az a kisterhes?


Én is jövő héten megyek először 7 hetesen. És szintén nagyon fel vagyok puffadva. Magamtól még nem mondanám az tuti, dr nem tagadnám le ha rá kérdeznek

2020. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem indiszkrét nem fog rákérdezni, ha még összekeverhető a puffadással. Ha mégis, akkor viccesen megjegyezném, hogy túl finomat főztem, azt látja.

Akivel olyan bizalmas a kapcsolatom, hogy tudja, hogy babát tervezek, annak valószínűleg a terhességet sem tagadnám.

2020. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Áhhh nem ennyire rafkósak. Lehet néhányan gyanakszanak, vagy látják, hogy meghíztál, de általában nem mernek direktbe rákérdezni, mert ha nem vagy terhes, ciki, hogy gyakorlatilag dagadtnak neveztek. Nem merik bevállalni. Nekem volt aki már csak akkor mert gratulálni mikor szűk póló volt rajtam egyértelmű terhespocakkal.
2020. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt aki rákérdezett, hogy na, lassan nem szeretnétek babát? Akkor épp még nem látott doki, csak pozitív tesztem volt, így annyit mondtam neki mosolyogva, hogy most erről nem szeretnék beszélni. Nem firtatta tovább :)
2020. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem mondanám, ha még nem bizonyította a terhességet a doki. Először legyen biztos, hogy élő terhesség. En kitérő választ adnék, pl. (Csak nem babát vársz??) Ha így lesz, időben megtudod majd.
2020. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kisterhest kb 14. hétig szokták mondani felénk :)
2020. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy bunkóságnak tartanám, ha valaki rákérdezne, mikor még nem egyértelmű, és ha nem szeretném még elmondani, nem is mondnanám, adnék valami kitérő választ.
2020. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!