Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tévedhet pozitív irányba a...

Tévedhet pozitív irányba a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, a legkevésbé sem számítottunk arra, hogy teherbe eshetek, eléggé furcsa a cikluson már egy ideje.

Tegnap és ma nagyon rosszul voltam, legszívesebben csak aludtam volna. Egy hete késik. Szúrkál a hasam, a mellem majd szétdurran, dettó mint menzesz előtt.

Volt ilyen korábban is, olyankor nagyon erős görcsökkel jött meg, csomósan véreztem.

Jaj, nem is tudom mit akartam ezzel leírni.

Nagyon sokat pisilek kb 3-4 napja, ez volt feltűnő.

Ma nem tudtam már másik tesztet venni, de holnap veszek.

Szóval: tévedhet egy teszt?


2020. júl. 28. 21:20
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

Szerintem nem akar. Semmi baj az anyjával, csak nem tudja elengedni a fiát.

A lányom az én dolgom, hogy mit mondok el neki és mit nem.

2020. júl. 30. 12:14
 52/60 anonim ***** válasza:
Ohh.. es akkor mit dontotok? Beszeltetek?
2020. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:

Igen, beszéltünk tegnap.

Nem tartjuk meg.

Nem könnyű döntés az biztos.

2020. júl. 30. 12:46
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom 😞
2020. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én is, mi is. ☹️

2020. júl. 30. 12:51
 56/60 anonim ***** válasza:
77%

Akkor viszont valóban nem kellett volna elmondani a lányodnak. Azért mert sírtál... ugyanmár, ezer dolgot kitalálhattál volna.


Most meg elmondod neki az abortuszt? Hát nem vagy semmi...

Hiába látod érettnek, valójában még kislány. És ennek meglesz a következménye az ő lelkivilágában is.

2020. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
56%
Na igen, azt nagyon nem kellett volna elmondani....
2020. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:

Jól van, ezt majd megoldom az igazságot kihagyva belőle.

Mostmár az idegesít, hogy csak nem vagyok több hetes mint gondolom, hát megvolt múlt hónapban.

2020. júl. 30. 18:27
 59/60 anonim ***** válasza:
76%

Én még csak most olvasom, nagyon-nagyon sajnálom ezt az egészet, hiszen ez egy komoly döntés, komoly élettapasztalatokkal!

A felelősségtudat, a nevelés, a törődés, gondoskodás... Mennyi energiabefektetés 35 évesen egy tizenéves lányt nevelő anyukának, aki ráadásul állapotos is. :(


Én régebben ellene voltam az abortusznak (nem tudtam még mi az a felelősségtudat, mostanra látom az unokatestvéreimnél), hogy miért teszik, miért ennyire önzőek.. De mára már tudom, hogy ez nem önzőség és nem is szeretethiány. Ha tényleg nyomós oka van az abortusznak, akkor nem lehet mit tenni.

Hiába, vannak olyan esetek (mint pl. a tiéd), ahol nem lehet vállalni a gyermeket, hisz annyi munka van vele...


A párod lehet (habár nem tudom, hogy van-e neki gyereke) azért akarná megtartani, mert mégiscsak 35 éves vagy, és ha ne adj Isten egyszer közös gyereket akartok a közeljövőben, már nem biztos, hogy újra összejöhet. Ettől lehet olyan bizonytalan.


Igaz, én csak 18 vagyok, éretlen mitugrász. Tudom. De ettől még megpróbálok mindig racionálisan gondolkodni, és megfontolni az életet (nem pedig éretlenül, primitíven mint egyes kortársam).


- Szeretnék-e gyereket a későbbiekben?

- Igen, szeretnék. Viszont csak akkor, ha biztos háttérben, megfelelő körülményeket és anyagi helyzetet tudok biztosítani a kicsinek, ami nagy valószínűséggel majd 30+ koromban fog megvalósulni. Addigra talán mindent megtudok teremteni egy gyermek eljövetele érdekében.


Örülök kérdező, hogy vannak még olyan normális emberek Hazánkban mint Te! :) (nagyon ritkán találkozok ilyen emberrel a való életben)


Szorítok, kérdező, hogy a legjobb döntést fogod hozni! Legyen az bármelyik a kettő opcióból! Sok sikert és kitartást.


Üdv., egy 18 éves srác.

2020. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező.. Mizu veled veletek? Én őszintén szólva biztos hogy nem vetetném el mivel az egyoldalú döntés.. Nem lehet fontosabb egy pasi az ember gyerekénél.. Szerintem ő csak a kiadások miatt tart jobban és még lehet nem érett meg a feladathoz.. Amúgy anyuci nem engedi el a fiát viszont ha megtudná hogy unokája lesz biztos hogy nem engedné hogy elvetessetek
2020. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!