Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tévedhet pozitív irányba a...

Tévedhet pozitív irányba a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, a legkevésbé sem számítottunk arra, hogy teherbe eshetek, eléggé furcsa a cikluson már egy ideje.

Tegnap és ma nagyon rosszul voltam, legszívesebben csak aludtam volna. Egy hete késik. Szúrkál a hasam, a mellem majd szétdurran, dettó mint menzesz előtt.

Volt ilyen korábban is, olyankor nagyon erős görcsökkel jött meg, csomósan véreztem.

Jaj, nem is tudom mit akartam ezzel leírni.

Nagyon sokat pisilek kb 3-4 napja, ez volt feltűnő.

Ma nem tudtam már másik tesztet venni, de holnap veszek.

Szóval: tévedhet egy teszt?


2020. júl. 28. 21:20
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
76%
Ebben az esetben en nem tartanam meg. Ha mar most erzed, h nem tudnad ot ugy szeretni...erezni fogja egesz eteben... Na meg mar turelmed se lesz annyi, inkabb egy nyugnek gondolod az irasod alapnan mar most, nem ha majd ott uvolt hasfajosan... Nehez ez :(
2020. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
96%
Attól az egytől ne félj, hogy nem tudnád úgy szeretni. Tudnád. De ezt a döntést neked kell meghozni. Szerintem tesztelj újra, ha az is pozitív deritsd ki gyorsan mennyi idős lehet a terhesseg aztan hagyj magadnak 1-2 hetet, hogy átgondold.
2020. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a válaszát, számomra mindegyik hasznos volt.

Már tényleg nem tudom, hogy hülye vagyok vagy mi van, de napok óta úgy szúr a hasam, mint menzesz előtt. A mellem is úgy fáj, terhesség alatt nem is fájt az elején, csak megnőtt.


Igen, ezért is nem akartam soha másik gyereket, mert amióta csak van a lányom, ő az életem, ő a mindenem.

Nem tudom mi válthat ki ilyen érzést egy nőből, hogy a másik babát nem szeretné úgy, nem tudom, de olyan erős az érzés, hogy nem tudnék jó édesanyja lenni a picinek. :(

2020. júl. 28. 23:24
 24/60 anonim ***** válasza:
96%

Ez a te döntésed.

Bennem is voltak hasonló érzések, szerintem majdnem minden anyában ott van ez a bizonyos "nem fogom vagy nem tudnám úgy szeretni" érzés.

Aztán amikor megszűletett a második gyermekem, köddé vált ez az érzés.

Ugyanúgy szeretem mindhárom gyermekemet.

Kitartást neked!

😊

2020. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Őszintén megmondom, hogy elgondolkodtató. 😭😭😭

Szerintem életemben nem szenvedtem még ennyire érzelmileg mint most.

2020. júl. 28. 23:50
 26/60 anonim ***** válasza:
73%
Hat a szavaidbol nem tunik ugy h vedekeztetek, inkabb hogy ugy gondoltad nem lehetsz terhes. 35 evesen ritka klimax, az h nem jon meg minden honapban 1000 dologtol lehet. Amig van verzesed nagy esellyel termekeny vagy. Ne haragudj, de sztem felelotlen vagy.
2020. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
Fent van az a kib.....tt spirál, csak azt nem tudom, hogy minek!
2020. júl. 28. 23:56
 28/60 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is terhes vagy, a tesztek negatív irányba szoktak tévedni, pozitívba nem. (legalábbis kb 0.5 ezrelék az esély rá.)

Sőt, szerintem az a "darabos verzes" is lehetett egy terhesség, csak a természet (és a spirál) elintézte...


Ami szerintem az egyik fő kérdés: adott esetben fel tudnád nevelni egyedül a babát? Mert ha a pároddal január óta vagytok együtt, az még elég friss egy gyerekvállaláshoz...


És mit szólna a lányod egy kistestvérhez?


Attól nem kell félni, hogy nem szeretnéd úgy a babát, mint a nagyobb gyereket - legfeljebb nem rögtön, de ez természetes. Később pedig már mosolyog az ember a feltételezésen is... én is átéltem. :)


Mindenesetre a spirál megbízhatatlan védekezési mód, és még az is lehet, hogy összefüggésben áll a fent felsorolt "klimaxos" tüneteiddel.


sok sikert a holnaphoz!

2020. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
65%
Uhh, mar sokadik embertol hallom ezt a spiral dolgot😱 ez tenyleg ennyire nem biztonsagos?! Miota van fent?
2020. júl. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak az az aggalyod, h nem fogod szeretni, sztem attol ne felj! Tuti imadni fogod!
2020. júl. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!