Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tévedhet pozitív irányba a...

Tévedhet pozitív irányba a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, a legkevésbé sem számítottunk arra, hogy teherbe eshetek, eléggé furcsa a cikluson már egy ideje.

Tegnap és ma nagyon rosszul voltam, legszívesebben csak aludtam volna. Egy hete késik. Szúrkál a hasam, a mellem majd szétdurran, dettó mint menzesz előtt.

Volt ilyen korábban is, olyankor nagyon erős görcsökkel jött meg, csomósan véreztem.

Jaj, nem is tudom mit akartam ezzel leírni.

Nagyon sokat pisilek kb 3-4 napja, ez volt feltűnő.

Ma nem tudtam már másik tesztet venni, de holnap veszek.

Szóval: tévedhet egy teszt?


2020. júl. 28. 21:20
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, ha pl egy ciszta vagy gyogyszerek prpdukalnak hcg szint emelkedest...
2020. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Gyógyszert nem szedek semmit, Benuront vettem ma be, mert már rettenetes fejfájásom volt.

Ciszta?

Nem tudom, nem hiszem, legalábbis áprilisban voltam orvosnál, rákszűrés rendben, meg minden egyéb.

2020. júl. 28. 21:26
 3/60 A kérdező kommentje:
Egyébként Valentine teszt volt, szinte pillanatok alatt jött a két csík.
2020. júl. 28. 21:29
 4/60 anonim ***** válasza:
95%
Akkor terhes vagy
2020. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az tényleg pozitív. Pozitív irányba nem igen szoktak tévedni a tesztek. Esetleg ismételj 2 nap múlva.
2020. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm.

Most itt olvasgatok én már mindent a neten, mi az a kémiai terhesség, mi okozhat tévesen pozitív eredményt stb. Sokkal okosabb nem lettem. :(

Mindegy, reggel 8-kor nyit a gyógyszertár, elvonszolom magam, aztán kiderül.

2020. júl. 28. 21:45
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Hcg-t néz a teszt. Ha van hcg, jelez. Ami az esetek 99%-ban terhességet jelent. 1%-ban valamilyen betegséget. Inkább fals negatív tesztek vannak. Pozitív ritka.
2020. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
A kémiai terhesseg is terhesseg, csak olyan gyorsan “elvetél” az anyuka, hogy normál esetben, ha nem lennének ezek az érzékeny tesztek, lehet nem is tudna róla. Csak elindult valami de végül nem lesz terhesseg belőle.
2020. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

De olyan ellentmondásos tüneteim vannak, tényleg csak ezért írtam ki a kérdést.

Szokott késni, már meg se lepődöm rajta. A mellem szintén feszül, egyedül a sok pisilés ami furcsa.

2020. júl. 28. 21:56
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
Hat... Nekem igy kezdodott, hogy szokatlanul gyakran kellett pisilni.(plusz ugye a menzi elotti tunetek is pl mellfajdalom, meg gorcsoltem is..) Aztan jo eros pozit teszteltem 2 nap kesesnel :)
2020. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!