Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tévedhet pozitív irányba a...

Tévedhet pozitív irányba a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, a legkevésbé sem számítottunk arra, hogy teherbe eshetek, eléggé furcsa a cikluson már egy ideje.

Tegnap és ma nagyon rosszul voltam, legszívesebben csak aludtam volna. Egy hete késik. Szúrkál a hasam, a mellem majd szétdurran, dettó mint menzesz előtt.

Volt ilyen korábban is, olyankor nagyon erős görcsökkel jött meg, csomósan véreztem.

Jaj, nem is tudom mit akartam ezzel leírni.

Nagyon sokat pisilek kb 3-4 napja, ez volt feltűnő.

Ma nem tudtam már másik tesztet venni, de holnap veszek.

Szóval: tévedhet egy teszt?


2020. júl. 28. 21:20
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk szerintem ne a párod mondja ki a végső szót, hogy mi LEGYEN. Azt majd te eldöntöd. A véleménye és a hozzáállása számít, nyilván. De a döntő szó a tiéd.


Effektíve ma reggel tudta meg, hogy váratlanul terhes vagy. Most azért mert pár órával később azt írta, legyen abortusz, még lehet csak a sokk beszél belőle.


Ha pár nap múlva is így látja, akkor legalább ismered a véleményét.


Javaslom, kérdezd meg, PONTOSAN miért gondolja ésszerűnek? Csak mert ez az egyszerűbb? Ne keverjük össze a kettőt.


Tegyük fel, hogy abortusz lesz a vége. Még tudnád bocsátani a párodnak? Magadnak?


Tegyük fel, hogy megszületik a baba, de a párod inkább mégsem kér belőle. Akkor van segítő védőhálód? (nagymama, barátnők, stabil munkahely, stabil lakhatás stb.)


Azért az írásodat elnézve, egyáltalán nem félnék attól, hogy nem tudnád szeretni a kis jövevényt. Sőt. ;)

2020. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
adjatok magatoknak pár napot. Nem lehet ilyen nagy döntést első sokkból meghozni. Akar megtartjátok, akar nem, mindenképp át kell gondolni alaposan.
2020. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:

Igen, és köszönöm.

Ő az abortusz mellett állna inkább, mert be van szó..va attól, mit hoz a jövő.

Előbb beszéltünk kb 20 percig, kérte várjam meg míg hazaér, beszéljük meg, beszéljük át.

Bennem is sajnos kettős érzések tombolnak, nem tudom mi lenne a helyes.

Valamiért teherbe estem, valamiért pont most, a halott apám szülinapját kellett megtudnom.

Nem vagyok bolond, a realitás talaján élek, de az biztos, hogy vannak érdekes és furcsa dolgok.


Valaki kérdezte tegnap, a lányom mit szólna. Hát, őszintén elmondtam neki mi a helyzet, látta hogy sírtam egész du. és este.

Ő örülne neki.

2020. júl. 29. 14:08
 44/60 A kérdező kommentje:
* szülinapján
2020. júl. 29. 14:08
 45/60 anonim ***** válasza:
A parodnak amugy van mar gyereke?
2020. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
76%
Ezt már eldöntötted, ha abortuszt akarnál, akkor nem mondtad volna el egy 10 évesnek, hogy anyu terhes
2020. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

Nincs még gyereke.


Az meg, hogy elmondtam a lányomnak...hát elég feltűnő volt, hogy csak sírok. Jobban ismer mint bárki a világon.

2020. júl. 30. 06:13
 48/60 anonim ***** válasza:
Es nem is akar soha? Mi a baj az anyjaval?
2020. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
67%

“ Az meg, hogy elmondtam a lányomnak...hát elég feltűnő volt, hogy csak sírok. Jobban ismer mint bárki a világon.”


És ha az abortusz mellett döntesz, azt is elmondod egy 10 éves kislánynak??? Vagy hogy a fæszba gondoltad?

2020. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
74%
Ha a helyedben lennék én megtartanám.
2020. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!