Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tévedhet pozitív irányba a...

Tévedhet pozitív irányba a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, a legkevésbé sem számítottunk arra, hogy teherbe eshetek, eléggé furcsa a cikluson már egy ideje.

Tegnap és ma nagyon rosszul voltam, legszívesebben csak aludtam volna. Egy hete késik. Szúrkál a hasam, a mellem majd szétdurran, dettó mint menzesz előtt.

Volt ilyen korábban is, olyankor nagyon erős görcsökkel jött meg, csomósan véreztem.

Jaj, nem is tudom mit akartam ezzel leírni.

Nagyon sokat pisilek kb 3-4 napja, ez volt feltűnő.

Ma nem tudtam már másik tesztet venni, de holnap veszek.

Szóval: tévedhet egy teszt?


2020. júl. 28. 21:20
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:

A második is határozottan pozitív, kettő már nem hazudik.

Ez most tesztkazettás volt (Gabriel) a tegnapi Valentine tesztcsíkos.


Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

Különben én már tegnap kértem időpontot az orvoshoz, jövő héten csütörtökön este 16:30-ra ott "virítok".

Van addig egy hetem gondolkodni.

Számolhattam, gondolom 4-5 hetes lehetek. Utolsó menstruáció június 23. volt.

2020. júl. 29. 10:17
 32/60 anonim ***** válasza:
Jaaaj. Hat akkor ez biztos. A parod mit szol?
2020. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:

Hmmm...

Látom rajta, hogy akarná, de ugyanakkor azt is, hogy nem.

Nem vagyunk gazdagok, de mindenünk van ami kell. Tény albérletben lakunk, házat szeretne venni, de vár egyre, amit szeretne, ott nagyon idős az ember, szóval..áh mindegy! Természetesen az a ház anyucikája mellett van pont. Miért ne?


Én viszonylag nagy luxusból jöttem el az exemtől (érdekes, ma pont megyek hozzá, a nagy virágjaimért) nagyon más lett az életünk a lányommal.

Ne haragudj átok, csak írok és sírok.

Nem tudom hogyan tovább.😭😭😭

35 éves elmúltam.

2020. júl. 29. 10:36
 34/60 A kérdező kommentje:

Az is marha jót tesz a lelkivilágomnak, hogy apum ma lenne 71 éves. 5 éve hunyt el. :(


Tudjátok mi a baromi érdekes?

A lányommal december 30.-án indult be a szülés, pont mikor anyum meghalt '97-ben, a lányom meg 2008-ben született.

Most meg pont apu szülinapját ez az egész?! Hát mi a franc van??

2020. júl. 29. 10:40
 35/60 A kérdező kommentje:
* 2009
2020. júl. 29. 10:40
 36/60 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szokták mondani, hogy a szüleid küldték őket neked :)
2020. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Köszönjük, hogy megírtad a fejleményeket.

Persze, hogy sírsz, ez most elég nagy érzelmi megrázkódtatás - és nyilván a hormonok is dolgoznak.

Amondó vagyok, hogy pár nap is számítani fog, hogy tisztábban láss.


Az albérlet önmagában nem akkora gond, az én fiam is oda született, 2.5 éves koráig ott éltünk, több ismerősöm nevel gyereket albérletben.


Ami számít, az csakis a te hajlandóságod, és a párkapcsolatod milyensége.


Azért ha megengedsz egy észrevételt: szerintem te már most elkezdtél kötődni a picihez. Ha egyáltalán nem akarnád, akkor fel sem merülne benned iylen érzelmes ötlet, hogy évforduló meg egyebek...


drukkolok neked, hogy meglegyen a számodra legjobb döntés!


egy korábbi válaszoló

2020. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:

Ma 11:03

Igen, valószínűleg elkezdtem kötődni.


Kb 15-16 évvel ezelőtt voltam egy jósnőnél. Na, ne ilyen kuruzslót képzeljétek el, hanem egy egy végtelenül egyszerű, cigány parasztasszonyt, sajnos nem él már. :(

Beléptem, szemembe nézett, ennyit mondott: a te anyád már nem él.

Majdnem elájultam.

Átvitt egy másik szobába, kérte tegyem ki a kezem. Nézte, nézte, sokmindent elmondott, de estig írhatnék hogy mi mindent.

Volt egy kérdésem. Lesz nekem valaha gyermekem? Azt mondta, igen lesz, egy kislány és egy kisfiú.

Tényleg nem tudom miért írtam le ezt most, csak jött.


Különben azt írta a kedves párom, hogy "szívem, a legjobb döntés amit hozhatunk". Abortusz. :((((

2020. júl. 29. 11:34
 39/60 A kérdező kommentje:
Jajjjj, ha tudnám mi lenne a helyes, mi lenne az ésszerű döntés, de nem látom. :(
2020. júl. 29. 11:44
 40/60 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy így őrlődsz most. Ne dönts egyből, beszéljétek át ezt jól személyesen is, ne csak telefonon. Ahogy olvastam az írásaidat a vége fele már olyan mintha szeretnéd ezt a picit:-( Próbáld elképzelni vele az életed így négyesben. És gondolj bele abba, hogy képes lennél e az abortuszra. Abortuszt utána már nem tudod visszacsinálni. Sajnáltam amikor olvastam, hogy lehet így fogtok dönteni. Mi több mint 4 éve küzdünk, már lombikkal is. Sokan laknak albiban, ha meg tudjátok oldani, és szeretnéd akkor pároddal remélem meg tudod beszélni. Ha már így a dátumokon is agyalsz akkor már most kötöd őt valamihez. Jósnőben én nem hiszek:-), de úgy látom neked ez is egy pozitív megerősítés volt így utólag visszagondolva, de azért érdekes.
2020. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!