Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki nem örült a...

Van olyan aki nem örült a baba nemének miután kiderült? Fiút vagy lányt szerettetek volna?

Figyelt kérdés

Megváltozott a véleményetek miután megszületett a baba?

Pusztán kíváncsiságból kérdezem.



2020. máj. 13. 13:40
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
84%
4 remélem még nem beszélnek a fiúk, ezt a stílust marha gyorsan felejtsd el, mert nem való gyereket nevelő anyuka szájába. A fiaid is ilyen trágárul fognak beszélni?
2020. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
6%
Úristen mennyi álszent ember van itt 😅😅😅...mintha soha senki nem mondott volna egyetlen trágár szót sem az életében...ti minta anyák 😅😅😅😅 tiszta vicc amit leműveltek
2020. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
58%

Fiút akartam, lány lett. Uh-n sose látszott rendesen, így remény volt bennem a 38.hétig amíg lerombolták, hogy kislány...

Ez van, már 2 éves lesz, nem cserélném el egy fiúra. De ha tudnám hogy fiú lesz a 2. bevállalnám, de mivel nem lehet tudni így inkább nem is kell több.

2020. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
89%

#20;talán azért mert nem mindenki gondolkodik ilyen nyomorultul mint te.

Azért mert te gyűlölsz nőnek lenni, más miért ne akarhatna lányt?

Más lányt miért ne szerethetne az apja? Azért sokat elárul rólad hogy a férjed egy farok de te a lànyodat okolod, hogy mert ő lány ezért nem foglalkozik vele az apja.

Az életben meg mindenkinek megvan a saját baja, kár sztereotipiakat gyártani, meg rátolni másra a lelkinyomorod. Neked az életeddel van bajod, szívből remèlem hogy a lányaidra nem sikerül ebből semmit ráragasztani. Szegények.

2020. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
Basszus mennyi sérült, lelkiszegény ember van itt... Szomorú ezt látni.
2020. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
83%

Apám nem örült, hogy lány vagyok. Le is lépett mielőtt megszülettem, igaz van két félbàtyàm(tehát apámnak már előttem is volt két fia), és velük sem foglalkozott soha.

Nem izgat a dolog.

2020. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
15%

Soha meg sem fordult a fejemben, hogy akár lányom is lehet, így nagyon nem örültem mikor azt mondták, hogy valószínűleg lány. Kellett min. 2 hét mire nem bánkódtam folyamatosan miatta.

A 2. babánál már lánynak örültem volna, már tudtam mit kell velük csinálni, plussz volt egy csomó rózsaszín cucc, erre fiú lett 😑

A fiúba könnyebbem beletörődtem, mint a lányba

(a lánnyal milliószor nehezebb egyébként, mint a fiúval)

2020. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs gyerekem, de amikor lesz, szeretnék fiút és lányt is. 😊
2020. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sokan már annak is örülnének, ha egyáltalán összejönne a baba, főleg egészségesen, nemhogy még válogassanak, hogy milyen nemű kell. A férjemmel ugyanúgy örültünk a lányoknak is, mint a fiúknak. Ha mind a négy azonos nemű lett volna, az sem lett volna baj.
2020. máj. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
85%

29! Pontosan! Nálunk sem a neme volt fontos, hanem hogy egészséges legyen. Sok szeretetben és normálisan fel tudjuk nevelni.

Ez a válogatás, meg hogy melyiket jobb elfogadni, elszomorít. Nem porcelánbabák, hanem valódiak.

Nemekkel kapcsolatos előítéletek mélyen tükrözik az itteni szülők lelkivilágát... amely nagyon sötét!

2020. máj. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!