Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki nem örült a...

Van olyan aki nem örült a baba nemének miután kiderült? Fiút vagy lányt szerettetek volna?

Figyelt kérdés

Megváltozott a véleményetek miután megszületett a baba?

Pusztán kíváncsiságból kérdezem.



2020. máj. 13. 13:40
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
48%
Ultrahangon amikor kiderült, hogy fiú, akkor csak annyit mondtam férjemnek, hogy egy dolgod lett volna.....:) pár hétre rá egy este, olyan 9 körül mentünk haza és láttam, hogy 12/14 éves lánykák 3,14sa villantós rövidnadrágban, hordában bandáznak a főtéren. Na akkor már örültem, hogy fiú. Sokkal könnyebb a fiúknak/férfiaknak az élet, mint a nőknek. Most várom a másodikat, remélem kisfiú és felforgatják majd a házat. ;)
2020. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
89%

Mindig is lányt szerettem volna. Soha nem tudtam volna elképzelni, hogy fiam van.

Az első babánál bejött a lány.

Most pedig kisfiú lesz. Hát meglepődtem. De már nagyon izgatott vagyok.

2020. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
92%

Ismerősöm jövő hónapban szül, lányra vágytak mindketten, fiú lesz. Nevet alig találtak, paráznak, hogy mit fognak kezdeni egy fiúval. Nekünk lányunk születik augusztusban, mikor kiderült, rögtön jöttek a negatív megjegyzések a lányokkal kapcsolatban, de nagyon jól tudjuk, hogy ezzel csak magukat nyugtatják, így elengedem a fülem mellett. Kíváncsi leszek mi lesz szülés után, de biztos szeretni fogják.

Én úgy vagyok vele, hogy annak kell örülni, hogy egészséges és saját gyerek, ami pikpakk összejött, mert sajnos sokaknak nem is lehet saját gyereke, vagy csak nagy küzdelem árán.

2020. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
91%
Első ez csak önnyugtatás volt, a lány is olyan lesz, amilyennek neveled... Fiúból is lehet undorító férget nevelni, ahogy lányból ribit.
2020. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
81%
4es vagyok...egyébként most ismét babát várok...kislányban bízunk 😅😅😅...lehet a fagyi visszanyal majd.
2020. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
70%
Fujj de primitív hozzáállás ez a "rongyosra" dolog... 😂 Akkor ezek szerint a te p*nád is rongyosra van b*szva? Gratulálok...
2020. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
92%
3 fiam van. Az első kettőnek szívből örültem, de harmadjára elképzelhetetlen volt számomra , hogy ismét fiam legyen. Biztos voltam benne, hogy lányom lesz. Nagyon vágytam rá. Aztán kiderült, hogy ő is kisfiú. Hát persze elfogadtam én, nem volt mit tenni, de az igazi eufóriát csak akkor éreztem, mikor megszületett. Mai napig hálás vagyok, hogy őt kaptam annyira de annyira szeretem. Persze 1 kislány még mindig nagy vágyam, úgyhogy negyedjére is nekifutunk. És utoljára. Mostmár tudom, hogyha ő is fiú lesz őt is annyira fogom szeretni mint az első hármat, de adunk még 1 utolsó esélyt, hátha mégis lány jönne. :)
2020. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
11%
Kedves 7es 😅😅😅 az én korosztályom nem viselkedett úgy ahogy a mostani kislányok 😅😅😅
2020. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
25%

#5 tudod egy férfinak az élet minden területén sokkal könnyebb a dolga, mint egy nőnek. Sokkal könnyebben talál munkát, jobban tud érvényesülni. Ezért is örülök a fiúnak.

Amúgy meg fantasztikus, hogy egy pusztán kíváncsiságból feltett kérdésre adott válaszokat is ennyire le tudtok húzni.

2020. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon fiúban reménykedtem, aztán kislány lesz belőle. Még nem született meg, szóval nem tudom tapasztalatból mondani, hogy milyen élmény, kicsit még ízlelgetem a dolgot, nem azt mondom, hogy csalódtam, mert nyilván nem, örülök neki, hogy egészséges, hogy hamarosan érkezik, elképzelem néha ahogy ilyen nagyon csajos dolgokat csinálunk, mittudomén, majd fésülgetem a haját meg ilyenek, de azért alapvetően én mindig is fiús anyukának láttam magam, így nem vagyok teljesen meggyőződve róla, hogy majd egy kislánnyal is tudok mit kezdeni. Hát majd az idő megmondja, remélem azért hamar belejövök :) Ha mást nem, ő lesz az apja kis szeme fénye, mert a férjem meg inkább lányt preferált volna, szóval neki most bejött a vágya :D Nem baj, majd a tesó(k) talán fiú(k) lesz(nek).
2020. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!