Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan menjek abortuszra ha...

Hogyan menjek abortuszra ha nem szeretném meghallgatni a szívhangját?

Figyelt kérdés
Elvileg van valami törvény hogy meg kell hallgatnom a baba szívhangját előtte.. szerintem ez kegyetlen. Én mindig is szerettem volna gyereket, csak anyagilag nem állok úgy és a férjem rábeszélt hogy ez legyen sajnos. De nem szeretném meghallgatni a szívhangját mert összeomlanék.. mit tegyek?

jún. 18. 20:20
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
74%
36, érdekes, azért van több éves várólista egészséges csecsemőre igaz? Csecsemők nem kerülnek árvaházba, ha nem örökbeadhatóak akkor is nevelőszülőhöz rakják őket. De 99%-ban már az új család viszi haza. Több ilyet is ismerek, anyáék nevelőszülők is voltak ne írj hülyeséget kérlek.
jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
77%
37 szexhez nem viselt fülvédőt gondolom. Ugyan annyira kérdező hibája és felelőssége is, a csóró vagyok és kitartanak nem hazárdírozok védekezés nélküli szexel, hogy utána megöljem a gyerekem
jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
20%
#42, " hogy utána megöljem a gyerekem" - az ember leginkább is nem randizik kergekóros magzatvédőkkel, akik egyenlőséget tesznek egy embrió meg egy gyerek közé...
jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%
Mondom a tutit. Àrulnak fogyatékos vizsgàzóknak csaló szettet amit benyomsz a füledbe és a telefonodat rà tudod dugni. Spytech.hu-n nézelődj. Veszel egyet. Benyomod a füledbe, elindítod loop-on a Rage Against The Machine-tól a Killing in The Name Of szàmot vagy a Disturbedtől a Down With The Sickness-t. És "meghallgatod" a gyerek szívhangjàt. Közben vàgod mellé a szomorú képet. Majd lezuzatid az orvossal a koponyàjàt nemsokkal késöbb.
júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!