Gyilkosság-e az abortusz?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra, véleményekre vagyok kíváncsi!

máj. 26. 11:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
36%

60


Ne hidd, hogy minél többet írsz, annál biztosabb, hogy neked lesz igazad. Senkinek nincs és mindenkinek van. A Kérdező feltett egy kérdést, nem vitafórumot nyitott. Mindenkinek megvan az egyéni szuverén véleménye és ezt tiszteletben kell tartani mindaddig, amíg a kérdésre szól a válasz/vélemény.

jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
48%

61 ha egy tényt egyszer írunk le, vagy ha százszor, úgyanúgy tény marad.


Erre a kérdésre pont ugyanannyira egyértelmű a válasz, mint arra, hogy milyen színű az ég, vagy arra, hogy milyen atomokból áll egy víz molekula.



Az általam hozott példák esetén nincsen vélemény, hanem van az egy elfogadott helyes válasz és a minden más hülyeség.... Pontosan ugyanez van ennél a provokáció miatt létrehozott kérdés esetében is.

jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
76%

Tulajdonképpen ez a kérdés úgy lett volna helyes hogy SZÁMODRA gyilkosság e az abortusz, vagy mi az abortusz. Mert igen, az abortusz mellett tények állnak hogy nem gyilkosság, elméletileg.

Na de hogy mondjuk xy hogy érzi, azt nem lehet tényekkel leírni. Azt ő maga érzi, hogy igen én az abortuszt ennek és ennek élem/éltem meg, vagy ennek és ennek gondolom/érzem.


Tehát felesleges veszekedni. Ennél a kérdésnél nem a tények vannak főszerepben hanem hogy kinek micsoda.

Erre írom azt hogy lehet hogy elméletben nem gyilkosság és amúgy logikus is hogy nem az, DE én lehet ha arra kerülne sor, én másként élném meg.

jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
0%

63 de tények esetén nincsen olyan, hogy számodra.... Márpedig itt tények vannak.



Sem elméletben, sem gyakorlatban nem gyilkosság egy lényegében még nem is igazán élő, méhen kívül még segítséggel sem életben tartható embrió női testből való eltávolítása.



Sokan egyszerűen túl nagy jelentőséget tulajdonítanak ennek az egésznek. Barátnőmet is megviselte a dolog igen, DE leginkább azért, ahogyan bántak vele azért, mert abortuszra kényszerült.



Én nem élném meg gyilkosságnak, meg sem fordulna a fejemben az, hogy akár csak egy másodperc erejéig is annak tartsam. Kicsit sem vagyok érzelmes típus, így nem hatna meg egy kicsit sem.

jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
47%

#64! Te nem unod még magad? Mert mindenki más már nagyon.

"Én nem élném meg gyilkosságnak, meg sem fordulna a fejemben az, hogy akár csak egy másodperc erejéig is annak tartsam."

Ok.Felfogtuk. Más meg igen. Fel tudod ezt fogni vagy meghaladja a képességeid?

"Kicsit sem vagyok érzelmes típus, így nem hatna meg egy kicsit sem."

Kit érdekel? Szerencsére a világon nem csak pszichopaták élnek.

Engem meg az nem hat meg, hogy bántak a barátnőddel. Na, akkor most mi van?

jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
69%

De miért nem érted meg amit írok? Akkor fogalmazok másképp. Vannak a tények és vannak az érzelmek.

A tények megmondják hogy az abortusz nem gyilkosság, a lelkem meg azt érzi hogy igen. Mondjuk én személy szerint gyilkosságnak nem feltétlen nevezném, de magamat ismerve biztos hogy nagyon megviselne a tudat hogy a leendő gyermekem volt az.

Jogom van azt érezni, amit. Ahogy neked is jogod van hozzá, de másnak egyszerűen nem mondhatod meg mit érezzen. Az érzések nem tényeken alapulnak és ez így van rendjén. Emberek vagyunk!

jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:

Ez kb egy olyan kérdés, mint az, hogy "létezik-e isten"?

Nyilván lesznek érvként felsorolt tények mindkét oldalon, de valójában az egyéni világnézet alapján érvrl mindenki.

jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
0%

65 én csak a buta kisgyerekeket unom. Akármennyire is veritek a popótokat a betonba, soha nem lesz gyilkosság egy sejtcsomó kiszedése.


Szerintem inkább a ti képességeiteket haladja meg úgy kb minden.


Az, hogy nem vagyok érzelmes típus, egyáltalán nem jelenti azt, hogy pszichopata lennék. Látod? Már ebben is tökéletesen megmutatkozik, hogy ehhez sem értesz...



Nah akkor most egyszerűen csak az van, hogy nem vagy túl.....maradjunk annyiban, hogy akkor érzelmek téren nagyobb bajok vannak veled, mint velem.



66 akkor a lelked egyszerűen buta és a sok abortuszellenes 🐒 által túl könnyen befolyásolható. Az ilyen dolgokban nem szabad hagyni, hogy az érzelmek irányítsanak.


Én nem érzek az abortusszal kapcsolatban dolgokat, hanem tudok.


67 egyáltalán nem oypan kérdés. Inkább olyan, hogy mondjuk.... Kék színű az ég? A válasz egyértelműen igen.



Az általad hozott példában sincsenek mindkét oldalon érvként felhozott tények, csak az egyiken. A masiknál meg a ténynek hitt dolgok, amikre nem nagyon van bizonyíték.

jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
53%

Még jó hogy az égen is vannak egyéb színek mint a kék.

Ne mond már meg hogy az én lelkem buta! Kicsit állíts már magadon ember.

Nem sikerül értelmezni a leírtakat? Az embernek joga van ÉREZNI!! A hóhért nem érdekli, hogy te érzéketlen vagy /te írtad, meg az sem hogy én meg nem.

Vagy nehéz felfogni hogy van az elmélet és van a gyakorlat? Én baszo***k meg, hogy vannak érzéseim is, és merek érezni, nem félek kimondani, merem megélni még a magadfajták mellett is. Mert nekem fájna egy abortusz, leírtam miért, de nem ítélek el senkit akit nem érint meg, veled ellentétben. Mert ugye te csak a tényeket majmolod, meg osztod az ítéleted. Lehet hogy tényeket írsz de az eq szinted elég alacsony sajnos. Megmondóembed

jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
38%

69 nem is válaszolok neked semmilyen butaságodra, mert nem vagy rá méltó.



70 hacsak nem vagy bőven 50 feletti, akkor nem valószínű, hogy anyám lehetnél.


Nem deviáns, hanem normális agyunk van nekünk, pro choice embereknek. Szószoros értelmében az embrió igenis egy sejtcsomó, nem több. Egy parazita életmódot ( ezt még az orvosok is elimserik) folytató kis cucc.



Nem csak én mondom azt, hanem a tudomány. Az, hogy valyki nem érzelmes fajta, egyáltalán nem jelenti azt, hogy bármilyen személyiségzavara van.



Nem vagyok cica, sztem nem engedtem meg neked, hogy így hívj, és a kiscsillag meg az ahhoz hasonló baromságokat is elfelejtheted.


Képzeld, láttam már abortuszt.


Az abortuszon átesett nők nem hisztiznek, hanem esetleg jogosan vannak kiakadva.... Nyilván nem csak az a bajuk, hogy embertelenül bánnak velük, hanem az is, amit az össze abortuszellenes el akar hitetni mindenkivel... Az orvosok szépen csak ne borulgassanak ki, hanem végezzék a dolgukat. Akit megvisel egy műtét, az ne dolgozzon olyan szakmában, ahol kell műteni. Ha meg van az a pénz, amiért megteszi, akkor meg csak szép csendben végezze a dolgát, amiért fizetnek neki.


Az orvosokkal szemben senki vagyok, oké, ezt elfogadom. De itt jön a nagyon nagy DE....én magam is pont ugyanúgy tudom, hogy mi és hogyan történik olyankor. Tudod.....au emberek jó része tud olvasni, ezáltal információkat szerezni.... Erre én is képes vagyok. Vannak könyveim is, amikben szó van az abortusz folyamatáról. Nem keveset olvastam utána a dolgoknak, így azt állítani, hogy semmit nem tudok az abortuszról,....az elég nagy hazugság.

jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!