Gyilkosság-e az abortusz?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra, véleményekre vagyok kíváncsi!

máj. 26. 11:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
59%

48 nah most ha én akkor azt mondom rád, hogy egy undorító gyilkos vagy, mert tudomisén elütöttél egy madarat véletlenül, az rágalmazás, nem pedig vélemény.


Alapvető emberi jogok egyike az önrendelkezési jog, aminek ugyebár a része az abortuszhoz való jog.

máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi erővel minden lenyelt spermium és menzesz is gyilkosság 🤣
jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
23%
#52! Amennyiben te egy embriót/magzatot szoktál lenyelni, akkor igen.
jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
57%
#51! Csakhogy itt senki nem mondta rád, hogy egy undorító gyilkos vagy. Az volt a kérdés, hogy az abortusz gyilkosság-e(válaszolók véleménye szerint.) Az, hogy te magadra ismertél, az a te bajod.🤷🏼‍♀️
jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
53%

54 az, hogy az abortusz gyilkosság-e,..... Arra a válasz minden épeszű ember szerint egy hatalmas nagy nem.


Aki gyilkosságnak tartja az abortuszt, az ugye azt jelenti, hogy az abortuszon átesett nőt pedig gyilkosnak tartja.


Nem ismertem magamra, ugyanis aszexuális vagyok, tehát nem szexelek, így pedig hacsak nem erőszakolnak meg, nulla százalék az esélye annak, hogy teherbe essék egy senki által nem akart sejtcsomóval.

jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
0%
Ha erőszakkal fogant, nem gyilok. Egyáltalán nem az. Gondolj bele!
jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
50%

#56! Még mindig nem te döntöd el, hogy ki számít épeszűnek.

De ha ennyire nem érint a téma, miért zaklat fel ennyire?🤔

jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
52%
#58! Hagyd, nem érti meg...
jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
53%

57 semmi esetben sem az. De amúgy nem értem a "logikátokat"



Miért másabb ebből a szempontból a védekezés nélkül szexelő tizenéves gyerekeknek köszönhetően létrejött embrió és a nemi erőszakból fogant közt? Mindkettő pont ugyanúgy fejlődik a méhben, ugyanazon időkben ugyanannyira fejlettek, nincs köztük különbség.



58 nem, nem én döntöm el, de gondolkozz már egy egészen picit... Ki a normális? Az, aki bánt valakit, megítél, gyűlöl valakit csupán azért, mert olyat tett az az illető, ami a másiknak nem tetszik, minden áron bele akár szólni mindenkinek a dolgába, vagy az, aki ha nem is tetszik neki a döntés, amit a másik ember hozott, elfogadja és nem ítéli el?



Egyértelműen a második a normális, ez (remélhetőleg számodra sem) kérdés...



Talán azért, mert a nőtársaimat bántalmazzák verbálisan a feltehetőleg nem túl magas intelligenciaszinttel rendelkező abortuszellenesek. És talán azért, mert van egy legjobb barátnőm, akinek át kellett esnie a műtéten. Ő egy csodálatos, vajszívű lány, aki sajnos kicsit naiv is.... Röviden és tömören a pasi jól átverte...miután kiderült a terhesség. Szörnyű volt az egész, nagyon összeomlott. Én az abortuszellenesekkel ellentétben végig néztem a lány szenvedését és az, hogy én végig kiálltam mellette, sajnos nem segített sokat. Akkor, mikor ez történt, még volt vissza egy éve az egyetemen és mellette tud dolgozni, de sajnos messze nem keresett annyit, hogy fel tudott volna nevelni abból a keresetből. Sokáig rágódott, hogy mit tegyen, végül az abortusz mellett döntött.... Nagyon nem volt egyszerű ez az egész, és az ilyenbe nem látnak bele az abortuszt ellenzők. Azt hiszik, hogy mindenki csak gumi nélkül szexelt, aztán mintha csak a sarki kisboltba szaladna le, gyorsan elmegy egy abortuszra....

jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!