Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet ez? Baratommal...

Hogyan lehet ez? Baratommal szeretkezes kozben kiszakadt az ovszer

Figyelt kérdés
61 ora utan bevettem a 72 oras tablettat reggel 9:00kor a masikat pedig este 21:00 2hete kellet volna megjonnie de semmi tegnap teszteltem reggel pozitiv ma reggel is es pozitiv mi legyen? 15\L
2010. jún. 24. 22:30
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
0%

Ha voltál olyan nagy, hogy szexelj, akkor legyél olyan nagy, hogy megmondod az anyukádnak, mi a helyzet. Véleményem szerint ennyire gyerekesen gondolkodó ember ne szüljön gyereket. Igen, gyerek vagy még, bár azt hitted, hogy ha már szexelsz, akkor nagy leszel. Ez nem így van.


Az abortusz jó lecke felnőttségből. Először is: a gondviselőd hozzájárulása szükséges ahhoz, hogy bármilyen beavatkozást végrehajtsanak rajtad. A 22 éves "nagyon jó barátod" nem a gondviselőd. Az vagy anyukád, vagy a nagymamád. Érdekes, hogy amikor 15 évesen a szexen járt az eszed, még nem érdekelt, hogy szívbeteg a nagymamád? Akkor még nem érdekelt, mit fog szólni édesanyád ahhoz, hogy gyerekként már szexuális életed van?


Az ilyen "nem merem elmondani"-típusú dolgok azok, ami miatt nem való még neked gyere, nem a pénz miatt, nem a kapcsolatod miatt. Gyerek vagy te még magad is, gyerek meg ne szüljön gyereket, ennyi.

2010. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

Nem nagyon van okod követ vetni a tini kérdezőre, mivel védekeztek. Sajnos az, hogy kiszakad az óvszer, előfordulhat. Nagyon kevés az esélye, ezért ők sem számoltak ezzel a lehetőséggel. Igen, sajnos ebből tanulni fog a lány, de nincs miért "kővel megdobálni" igazságtalanul!

Ennyi

2010. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak, amiatt ami történik most veled és ami még történni fog, mert nagyon kicsinálja az embert idegileg és érzelmileg. én is átestem egy abortuszon és nagyon nehéz belőle lelkileg felépülni, mondjuk én már idősebb vagyok jóval nálad, lehet, hogy tiniknél még nem ilyen megviselő.

abban viszont igaza van az egyik előttem szólónak, hogyha már szexuális életet élsz, akkor számolni kell azzal, hogy 100%-os védekezési forma nem létezik és igenis teherbe lehet esni. mivel nagy bajban vagy és kicsi is vagy, ez a balhét nem tudod egyedül elvinni, mindenképpen segítséget kell kérned attól, aki a gyámod. sajnálom, hogy ilyen áron kell idő előtt felnőnöd, de ez egy örök lecke lesz felelősségből, az biztos. ami nagyon fontos, hogy a műtét után azonnal írass fogamzásgátlót és a következő menstruációdnál kezd el szedni. mondjuk szerintem ezt az orvos rutinból felírja, de ha nem kérd!

2010. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:00


Szerintem NEM ilyen válaszokra van szüksége.

Ha már megtörtént a baj, nem kioktatni kéne, VÉDEKEZTEK, 15 évesen sem kell bevonni a szülőket a szexuális életbe...

Ha már így járt, és nem a saját hibájából, mert ahogy írták többen, véletlen baleset bármikor előfordulhat, és feltette a kérdést, akkor az válaszoljon, aki érdemlegesen hozzá tud szólni a témához. Akik csak kiosztogatni tudják, inkább maradjanak csöndben, és örüljenek, hogy ők nem jártak így tiniként...


ON:

Mindenképp el kell mondanod anyukádnak/nagymamádnak, mivel kiskorú vagy, ha nem vagy rosszban velük, akkor biztos meg tudjátok beszélni, mi lenne a legjobb megoldás.

2010. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!