Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet ez? Baratommal...

Hogyan lehet ez? Baratommal szeretkezes kozben kiszakadt az ovszer

Figyelt kérdés
61 ora utan bevettem a 72 oras tablettat reggel 9:00kor a masikat pedig este 21:00 2hete kellet volna megjonnie de semmi tegnap teszteltem reggel pozitiv ma reggel is es pozitiv mi legyen? 15\L
2010. jún. 24. 22:30
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
43%

Jó, persze, de aki olyan, hogy ránéznek, és terhes marad, annak abortusz után is nagyobb az esélye, hogy újra teherbe essen.

Van, aki meg nem így működik.

Bármit el lehet cseszni közben, és sose derül ki...

És ha később akar gyereket, lehet, hogy b*szhatja...

2010. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
97%

Megnyugodhatsz, mert írtam a moderátoroknak. Ha szerencsénk van, ki is tiltanak. Semmi szükség itt rád.

Mellesleg jól besültél, mert emberedre akadtál a háromgyerekes orvosban HAHA

2010. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
0%

Az abortusz miylensége és a meddőség között az összefüggés az, hogy mennyire sérül a méhfal..


Ha szanaszét kaparják egy kanállal mint 20 évvel ezelőtt, akkor garantáltan meddő lesz az illető, ellenben ha gyógyszert alkalmaznak az okozza a legkevesebb sérülést!!


Gondolom ezt az orvos kollega is belátja..

2010. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
97%

Nem látom be. (és nem vagyok a kollégád és remélem nem is leszek)

Igen a régi küretek súlyos sérüléseket okoztak, a maiak már nem. Az abortáló tabletta viszont olyan hevesvérzést okoz, hogy a méh erei is sérülnek.Ez megakadályozza a nyálkahárnya tökéletes újraépülését.

2010. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
0%

Mindezt 15 éves korban???


Egy tinédzsernél megakadályozza a regenerálódást???


Hol vetted a diplomád??

2010. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
95%

utolsó válaszom nem magyarázok 17 éveseknek

Mivel a vérellátás nem tökéletes egyrész a nyálkahártya felépülése nem tökéletes, másrész a beágyazódást megnehezíti.

2010. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
97%

Remelem mindenki boldog es elegedett. Sikerult egy 15 eves lanyt jol osszzezavarni.

Kedves kerdezo!

Ket utat valaszthatsz:

1. Hiszel a nagyokos intezzuk el fu alatt tanacsnak, vallalod a kockazatat annak, hogy egy eleten at viselheted a kovetkezmenyeit.

2. Leulsz a szuleiddel, oszinten elmondassz nekik mindent es orvoshoz fordultok.

Nagyon remelem, hogy okosan dontessz

2010. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
0%

És bármelyiket is választod kérdező akár az 1- akár a 2 őt, mindkét esetben a dokinál kötsz ki, aki ha rendes akar lenni veled, vagy eleget csengetsz neki, akkor egy tabletta segítségével megszabadít a problémádtól!!


Mivel NINCS más lehetőség, vagy ez, vagy a szülés..


Azt meg már te döntöd el hogy anyuékat beavatod e, vagy ha már voltál olyan felnőtt hogy kefélj egyet, akkor a doki elé is egyedül állsz oda..

2010. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
0%
Bár, mondjuk a minimum, hogy a kedves apajelölt elkisér, és a doki egy kicsit elbeszélget a fejével a gumihasználatról...
2010. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%

A guminak pont az a lényege, hogy miután elmegy a pasi, ne kelljen kirántani... Akkor milyen helyes használatról beszélünk?

Az egyetlen, amire én is mindig figyeltem, hogy ne legyen a végében levegő, mert az okozhat szakadást...

Mást nem nagyon lehet elk*rni.

2010. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!