Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet ez? Baratommal...

Hogyan lehet ez? Baratommal szeretkezes kozben kiszakadt az ovszer

Figyelt kérdés
61 ora utan bevettem a 72 oras tablettat reggel 9:00kor a masikat pedig este 21:00 2hete kellet volna megjonnie de semmi tegnap teszteltem reggel pozitiv ma reggel is es pozitiv mi legyen? 15\L
2010. jún. 24. 22:30
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
95%

Hogy lehet olyan tanacsot adni egy fiatal lanynak, hogy vegyen be ilyen meg olyan gyogyszer meg direkt fazzon fel. Fogalmad sincs rola mekkora terhet jelent ez neki lelkileg, es milyen kihatassal lesz majd ra evek mulva.

17 evesen volt spontan vetelesem, leestem egy lepcson, azt sem tudtam, hogy terhes voltam. Hetekig emesztettem magam, mire tuljutottam azon, hogy meghalt a gyermekem. Most 25 evesen 28adik hetben jarok. az elmult 7 evben nem tudtam orommel ranezni egy kismamara, folyton eszembejutott az a pillanat, amikor a z orvos kozolte a rossz hirt. A sajat terhessegem elejen is rosszul ereztem magam, mert fajt az emlekezes.

Ugy adj tanacsot, hogyha ismered a kovetkezmenyeket is!!!

2010. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
94%

a tablettát nem hiába nem engedélyezik se itthon, se europalegtöbb orzságában. Olyan nagy mértékben károsítja a nyálkahártyát, hogy még a művi vetélésnél is háromszor gyakrabban vezet vetéléshez.

Az hogy te valamit, ami bármi is lehet. Megveszed valakitől és beadod a barátnődnek egy dolog.

Hogy lecseszel egy szegény gyereket óvszerhasználati szokása miatt, majd közlöd, hogy gyereket csináltál, tehát te legalább akkora barom vagy, egy másik

de hogy el akarod bagatelizálni a dolgot egy gyereknél, aki még nincs 16, tehát nem jogosult rendelkezni maga felett az a legnagyobb baj.

2010. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
97%

23:01nek

"Eleve ki szokták venni élvezéskor még ha gumi is van rajta.."

Lassan 30 leszek, de ezt akkor se értem. Nem azért van rajta gumi, hogy ne kelljen kivennie???

Ez a kislány meg az okoskodásokkal nem sokra megy. Szerintem ő is tudja a választ, csak nagyon fél. Nem lehet könnyű 15évesen egy pozitív teszttel szembesülni. És igen, most le lehet hurrogni, hogy gondolkozott volna akkor, mikor lefeküdt a barátjával stb.

MIELŐBB le kell ülni a szülőkkel és felkeresni egy nőgyógyászt. Az idő most nagyon sokat számít. Főleg, ha nem tartjátok meg. (Én személy szerint magándokit javaslok, a kórházba ha besétálsz, nem hiszem, hogy emberien bánnának veled.)

A házi "angyalcsináló" praktikákat én se javaslom. A szüleiddel való beszélgetést ezzel úgyse úszod meg.

2010. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
* vezet meddőséghez
2010. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
0%

Úgy lehet olyan tanácsot adni hogy vegyen be ilyen olyan gyógyszert, hogy az ORVOS UGYANEZT FOGJA VELE TENNI..


Csak így megkíméli az ősöket, hogy kiderüljön a dolog..


Beveszi a tablettát és 2-3 nap múlva meg fog neki jönni mivel jóadag hormont tartalmaz,


Ezután előfordulhat hogy egy időre felborul a ciklus, de az be fog állni fél év múlva..

2010. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
0%

Egy terhesség megszakítás nem vezet meddőséghez!! TÉVHIT!


Még a gyengébb szervezetű nőknek is kell 2-3 vetélés, hogy meddővé válljanak.


De van ám egy titok!!! A Meddő nőket is meg lehet termékenyíteni egy két hormonkezelés után amiből az elsőt még az állam is támogatja!!


Na mit szóltok erkölcsi őskövületek??

2010. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
96%

Nem fogod fel, hogy az orvos ilyet nem mond?

főleg nem egy 15 éves gyereknél? 16 év alatti nem rendelkezhet önállóan, a szülei döntenek helyette.

2010. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok erkölcs őskövület senkinek a döntésébe nem szolnék bele. Csak én veled szember ismerek kb. 6 nőt akik a lombikprogramra vártak és egyértelműen abortusz miatt. Gondolkozz már egy kicsit a magad kb 17 évével, lehet hogy vannak nálad tapasztaltabb tanultabb emberek is.
2010. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
7%

ma 23:25


De egyiknek sem az első abortusza volt, egyébként meg ha konyítanál valamit is a témához, akkor tudnád azt, hogy abortusz és abortusz között is van különbség!!


Másképp csináltak egy abortuszt 20 évvel ezelőtt és másképp csinálnak ma is!!


Nem csoda hogy a kommunista sztk hentesek módszereitől már az első abortusz után meddő lett a legtöbb nő!!!


Ma már a technika is tök más mint régen..

2010. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
97%

Bocsáss meg, de orvos vagyok. és 43 éves. 3 gyerekkel

és katasztrófa, hogy az általános iskola 8. osztályát elvégzett emberek ilyen nagy mértékben tájékozatlanok.

2010. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!