Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet ez? Baratommal...

Hogyan lehet ez? Baratommal szeretkezes kozben kiszakadt az ovszer

Figyelt kérdés
61 ora utan bevettem a 72 oras tablettat reggel 9:00kor a masikat pedig este 21:00 2hete kellet volna megjonnie de semmi tegnap teszteltem reggel pozitiv ma reggel is es pozitiv mi legyen? 15\L
2010. jún. 24. 22:30
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
52%
Én 22 leszek 4 hónap múlva, a picim akkor lesz 1 éves, de 15 évesen sem lett volna szívem elvetetni, ha terhes lettem volna...
2010. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
95%

Szia az én anyukám ugyanígy járt velem 27 évvel ezelőtt.

Minél előbb szólj az anyukádnak, meg a barátodnak, és nagyon alaposan gondolt át, mert egy baba az egész életedet megváltoztatja, sulis terveidet, meg mindent!

Minden jót kívánok neked!

2010. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél hidegvizes fürdőket, szerintem ha sikerül összehoznod egy felfázást, simán elmegy a következő menstruval..


De én még a helyedben bevennék egy két 72 órásat..

2010. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
89%

NEHOGY MEGFOGADD EZT A BUTA TANACSOT!!!

A spontan veteles veszelyesebb mint a muvi veteles. Raadasul igyis ugyis meg kell mondanod a szuleidnek.

2010. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
2%

De azt nem értem, hogy ha a pasid elmegy, akkor miért kell továbbra is kefélni a gumival?

Nem kellett volna egy gumicsere??


Azt meg nem tudom elhinni, hogy kiszakadt és nem vette észre mielőtt elélvezett..


Eleve ki szokták venni élvezéskor még ha gumi is van rajta..


Vagy akkor inkább tettél volna fel kúpot is...

2010. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
2%

ma 22:59


Az a terhesség előrehaladottságától is függ!


Egy két hetes terhesség spontán vetélése abszolút nem veszélyesebb egy erősebb menstruációnál!!!

2010. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
4%

Mellesleg ha orvoshoz is mész szerintem az is gyógyszerrel fogja elhajtani, nem fog belédnyúlni emiatt!!


De szerintem orvos nélkül is beszerezheted azt a tablettát..


Pár ezer forint..

2010. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
94%
Kedves elozo! Nem igazan sikerult felfognod a kerdes lenyeget. De hogy a ketsegeidet eloszlassam elarulom, hogy nem mindenki veszi ki elelvezeskor. Sot mivel feltetelezem, hogy fiu vagy, nem tudhatod, milyen erzes egy nonek, mikor mar majdnem eleri az orgazmust, de hirtelen kiveszi a partnere.
2010. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
0%

Később leírom majd a tabletta nevét is, mert a párom tudja..


Mi már használtunk ilyet..

2010. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
93%

55%-os ne dumálj már itt baromságokat egy 15 éves gyereknek.

- Magyarországon nincs tablettás vetélés, ha lenne se lehetne csak úgy megvenni a teblettát.

- még 72 órás bevétele nagyon veszélyes nehogy megtedd

- és ne reménykedj vetélésben, beszélj a szüleiddel

2010. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!