Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet ez? Baratommal...

Hogyan lehet ez? Baratommal szeretkezes kozben kiszakadt az ovszer

Figyelt kérdés
61 ora utan bevettem a 72 oras tablettat reggel 9:00kor a masikat pedig este 21:00 2hete kellet volna megjonnie de semmi tegnap teszteltem reggel pozitiv ma reggel is es pozitiv mi legyen? 15\L
2010. jún. 24. 22:30
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
80%

Menjel orvoshoz az legyen.

Baratnom is terhes maradt hiaba vette be a 72 oarasat.

2010. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
46%

Bekaptad a legyet. Bárhogy döntesz, gratulálok!

Menj mielőbb orvoshoz, ő megállapítja a terhességet, aztán a családoddal együtt eldöntitek, hogy merre tovább.

2010. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
78%

ez bizony baba...későn vetted be az esemény utánit :( még ha 24 órán belül veszed be akkor sem 100%-os a védelem, hát még 61 óránál :( minél később veszed be, annál inkább nincs hatása...beszélj a szüleiddel azt tanácsolom, és gondolkodj el, mi lehetne a baba sorsa. az abortuszt nem tanácsolom, később akár meddő is lehetsz, és sohasem lehet többet saját gyereket. Esetleg megtartod, vagy örökbeadhatod.


Azért írom ezt neked, mert ugyanígy jártam én is. Igaz én 19 évesen, most 20 éves vagyok, és itt alszik mellettem a pici babám. Egyetlen másodpercig nem jutott eszembe, hogy rosszul döntöttem. Anyukámék mindenben támogatnak, és biztos vagyok benne, hogy a te szüleid is támogatni fognak, akárhogyan is döntesz. De az abortuszhoz mindenképpen kell a szüleid beleegyezése.

2010. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
75%

Azonnal szolj a szuleidnek. Anyukad elkiser az orvoshoz, megvizsgalnak. Mas gond is lehet, nem csak a terhesseg. Nem redemes halogatni, mert csak egyre jobban emeszted majd magad, es ha valoban terhes vagy akkor ugy sem titkolhatod orokke. Jobb mihamarabb tulesni az egeszen.

Amugy gondold at a donteseidet. Egy baba a te korodban hatalmas felelosseg, mind lelkileg mind testileg hatalmas megrazkodtatas. Ugyanakkor az abortusz is kihathat a tovabbi eletedre.

2010. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
80%
későn volt a tabletta. beszélj a szüleiddel.
2010. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
71%
a legjobb csaladban is megesik, ne izgulj, szolj a szuleidnek
2010. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
61%

Hát erre nagyon kevés esély volt, mégis bekövetkezett...

Lehet, már későn vetted be a tablettát.

15 évesen még korai lenne a gyerek, tény, bár én nagyon abortusz-ellenes vagyok...

Ez most nagyon rosszul jött ki....

2010. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
58%
20 éves anyuka vagyok:) én még 15 évesen is megszültem volna a babámat, ha ránézek a szunditó kis arcára, mindig elmosolyodom. Kérdezem én, van szive annak aki egy ilyen babát megölne? Ennél még az örökbefogadás is jobb.
2010. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
63%
*örökbeadás bocsánat
2010. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
36%
15 eves. Ne kezdjunk el kampanyolni az abortusz ellen vagy mellett. Valoszinuleg nem is o fogja eldonteni, hanem a szulok.
2010. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!