Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet ez? Baratommal...

Hogyan lehet ez? Baratommal szeretkezes kozben kiszakadt az ovszer

Figyelt kérdés
61 ora utan bevettem a 72 oras tablettat reggel 9:00kor a masikat pedig este 21:00 2hete kellet volna megjonnie de semmi tegnap teszteltem reggel pozitiv ma reggel is es pozitiv mi legyen? 15\L
2010. jún. 24. 22:30
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, majd írd meg mi történt! Sok erőt és kitartást a szüleiddel való beszélgetéshez! Ők tudni fogják mit kell tenni és segíteni fognak hidd el.
2010. jún. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Látom itt nem a kérdésedre kaptál válaszokat hanem jól eldiskurálnak egymással. Én nem vagyok se orvos, se okoskodó, hanem egy 5 gyermekes anyuka, akinek a kislánya ugyan így járt 15 évesen!!! Kiszakadt a gumi, ráadásul első alkalom volt nekeik, és reggel azzal kezdtük a napot, hogy oda álltak elém a fiúval, és elmondták mi történt. Én elmagyaráztam nekik mindent, egy kis biológia órát tartottam nekeik:), és utána elvittem orvoshoz, ő meg vizsgálta, és mivel a nyálkahártyája az UH on azt mutatta hogy 2 mm vastag, így nem kellett drasztikus gyógyszer, kapott fogamzásgátlót, és szépen meg is jött neki. Nem lett baj belőle. Azóta is azt szedi, és a ciklusait is, meg a pattanásait is rendbe hozta. Nem tudom mit csináltam volna ha terhes marad, de mivel nagyon jó viszonyom van a lányommal, biztos meg beszéltük volna úgy hogy mindenkinek jó legyen, Szerintem te is beszélj Édes anyáddal. Ő lesz az az ember aki segíteni fog neked. Hidd el!
2010. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
az a problema van hogy anyukam elvalt apukamtol igy 10 eve nagyimmal elek anyukam pedig a mostohaapammal...jol megvagyok anyukammal de nem merem elmondani neki mert felek hogy megbantom s ugyse vagyunk annyit egyutt ha meg apukam mellet lene anyum akkor no prob elmondanam de igy a mostohaapam mellet aki 1x megis utott es nem akarok abortuszt mert felek attol nagyon es nem tudom mi tevo legyek penzt se tudok annyit szerezni hogy tablettak mert en romania lany vagyok es nem vagyok nagyon jo anyagi hejzetbe...koszonom az eddigi valaszokat nagoyn halas vagyok akik belegondoltak a hejzetembe es tenyleg az abortusz elleneseknek hidjetek el nem vagyok gyerekgyulolo imadom a babakat de nem vagyok ojan hejzetbe hogy aztmondjam hogy megtartom hiszen hej meg penz van ra + feleoseggek a babahoz csak o szenvedne es nem jo gondojatok csak bele.....
2010. jún. 25. 12:03
 44/54 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem sikerül megoldanod a problémádat! Szerintem is állj oda anyukád elé, és úgy menj az orvoshoz, ne egyedül. Majd írd meg, mi történt.

2010. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

sajnos az sem egyszerű, ha megszülöd és örökbe adod valakinek...

talán mégis az lesz a legjobb, ha szépen megbeszéled ezt akár a nagyiddal és elmész orvoshoz! De orvoshoz mindenképp menj el!

Én is ellenzem az abortuszt, de ilyen körülmények között sajnos el kell hogy fogadjam. Szerintem egy 15 éves lánynak nem nagyon van más választása. Ha orvoshoz mentél, és mondod hogy nem szeretnéd megtartani, utána egy bizottság elbeszélget veled. Nem fognak lebeszélni az abortuszról, de sajnos ez is hozzátartozik az egészhez...

Ha ők is rámondják az áment, akkor jöhet az abortusz- kórházba befekszel reggel és estefelé már mehetsz is haza. Utána jó volna, hogyha valaki segítene feldolgozni ezt az egészet. Ha anyukádra nem számíthatsz, akkor bárki, aki felnőtt nő és végighallgat, tanácsot ad, hogy hogyan legyen tovább, hiszen ez óriási trauma.

Sok erőt kívánok neked ehhez a lépéshez!

2010. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:

és még valamit elfelejtettem írni: minél hamarabb fordulj orvoshoz, hiszen az abortuszt a 12.hétig engedélyezik csak!

Most lehetsz kb. a 6.hétben-az eljárás, az abortusz kérelmezése, majd a bizottságnál való elbeszélgetés nem egyik napról a másikra történik, így arra kérlek, hogy tényleg minél hamarabb kérd felnőtt segítségét!

Barátnőd anyukája nem tud ebben segíteni?

2010. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
de szamithatok anyukamra csak nem tudom hogyan mondjam el neki hiszen nem elek vele meg arrol sem tud hogy mar nem vagyok szuz itt lakik tolem 10p-re ugyhogy...ez van...amm...abortuszhoz muszaj anyukamat vinnem? nem johet egy 22eves nagyon jo baratom esetleg?
2010. jún. 25. 19:09
 48/54 A kérdező kommentje:
jajj igen es nagyim szivbeteg s evvel nem szivesen terhelem szegenykem orulok hogy felnevelt s gondoskodik rolam nem zuditok iesmit a nyakaba
2010. jún. 25. 19:10
 49/54 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult hasonló régen, akkor kaptam esemény utánit..a lényeg amit az orvos mondott, hogy ha meghozza a mensimet erősebb lesz mint szokott, a gyógyszer miatt, ha viszont nem hozza meg és terhes leszek , mindenképpen el kell vetetni mert a gyógyszer károsan befolyásolja a terhességet..akár beteg baba is születhetne belőle..én akkor megúsztam..neked viszont mindenképpen jelezned kell nagymamád vagy anyukád felé, és menjetek orvoshoz!
2010. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban meg lehet bantani valakit hallgatassal, mint az igazsag bevallasaval. Nincs mit szegyellned, vedekeztetek, de balesetek tortennek. Amugy kizarolag hivatalos gyam lehet veled az eljaras soran. Ha elmesz egyedul orvoshoz, akkor ertesitenie kell anyukadat vagy nagyidat, ha nem mesz el, akkor is megtudjak, de sokkal kesobb, amikor mar nem fognak tudni segiteni. Az ido most nagyon fontos, mihamarabb beszelned kell a hivatalos gyamoddal, nem tudom hogy anyukad vagy nagymamad az, mert hosszu, lelkileg megterhelo procedura elott allsz.
2010. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!