Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés lehet kétszer?

Peteérés lehet kétszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek adjatok tanácsot! Clostit szedek,3.hónapon vagyok túl,ellenőrzések mellett és jó eredményekkel(tüszőrepesztőre sem volt szükség,mert volt spontán ovu,amit a progeszteron ell.kimutatott).25 napos ciklusok mellett 11.nap körül szokott PÉ-m lenni,ami most péntekre esett (okt.31) volt tojásszerű nyák és alhasi fájdalom is,előtte két nappal,ovu napján,ovu után két nappal is együtt voltunk. Feltűnt viszont,hogy a tojásszerű nyákom mindvégig megmaradt. Ma vagyok ovu után 5 nappal,még mindig áttetsző,nyers tojásszerű váladékom van,nem is kevés,ugyanúgy mint PÉ-kor.Délután óta újra jelentkeztek az alhasi fájdalmak,puffadás. Múlt alkalommal ilyenkor már az úgynevezett "száraz"napok voltak,majd a krémszerű váladék,ami sajnos nálam a mensi előjele volt. Most ez nincs ,viszont mintha folyamatosan peteérésem lenne! Tanácsot kérek,és bocsi,hogy hosszúra nyújtottam,de nem értem,most a szervezetem játszik velem? Ovu mikroszkóp múltkor csak gömböket mutatott Pé után,most tiszta páfrány volt PÉ idején,és azóta is félig páfrányos maradt. LH teszt pedig a PÉ napján már negatív volt! Minden választ előre is köszönök!
2008. nov. 4. 17:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én már jobban vagyok, elmúltak a rosszullétek, pokoli szar volt, azt hittem nem élem túl, egész napos hányinger, öklendezés, iszonyú szagundor. Nem kívánom senkinek:( Réka remélem te megúsztad ezeket! Hogy vagytok mekkora a baba? Én jövő héten megyek a dokimhoz, mensi szerint 16+1 hetes vagyok, de a baba méretei szerint pont ma töltöm a 17. hetet, mert hamarabb volt pé-m. Már pocorog a drága kb 1 hete érzem, néha bökdös is de még nem nagyokat. Ja és kisfiú, 13 hetesen voltunk 4D-n, már ott láttuk a kukiját, utána dokim is megerősítette hogy kisfiú. Én még mindig aggódom néha, főleg ha nem érzem mocorogni, de próbálok pozitívan gondolkodni:) Közérzetem jó, csak állandóan fáradt vagyok és vadászkitya szimat is megmaradt:) Réka mekkora a baba? Tudjátok már mi lesz? Eszti veled mi ujság? Gratulálhatunk???

Pusza csajok!

Andy

2009. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:

Héééééé de örülök neketek :o)

A rosszullétek elmaradtak, de ehelyett vérzés a 8. hétig.... Ma vagyunk 13 hét és 1 naposak, tehát még picik, de a múlt héten láttuk a kis kukacot :o)Reméljük már nem lesz gond. Most folyamatosan le akar szakadni a hátam, nagyon fáj meg a pocakom is fájdogál, nagyon hátul van a pindurka és már alig van helye, mégsem akar előrébb csúszni. Ebből kifolyólag már én is érzem a mocorgást :o)

Andy Te nem vagy fent iwiwen? Esetleg kismami blog?

Üdv: Réka

2009. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

Küldtem privit! De jóóóó, 3-4 hét van köztünk az nem is sok:) Szinte együtt pocakosodunk majd:) Igaz nekem már van pocakom, látszik szépen, dehát 2. gyerkőc és a kilók is szépen szaladnak fel rám. Dehát ez van, majd lemegy:) Majd jelölj be iwiw-en, kiváncsi vagyok rád:)

PUssz

Andy

2009. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok! Épp ma voltatok eszemben:) örülök,hogy mindketten jól vagytok:) Én holnap megyek a meddőségibe,most Closti kezelésen vagyok,és tüszőrepi szúri előtt,aztán inszem:) már szeretnék a pocaklakósok táborához csatlakozni,de próbálok türelemmel lenni:) puszi Nektek,Eszti
2009. ápr. 28. 18:00
 65/65 anonim ***** válasza:
Eszter!eltüntel, iwiröl is... mi ujsäg nälad?
2010. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!