Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés lehet kétszer?

Peteérés lehet kétszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek adjatok tanácsot! Clostit szedek,3.hónapon vagyok túl,ellenőrzések mellett és jó eredményekkel(tüszőrepesztőre sem volt szükség,mert volt spontán ovu,amit a progeszteron ell.kimutatott).25 napos ciklusok mellett 11.nap körül szokott PÉ-m lenni,ami most péntekre esett (okt.31) volt tojásszerű nyák és alhasi fájdalom is,előtte két nappal,ovu napján,ovu után két nappal is együtt voltunk. Feltűnt viszont,hogy a tojásszerű nyákom mindvégig megmaradt. Ma vagyok ovu után 5 nappal,még mindig áttetsző,nyers tojásszerű váladékom van,nem is kevés,ugyanúgy mint PÉ-kor.Délután óta újra jelentkeztek az alhasi fájdalmak,puffadás. Múlt alkalommal ilyenkor már az úgynevezett "száraz"napok voltak,majd a krémszerű váladék,ami sajnos nálam a mensi előjele volt. Most ez nincs ,viszont mintha folyamatosan peteérésem lenne! Tanácsot kérek,és bocsi,hogy hosszúra nyújtottam,de nem értem,most a szervezetem játszik velem? Ovu mikroszkóp múltkor csak gömböket mutatott Pé után,most tiszta páfrány volt PÉ idején,és azóta is félig páfrányos maradt. LH teszt pedig a PÉ napján már negatív volt! Minden választ előre is köszönök!
2008. nov. 4. 17:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
Réka neked pedig azt üzenem nálam a sok folyás vált gyanússá, Esztivel is ezt beszéltük. Tök super lenne ha mindhárman babásak lennék:)Drukkolok neketek! Nagyon:)
2008. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:
Sziasztok:)Hú,hát van izgalom bőven:) Nekem ami nem szokott lenni,az a fáradtság,cicifájás. Ja és feltűnően többet eszem. Nagyon köszönök minden bátorítást lányok,hihetetlen aranyosak vagytok!!!! Most már nem fáj a poci,délelőtt éreztem csak,igaz,lóti-futi volt:)Andy,vigyázz magatokra,és pihenj sokat:) Réka,megy a drukk Neked is!!!:)
2008. nov. 13. 17:06
 23/65 anonim ***** válasza:

Köszi Nektek! :o)

De ebből nálam nem lesz semmi. Mindjárt megjön érzésem van... Pedig még lenne 12 napom...

2008. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
ESztiiiiii, mikor tesztelsz?
2008. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
Eszti csigáz minket :o) nem elég, hogy magunk miatt is csigázódunk ;o)
2008. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mára (nem)várom igazán,még nincs is,jele sem:) tegnap volt enyhe görcsöm,amit írtam is,meg este is picit,na gondoltam,ebből reggelre mensi lesz. de nem. Most nem fáj a pocim,reggel kicsit éreztem,de azóta sem jött meg:) Még várok,mert tudom,ebből még bármi lehet,ha nem jön meg,akkor vasárnap szeretnék tesztelni,feltéve,ha kibírom addig. szorítsatok! Réka,PÉ utáni görcsölgetés lehet beágyazódás is;) én nagyon drukkolok. Andy, hogy vagy? boldog babavárást:) ja a folyásod neked változott a vége fele,a mensihez közeledve? mert mintha írtad volna,hogy kicsit megváltozott. milyenné? vagy kevesebb,több lett? sziasztok:Eszti
2008. nov. 14. 11:41
 27/65 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon izgulok érted!!! :o) Most nagyon szorítok!!!!! SZORÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍT-SZORÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍT-SZORÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍT!!!!;o)

SZORÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍT!!!!;o))))

Tegnap egész este olyan mensis érzésem volt, mára elmúlt. Az volt az 5. nap. Nem görcsölt inkább olyan nyomás, na olyan mensis, másképp nemtom leírni ...

Andy nálad mizu?

Woodoozlak Eszti!!! :o)

Írj mindenképp!!!!

2008. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Eszti nagyon drukkolok, miért nem tesztelsz már? Mi már nagyon izgulunk, és drukkolunk neked ezerrel:) Amúgy a folyásom nekem megváltozott mensi előtt, kevesebb lett és nem is testápolós, pedig előző terhességemnél mensiig maradt. Ma megint sok van és testápolós, amúgy ma reggel már hányingerre ébredtem, kicsit be is pánikoltam hogy már ilyen hamar kezdődik, de aztán elmúlt. De szerintem nem úszom meg, pedig tök jó lenne ha nem lenne semmi rosszullét:( Drukkolok nagyon és írd meg mi lett! Nagyon várjuk!!!!!
2008. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok! Sajnos megjött a nem várt. :( Most elvagyok keseredve,próbálok természetesen arra gondolni,hogy új hónap,új remények. Hétfőn megyünk a párom vizsgálatára,mert őt még nem nézték. Azért adjatok ám hírt magatokról:) Réka érted még izgulunk, Andy boldog babavárást! Sziasztok:Eszti
2008. nov. 15. 13:53
 30/65 anonim ***** válasza:
Eszti, nagyon sajnálom:( Pedig annyira drukkoltam, épp ma gondoltam rád, ha holnapig nem írsz semmit, akkor tuti pozitív lesz a teszt holnap. De írtál:( Tudom ilyenkor bármit írhat az ember, de ne keseredj el!!!! Jönni fog a baba, csak várat magára és annál nagyobb lesz a boldogság. Sok sikert a következő hónapra és mihamarabbi babavárást kívánok!!!!!!
2008. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!