Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés lehet kétszer?

Peteérés lehet kétszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek adjatok tanácsot! Clostit szedek,3.hónapon vagyok túl,ellenőrzések mellett és jó eredményekkel(tüszőrepesztőre sem volt szükség,mert volt spontán ovu,amit a progeszteron ell.kimutatott).25 napos ciklusok mellett 11.nap körül szokott PÉ-m lenni,ami most péntekre esett (okt.31) volt tojásszerű nyák és alhasi fájdalom is,előtte két nappal,ovu napján,ovu után két nappal is együtt voltunk. Feltűnt viszont,hogy a tojásszerű nyákom mindvégig megmaradt. Ma vagyok ovu után 5 nappal,még mindig áttetsző,nyers tojásszerű váladékom van,nem is kevés,ugyanúgy mint PÉ-kor.Délután óta újra jelentkeztek az alhasi fájdalmak,puffadás. Múlt alkalommal ilyenkor már az úgynevezett "száraz"napok voltak,majd a krémszerű váladék,ami sajnos nálam a mensi előjele volt. Most ez nincs ,viszont mintha folyamatosan peteérésem lenne! Tanácsot kérek,és bocsi,hogy hosszúra nyújtottam,de nem értem,most a szervezetem játszik velem? Ovu mikroszkóp múltkor csak gömböket mutatott Pé után,most tiszta páfrány volt PÉ idején,és azóta is félig páfrányos maradt. LH teszt pedig a PÉ napján már negatív volt! Minden választ előre is köszönök!
2008. nov. 4. 17:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:

Szia! A mikroszkophoz nem értek. LH tesztet szoktam használni. Én is clostit szedek de nekem ez az első hónapom. Nem lehet,hogy a closti miatt most mégis később van a peteérésed? Nekem a tojásfehérjeszerű váladék mindig megelőzi a peteérést. Amikor a mikroszkop szerint peteérésed volt akkor nem használtál LH tesztet is?

Mely napokon szeded a clostit? Nekem 26 naposak a ciklusaim és a 3.naptól a 7. napig szedtem.

2008. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a gyors választ! 25 napos ciklusok mellett eddig ha néztek uh.val,11.-12.napon volt PÉ,amit éreztem is rendesen. Én a mensi 2.napjától az 5.ig kellett,hogy szedjem,immár 3.hónapja. Most a 11.napon szintén megvolt uez a fájdalom,mint ma,és a nyák is volt. az LH teszttel még csak most ismerkedem,de a 11-és 12.napon is néztem és neg.volt,ma elvileg a 15.napon vagyok a nyák egyre több és a fájdalom,már alig bírok menni és ülni,sőt még a combomba is kisugárzik. Ezért nem értem,hogy akkor most lenne PÉ-m?de akkor miért éreztem uezt 11.napon? És lehet,hogy akkor megint lecsúsztunk? a 13.nap együtt voltunk (vasárnap) ,persze nem csak ezeken a napokon vagyunk együtt,de annyira szeretnénk már babát,hogy most próbálunk időzíteni:) vagy ha ma lenne PÉ,és ma együtt leszünk,esélyem van még?
2008. nov. 4. 17:44
 3/65 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonló tüneteim vannak. Sűrű fehér folyásom van már lassan 1 hete egyfolytában. Nekem is mindig a pé met jelzi de most nem múlt el, azóta minden nap van folyamatosan. Viszont ha jól emlékszem a terhességemnél pont ez volt, nem múlt el a folyás. De már nem emlékszem tisztán. Lehet mindketten babásak vagyunk:) Várom én is a válaszokat ki mit mondd erre....
2008. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
2.válaszoló, Neked is nagyon köszi,de jó is lenne,ha babát jelentene mindkettőnknek! Drukkolok neked!
2008. nov. 4. 17:50
 5/65 anonim ***** válasza:
Én is neked:) Ha megmarad ez a sűrű fehér folyás akkor megvan rá az esélyünk. Én nagyon azt érzem hogy babás vagyok, állandóan aludni tudnék, és ez szintén jellemző az első terhességemre. Nincs más mint várunk:) Türelemmel.... Te mikorra nem várod?
2008. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
Szia! Istenem,de jó is lenne:) 14-re (nem) várom,de tényleg furi,mert a múltkori PÉ után ez a folyás nem volt! Nagyon szorítok Neked én is! szió Eszti
2008. nov. 4. 18:13
 7/65 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon jó, én is 14 re nem várom!!!:)
2008. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Szia! Istenem,annyira boldog volnék,ha mindkettőnk babás lenne:) Mivel csak fájdogált a hasam,este elmentünk a klinikára,ahol megnéztek uh.val,és látszott szabad hasi folyadék,ami miatt fájdogálhat a hasam,viszont ez a tüszőrepedés után természetes,azt mondta a dr. :) a méhnyálkahártyám pedig eléri a 10 mm-es vastagságot,ami pont megfelelő egy esetleges beágyazódáshoz:) Nagyon-nagyon szorítok , mindenképp írd meg,hogy mi lett! szió,Eszti
2008. nov. 4. 22:19
 9/65 anonim ***** válasza:
Szia! Örülök hogy jó híreid vannak!:) Nekem a folyásom kicsit megváltozott, még mindig több mint szokott, viszont már egyre kevésbé testápolószerű. Nem tudom mi lesz, azért várom türelmetlenül a jövő hetet:) Kb 1 hét múlva tesztelek is. Jöjjön aminek jönnie kell...:)
2008. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:

Írjátok ám meg mi lett!!! Itt olvasgatok és izgulok értetek!

(mi még nem szeretnénk babát), de volt egy spontán peteérésem és pont egy nappal előtte voltunk együtt... most rátok ruházom az én esélyemet, mi még várnánk szívesen vele egy évet!!!

ÍRJATOK!!!

2008. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!