Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés lehet kétszer?

Peteérés lehet kétszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek adjatok tanácsot! Clostit szedek,3.hónapon vagyok túl,ellenőrzések mellett és jó eredményekkel(tüszőrepesztőre sem volt szükség,mert volt spontán ovu,amit a progeszteron ell.kimutatott).25 napos ciklusok mellett 11.nap körül szokott PÉ-m lenni,ami most péntekre esett (okt.31) volt tojásszerű nyák és alhasi fájdalom is,előtte két nappal,ovu napján,ovu után két nappal is együtt voltunk. Feltűnt viszont,hogy a tojásszerű nyákom mindvégig megmaradt. Ma vagyok ovu után 5 nappal,még mindig áttetsző,nyers tojásszerű váladékom van,nem is kevés,ugyanúgy mint PÉ-kor.Délután óta újra jelentkeztek az alhasi fájdalmak,puffadás. Múlt alkalommal ilyenkor már az úgynevezett "száraz"napok voltak,majd a krémszerű váladék,ami sajnos nálam a mensi előjele volt. Most ez nincs ,viszont mintha folyamatosan peteérésem lenne! Tanácsot kérek,és bocsi,hogy hosszúra nyújtottam,de nem értem,most a szervezetem játszik velem? Ovu mikroszkóp múltkor csak gömböket mutatott Pé után,most tiszta páfrány volt PÉ idején,és azóta is félig páfrányos maradt. LH teszt pedig a PÉ napján már negatív volt! Minden választ előre is köszönök!
2008. nov. 4. 17:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
Szasztok csajok! Túlvagyok a műtéten és őszintén megkönnyebbültem, mert iszonyú fájásaim voltak:( Vasárnap azt mondták a kórházban elhalt a baba, hétfőn reggel uh és missed ab. Hétfőn mentünk uh n azt írták szívhang sejthető, nagyon megörültem, viszont a petezsák mérete csökkent, de én bíztam benne. Hazajöttünk, persze úgy hogy véreztem, dokim bíztatott pihenjek, adjuk neki még esélyt, hátha meggondolja magát:( Írt fel gyógyszert meg hüvelykapszulát, éjszaka tök jól aludtam görcsök reggelre elmúltak, vérzés alig volt. Aztán alig 1 óra mulva beindultak a görcsök irány a kórház, minden soronkívűl, uh szerint baba nem él petezsák szinte fele, méhszáj nyitva. Mire felkerültem a műtőbe(kötelező papírmunkák) már percenként jöttek a fájások és iszonyú volt. Pont mint a fiammal szülés kezdetén. Nem kívánom senkinek, de túl vagyok rajta és vége a szenvedésnek. Kicsit meg is nyugodtunk, legalább én megmaradtam:) Szóval ennyi volt. De ti írjatok hogy álltok, tesztelés ilyesmi volt már? Azért drukkolok nektek csajok:)
2008. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:
Szia! Sokat gondoltam Rád ma,tudom,nem lehetett könnyű,de a lényeg,hogy most pihenj,erősödj,és higyj,a kis csodában:) biztos vagyok benne,hogy hamarosan újra izgulhatunk:) Én a hétre nem várom,ma vagyok a 26 cn.,24-26 naposak a ciklusaim amúgy,és még semmi,kivéve a krémes folyást,és esténként,de csak esténként lefekvéskor kisebb mensiszerű szúrkálás,görcsféle. Jövő hétfőn kell mennem a nődokihoz,akkor is ,ha megjön,ha meg nem akkor azért:) de megfogadtam,tesztelni nem fogok,csak ha már legalább egy hetet késik,mert félek a csalódástól. Andy vigyázz magadra,pihenj,kapcsolódj ki, és azért lesegess ide néha:) pussz Eszti
2008. dec. 10. 16:21
 53/65 anonim ***** válasza:
Hali csajok! Mizujs veletek, Alig találtam meg ezt a kérdést...:) Hogy álltok? Képzeljétek, tegnap ismét pozitívat teszteltem:) Örülünk nagyon, de ott van a félsz is hogy mi lesz.. Nem tudom miért de ahogy pozitív lett a tesztem eszembe jutottatok:) Írjatok, hogy mi van veletek.... Pusza Andy
2009. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:

Szia!

De jó!!!!!!!! :o))))


Nekem Karácsonykor elment a baba. De annyira nem bántuk, mert elég sok egészségügyi problémám van mostanában :o( féltünk nagyon, hogy nem lesz egészséges ... 9 hetes voltam.

Nektek viszont most NAGYON ÖRÜLÖK!!!!

Mi nagy nagy ritkán tartjuk Eszterrel a kapcsolatot iwiwen :o) Legutóbb még nem volt náluk baba, de épp mostanság gondoltam, hogy írok neki. Viszont új haja van :o) ÉÉÉs nagyon jól áll neki! :o)

Szerintem ne aggódjatok, egy helyre csak egyszer csap a ménykü :o)

Tessék örülni és kiélvezni minden pillanatát :o)

Puszi: Réka

2009. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok! Andy,szupi vagy,nagyon örülök Nektek:) pihengess sokat,és vigyázz nagyon magatokra:) Réka,te is vigyázz magadra nagyon, eljön annak a babának az ideje:) drukkolok,hogy minél előbb jöjjön:) Mi köszönjük megvagyunk,múlt hét hétfőn lett volna az inszeminációm,csak sajnos közben kiderült,hogy mindkét vesében vesekő van,és kaptam egy bacifertőzést,kemény antibiotikum kúra után vagyok,most újabb felkészítése lesz a szervezetemnek aztán jöhet a hajrá,ill. az inszemináció. Bár most úgy vagyok vele,hogy jobb,hogy most így kiderült,mert azt mondta a doki,hogy ez a baci sajnos korai vetéléshez szokott vezetni,ezért jobb,hogy időben elcsípték és kezelnek vele,minthogy baj legyen. Puszi mindkettőtöknek!!! és írjatok mi újság,hogy alakultok:) Eszti
2009. jan. 30. 12:51
 56/65 anonim ***** válasza:

CSAJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK!!!!! MA reggel pozitívat teszteltem, pedig még 4 napom van a mensiig!!!! :o))))))))))

Nálatok mizu? Réka...

2009. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:

Szia Réka! Gratulálok!!! Látod, csak összejött:) Annyira jóóóóóóó, már csak esztinek kell jóhírt közölnie velünk. Mikor mész dokihoz? Amúgy nekem is 5 nappal nemvárt előtt lett erős pozitív a tesztem, mindenki azt mondta ikrek:) Hát csak 1 baba van, de én azzal bőven megelégszem:) Én már voltam dokinál, tegnap meg uh-n, már dobogott a szive és 6 mm-es volt a picikém:) Mellesleg egész nap hányinger gyötör, már alig várom vége legyen ennek a korszaknak BRRRR:)Na pusza nektek, Réka pihenj sokat, és írj, hogy alakulsz és persze te is Eszti!!!!!

Andy

2009. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:

De ééééédes már ilyen hatalmas???? Nem mondom!!! :o) Engem is ikrekkel ijesztgetnek, hogy már menses előtt egyértelmű pozitív...

Remélem Eszti nálatok is jól alakul!

Nekem még 0 tünetem... azon túl, hogy mindenen felhúzom magam... :o)

Puszi nektek! én

2009. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok! Andy, örülök nektek nagyon, pihi sokat! Réka, SZUPIIIII :) gratulálok, te is sokat pihenj és vigyázzatok magatokra! Mi most készülgetünk az inszemre,remélem mire már újra írok,addigra pozitív hírekkel szolgálok én is:) puszi nektek: Eszti
2009. febr. 23. 16:10
 60/65 anonim ***** válasza:
Hello csajok! Helyzetjelentés? Mi újság nálatok?
2009. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!