Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés lehet kétszer?

Peteérés lehet kétszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek adjatok tanácsot! Clostit szedek,3.hónapon vagyok túl,ellenőrzések mellett és jó eredményekkel(tüszőrepesztőre sem volt szükség,mert volt spontán ovu,amit a progeszteron ell.kimutatott).25 napos ciklusok mellett 11.nap körül szokott PÉ-m lenni,ami most péntekre esett (okt.31) volt tojásszerű nyák és alhasi fájdalom is,előtte két nappal,ovu napján,ovu után két nappal is együtt voltunk. Feltűnt viszont,hogy a tojásszerű nyákom mindvégig megmaradt. Ma vagyok ovu után 5 nappal,még mindig áttetsző,nyers tojásszerű váladékom van,nem is kevés,ugyanúgy mint PÉ-kor.Délután óta újra jelentkeztek az alhasi fájdalmak,puffadás. Múlt alkalommal ilyenkor már az úgynevezett "száraz"napok voltak,majd a krémszerű váladék,ami sajnos nálam a mensi előjele volt. Most ez nincs ,viszont mintha folyamatosan peteérésem lenne! Tanácsot kérek,és bocsi,hogy hosszúra nyújtottam,de nem értem,most a szervezetem játszik velem? Ovu mikroszkóp múltkor csak gömböket mutatott Pé után,most tiszta páfrány volt PÉ idején,és azóta is félig páfrányos maradt. LH teszt pedig a PÉ napján már negatív volt! Minden választ előre is köszönök!
2008. nov. 4. 17:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
Szia utolsó válaszoló! Nagyon szimpi vagy,hogy így drukkolsz értünk!!! "sorstársam" nevében is megköszönöm! Most van a (nem)várt mensi ideje,remélem ez tényleg nem mensi lesz:) szió Eszter
2008. nov. 12. 16:36
 12/65 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Esztivel mizujs??? Nálam hírek vannak, ma du csináltam egy tesztet és halványan pozitív lett:) Hálvány de jól látszódik, nem tudom higgyek e neki. Holnap csinálok egy másikat is és majd megírom! Drukkoljatok:)
2008. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
Szia! Eszti vagyok:) először is gratula,nagyon gondoltam rád, és szorítottam!!! Én még nem merek tesztelni,cicifájás van,meg álmosság és a párom szinte mindennap elmondja,ő érzi,hogy most összejött:) szóval még várok holnapig mindenképpen,aztán ha nem jön meg (remélem így lesz) hétvégén tesztelek! szió Eszti
2008. nov. 13. 03:50
 14/65 anonim ***** válasza:
Jipíííííííííííííííííí:o) Fasza csajok vagytok!!!! Csak így tovább!!! Várom, hogy mi lett, tessék írni!!!
2008. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
Megint én:) Ma vettem 3 különböző tesztet, mind halvány pozitív lett, mostmár elhiszem:) Hétvégére remélem nekem is megerősödik a csík. Neked Eszti nagyon drukkolok, tök jó lenne ha neked is összejönne:) A jelekből itélve szerintem nálad is baba van:) Írj ha teszteltél! Addig is szorítok nagyon! Amúgy Andy vagyok:)
2008. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:

JUPIJUPIJÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!! ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN!!!!!!!!!! Eszti már csak rád várunk!!!!! (közben nekem sem maradt el a folyásom... Testápoló szerű )

amúgy Réka vagyok! :o)

2008. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ha megengeded neked is drukkolok Réka!:) Te mikorra nem várod? Írj ám te is a fejleményekről!!!
2008. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok! Andy,még1x gratula!!!! Ma reggel is gondoltam rád, nagyon szorítottam,és most nagyon örülök :) Réka,szuper rendes csaj vagy:) Köszi a drukkolást,akárhogy is alakul,megírom,persze nagyon bizakodom:) Ugyan ma egy picit görcsölgettem délelőtt munka közben,de remélem azért még reménykedhetem! Puszi Nektek Eszti
2008. nov. 13. 14:36
 19/65 anonim ***** válasza:

Eszti mikor tezstelsz pontosan? Már nagyon izgulok érted!

Andy: én elvileg várnám, de az sem baj, ha nem jön :o) 25-én esedékes. Ami fura, hogy ilyenkor már nem szokott lenni semmilyen folyásom és ha valakinek akkor nekem tankönyvi ciklusaim vannak,ergo percre pontosan tudom mikor jön. Lehet ez most csak azért maradt meg, mert biztosan tudom, hogy spontán peteérésem volt (jó korai) és lehet lesz még egy?Nem tudom...

HAJRÁ ESZTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!! Mondom most az én sanszomat rátok ruházom!!!!!De ha mind 3unknak NEM JÖN!!! az is szupi :)))))))

2008. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
Köszi mindkettőtöknek!!:) Eszti: nekem is tegnap este kezdett kicsit görcsölni a hasam, azt gondoltam nah ebből nem lesz semmi. Volt egy tesztem amit péntek reggelre tartogattam és gondoltam akkor megcsinálom, úgyis nega lesz, és hát ott volt a csíkocska, igaz halványabban de ott volt:)
2008. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!