Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés lehet kétszer?

Peteérés lehet kétszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek adjatok tanácsot! Clostit szedek,3.hónapon vagyok túl,ellenőrzések mellett és jó eredményekkel(tüszőrepesztőre sem volt szükség,mert volt spontán ovu,amit a progeszteron ell.kimutatott).25 napos ciklusok mellett 11.nap körül szokott PÉ-m lenni,ami most péntekre esett (okt.31) volt tojásszerű nyák és alhasi fájdalom is,előtte két nappal,ovu napján,ovu után két nappal is együtt voltunk. Feltűnt viszont,hogy a tojásszerű nyákom mindvégig megmaradt. Ma vagyok ovu után 5 nappal,még mindig áttetsző,nyers tojásszerű váladékom van,nem is kevés,ugyanúgy mint PÉ-kor.Délután óta újra jelentkeztek az alhasi fájdalmak,puffadás. Múlt alkalommal ilyenkor már az úgynevezett "száraz"napok voltak,majd a krémszerű váladék,ami sajnos nálam a mensi előjele volt. Most ez nincs ,viszont mintha folyamatosan peteérésem lenne! Tanácsot kérek,és bocsi,hogy hosszúra nyújtottam,de nem értem,most a szervezetem játszik velem? Ovu mikroszkóp múltkor csak gömböket mutatott Pé után,most tiszta páfrány volt PÉ idején,és azóta is félig páfrányos maradt. LH teszt pedig a PÉ napján már negatív volt! Minden választ előre is köszönök!
2008. nov. 4. 17:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm,igyekszem nem elkeseredni,nagyon vágyunk már egy picire,és hiszem és bízom is benne,hogy hamarosan boldog babavárók lehetünk mi is a párommal! a legszebbeket Neked is! szió: Eszti
2008. nov. 15. 16:39
 32/65 anonim ***** válasza:

Jajjj:o( Pedig én úgy de úgy szorítottam!!! Ezek után nagyon igazságtalan lenne, ha én babás lennék, mert a sanszomat NEKTEK adtam, Andy jól felhasználta ;o) Aminek NAGYON ÖRÜLÜNK!!! :o) Esztinek meg jön a következő hónapban, na és?!? Max 1 hónappal fiatalabb lesz, mint Andyé, nagyügy :o) Különben is karácsonyra pont jól fog jönni a babahír a fa alá :o) Biztosra veszem ott lesz ;o)

De csajok ne szakítsuk meg a kapcsolatot!! Írjatok mindenképpen, hogy alakultok!!!!

ESZTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII fel a fejjel! és különben is holnapig még el is múlhat ;o)

Réka

2008. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Andy,Réka,nagyon jó,hogy sikerült így "összetalálkoznunk":) Mindkettőtök kedvessége,és drukkja sokat segít,hogy most újult erővel és hittel bízzak az új lehetőség reményében:) Andy,beszámoló jöjjön ám,hogy alakultok:) Réka,te is írj,mindenféleképpen! sziasztok: Eszti
2008. nov. 16. 05:16
 34/65 A kérdező kommentje:
Ui.: ha gondoljátok,priviben is tudunk levelezni:) naphold76@freemail.hu, ez én volnék:)vagy akár iwiw-en is,ha vagytok, Kudomrákné Kis T. Eszter sziasztok
2008. nov. 16. 08:08
 35/65 anonim ***** válasza:

Andyyyyyyyyyyyyyyyyy, mi a helyzet!?!

Eszti ne hara válaszolok megígérem, de épp mindig ennyire van időm és valami ütősebb választ szeretnék :o)

Puszi: Réka

Holnap tesztelek... tudom korai, de tesztelek

2008. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! Velem minden ok, jól vagyok köszönöm:) 2 hét múlva megyek dokihoz, akkor már 7 hetes leszek és remélem lesz szívhang:) Eszti remélem nem keseredtél el, majd jövő hónapban hátha pozitív lesz az a fránya teszt:) Tudod mi drukkolunk ezerrel neked:) Réka neked pedig sok sikert a holnapi teszteléshez!!! Aztán megírni ám az eredményt!! Drukkolok majd holnap és tök jó lenne ha összejönne:) Pusza nektek csajok!

ANDY

2008. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:

Sziasztok, na persze, egész éjjel nem tudtam aludni és ha ne adj Isten elaludtam folyamatosan azt álmodtam, hogy pozitívat tesztelek :o) Most mondjátok, hogy nem vagyok legalább én pozitív, hamár a tesztem negatív lett. Bár hozzáteszem, ez még csak az akkori együttléttől számított 12. nap... És amikor együtt voltunk következő nap volt peteérés és csak utána vszínű tüszőrepedés... Tehát, ha , akkor is kb még csak 10 nap körül járunk...Most valahogy Ólomlábakon jár az idő... Eddig meg rohant :o)))Bár a folyásom megint rengeteg...Mensi előtt nem szokott, csak utána 1 hétig...

ANDYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!! Roppant mód örülök Nektek!!! Majd írj mit mondtak!!!!

Egyébként, Te kb mikor teszteltél? Hányadik reális nap fele?

2008. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:

Szia! Még van esély bőven, tuti korán teszteltél! Én a nemvárt előtt 2 nappal teszteltem de nagyon-nagyon halvány lett. Aztán másnap még 3 tesztet csináltam és azok is tök halványak lettek! A nemvárt után 4 nappal lett csak erős a 2. vonal! Szerintem várd meg a hétfőt vagy ha nagyon nem bírod legalább vasárnapig:) Akkor már hátha kimutatja, és remélem pozitív lesz, drukkolok nagyon! Ja és nekem is sok volt a folyásom, pedig nem szokott ilyen lenni. Én abból sejtettem hogy baba van a dologban:) Írd majd meg mi lett, és türelem, türelem, türelem.....:)

ANDY

2008. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok! Andy,örülök,hogy minden rendben,gondoltam rád:) Pihi,pihi,pihi,és vigyázz magadra nagyon és a kis pocaklakóra is:) Réka,hú izgulok érted nagyon,és megy a drukk:) ezerrel:) Most hajrázgatunk és reménykedem természetesen:) Párom vizsgálata is megvolt,minden rendben,a doki annyit mondott,hogy decemberig várunk,ha nem jön össze,akkor Closti,és inszem. tehát van izgalom bőven:) szép hétvégét mindkettőtöknek,és írjátok ám meg a fejleményeket:) sziasztok: Eszti
2008. nov. 21. 17:21
 40/65 anonim ***** válasza:

Na sziasztok!

Nekem tegnap legkésőbb ma kellett volna megjöjjön... Semmi... Keddig várok és tesztelek... Amúgy semmi terhességi tünetem, de mensi tünetem sem, csak folyik belőlem még mindig ez a fehér cucc. De se cici fájás (mensi előtt fájni szokott) se semmi. 0 tök jól vagyok... nemtom, lehet az idő...

R.

2008. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!