Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés lehet kétszer?

Peteérés lehet kétszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek adjatok tanácsot! Clostit szedek,3.hónapon vagyok túl,ellenőrzések mellett és jó eredményekkel(tüszőrepesztőre sem volt szükség,mert volt spontán ovu,amit a progeszteron ell.kimutatott).25 napos ciklusok mellett 11.nap körül szokott PÉ-m lenni,ami most péntekre esett (okt.31) volt tojásszerű nyák és alhasi fájdalom is,előtte két nappal,ovu napján,ovu után két nappal is együtt voltunk. Feltűnt viszont,hogy a tojásszerű nyákom mindvégig megmaradt. Ma vagyok ovu után 5 nappal,még mindig áttetsző,nyers tojásszerű váladékom van,nem is kevés,ugyanúgy mint PÉ-kor.Délután óta újra jelentkeztek az alhasi fájdalmak,puffadás. Múlt alkalommal ilyenkor már az úgynevezett "száraz"napok voltak,majd a krémszerű váladék,ami sajnos nálam a mensi előjele volt. Most ez nincs ,viszont mintha folyamatosan peteérésem lenne! Tanácsot kérek,és bocsi,hogy hosszúra nyújtottam,de nem értem,most a szervezetem játszik velem? Ovu mikroszkóp múltkor csak gömböket mutatott Pé után,most tiszta páfrány volt PÉ idején,és azóta is félig páfrányos maradt. LH teszt pedig a PÉ napján már negatív volt! Minden választ előre is köszönök!
2008. nov. 4. 17:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
Na hellosztok! Negatív lett! :o)
2008. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél? Ma? Nem volt még korai?
2008. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
Mizujs veletek csajok? Réka teszteltél már azóta??? Eszti te hogy vagy? Én megfáztam, ma voltam dokinál, kaptam köptetőt meg calciumot, remélem rendbe jövök, mert totál legyengültem. Egész nap csak feküdtem meg ide-oda botorkáltam:) Egy hét múlva megyek dokihoz, majd megírom mi volt! Pusza nektek!:)
2008. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:
Szia! Jobbulást neked! Akác méz és tea:) engem ez hozott ki igazán a náthakórból:) Mi elindultunk az új hónap,új remények reményében:) ez az első Closti nélküli hónapom most,decemberig így próbálkozunk. Ha nem sikerül,akkor hiszteroszkópia januárban és utána inszemináció. azért bizakodom,hogy spontán is összejön:) teszünk is érte:) Réka,adj hírt magadról!!! Andy,még egyszer jobbulást,és vigyázz magatokra:) puszi: Eszti
2008. nov. 26. 08:25
 45/65 anonim ***** válasza:

Na sziasztok! Nekem tegnap megjött olyan görcsökkel, hogy na :o(

Ne köptetőtj szedj Andy!!! Azzal erőlteted magad!!! Menjél be a patikába és vegyél Lándzsás Útifű szirupot, abból evőkanalazz!!! Elmarad a köhögés, napi 2x kb köhintesz és aminek fel kell jönnie ott lesz... De nem kell folyamat köhögnöd és csak gyógynövények vannak benne!!!

Eszti!!!! Karácsonyfa alá kismukit Nektek!!! :o)))))Csak dolgozzatok rajta!!! SZorííííííííííííííííít!!!!

R.

2008. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok! Mizujs felétek? Eszti, Réka hogy álltok ebben a hónapban? Mikorra NEM várjátok? Drukkolok ám:) Voltam dokinál már pulzálást látta a doki de szívhangot még nem lehetett hallani, jövőhét után megyek vissza, addig pedig próbálok sokat pihenni csavizni hogy gyorsan teljenek a napok:) Hihetetlen, de úgy szalad az idő hétfőn már a 8. hétbe lépek:) Nos csajok írjatok ti is!!!!:) Addig is pusza mindkettőtöknek!
2008. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:
Szia Andy! jó hallani felőletek:) Nekem jövő hétre esik majd a nem várt,most már tényleg örülni,ha nem jönne meg:) egész 9 hónapon át:) úgyhogy most van izgalom,próbálom elterelni a gondolataimat,de persze minduntalan visszatérnek a babához:) nem adjuk fel,bárhogy is alakul:) Mindenképp írj a legközelebbi uh.után:) nagyon boldog babavárást!!!vigyázz magatokra:) puszi Ui.: Réka, jelentkezz!!:)sziasztok: Eszti
2008. dec. 5. 19:49
 48/65 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok! Sajnos ma reggel nemvárt dolog történt, elkezdtem vérezni:( Rohantunk a korházba de addigra már a mellem se fájt, tudtam baj van. Nincs szívhang, reggel megyek vissza és vagy holnap vagy kedden missed ab:( Pokoli érzés, végigbőgtük urammal a napot, de ez van. Olyan szép volt minden, és azt hittem vele soha nem történhet ilyen, erős csaj vagyok.... Köszi nektek az eddigi drukkokat, most mégnagyobb szükségem lesz rá hogy ezt valahogy túléljem:( Pusza csajok
2008. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:

Jesszusom!!! Nagyon sajnálom!

Tudom, hogy ilyenkor nehéz a pozitív oldaláról nézni a dolgokat, de próbáld meg úgy felfogni, hogy valami nem volt jó, valami nem stimmelt és a pici tudta, hogy ez most nem a megfelelő alkalom és inkább elment, hogy ne betegen szülessen. ( Lehet a megfázásod keresztbe tett)

Ne keseredjetek el! Legközelebb összejön és akkora hatalmas egészséges babátok lesz, hogy csak na!

Nagyon sajnálom, írj majd, hogy hogy vagy!

Fel a fejjel!!!

2008. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 A kérdező kommentje:
Szia Andy! Mit is mondhatnék, nagyon sajnálom,és minden erőmmel együtt érzek Veled!!!! Kérlek légy erős, és higyj benne, a kis csoda elérkezik, lehet,hogy most picit később,de jönni fog!!! Nagyon gondolok Rád, és kérlek írj mindenképp!!! szió Eszti
2008. dec. 9. 14:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!