Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múlt hónapban mensi előtt a...

A múlt hónapban mensi előtt a hőm 36,9 volt és most is annyi, egy nap volt 37. Akkor biztos, hogy nem jött össze a baba? Még egy hét a mensiig.

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy nem lesz magasabb a hőm, mint máskor és mégis sikerült teherbeesnem?
2008. nov. 2. 21:17
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

Ha elmúlik a vérzésed és a hőd még mindig magas, akkor csinálj tesztet, ha lemegy akkor biztosan nem baba, addig meg van remény, előbb utóbb le kell esnie ha rendes mensi ez!!

Bia:)pusszi és nyugi

2008. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam, hogy sárgstest elégtelenség nem lehet. Szerintem is volt pé-m, mert amikor először mértem 36,5 volt kb 2 hete, aztán ment fel másnap 36,6 , utána meg hirtelen 36,8-36,9 lett és azóta fenn is van. Én is kiváncsi vagyok, hogy leesik e. De biztos, mert baba tuti, hogy nincs. Rendes mensim van, mint máskor, ez bizti nem babi! Szerintem neked most beágyazódásos vérzésed lehet! Bár én oktatlak, hiszen én kérdeztem ugyanezeket tőled. Nagyon drukkolok neked. Pussz:Gina
2008. nov. 10. 17:40
 53/60 A kérdező kommentje:
Bocsi, arra nem válaszoltam, hogy nem clearblueval teszteltem. Hanem gabriellel.
2008. nov. 10. 18:00
 54/60 anonim ***** válasza:

Szia itt vagyok, sajna nekem reggelre nagyott esett le a hőm és meg is jött. 37-ről lement 36.3-ra, úgyhogy nekem tuti nincs baba, majd legközelebb, annyira nem vagyok elkeseredve, mert most vettünk egy házat és szerintem annyit kell miatta idegeskednem hogy emiatt is nem jön össze:)

Neked amíg a hőd nem megy le tessék csinálni egy tesztet nem akarlak ijesztgetni de ki kell deríteni hogy van -e baba vagy nincs, nehogy méhen kívüli legyen

Bia:)

2008. nov. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:
Jó reggelt! Ma reggelre nekem is leesett a hőm. :))) 36,4-re. Hála az égnek az én szervezetem is normálisan működik úgy néz ki! Talán ebben a hónapban rájövök arra is, hogy mikor van a pé-m és hogy mik a tüneteim olyankor. Mert nagyon készülök decemberre, hogy akkor sikerüljön összehozni a bébit! Neketek meg akkor itt az új hónap, talán majd most. Egyébként a férjem nagyon hisz a sorsszerűségben, majd akkor jön , ha jönnie kell. Mindennek megvan az oka. Hát lehet igaza van. Szép napot neked! Gina
2008. nov. 11. 07:29
 56/60 anonim ***** válasza:

Na hál isten, ha mondhatom ezt, így minden rendben van. Igen mi is úgy vagyunk vele hogy majd akkor jön ha jönni akar, még nem akar lehet a télapó hozza vagy a jézuska:))))

Puszi:)

2008. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:
Aha, az én férjem is azt mondta, hogy a jézuska fogja majd, mert télapókor még nem lesz itthon. Meg az ő szülinapja szept. 26-án van és pont kb a baba is arra lenne meg. Kicsit előbb. Ne is mond, úgy örültem mikor láttam , hogy leesett. Most akkor mindent bele , hogy kiderítsem van e pé-m és hogy mikor! Majd segítesz nekem?
2008. nov. 11. 09:31
 58/60 A kérdező kommentje:
Miújság Bia, nagyon eltűntél?
2008. nov. 12. 21:00
 59/60 anonim ***** válasza:
Szia, nem tűntem el, csak rengeteg a dolgom, Nekem még mindig megvan nov 12-től számolom, akkor lett rendes, viszont csináltam kiváncsiságból a 25. napon egy Lh tesztet és megint pozitív , úgylátszok akárhányszor csinálok mindig pozitív:)))))Többet nem is csinálok. Veled mi újság? Megjött rendesen?
2008. nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
Szia! It vagyok ám, csak nem voltam netközelben múlt hét óta, ezért nem írtam. Egyébként megjöt rendesen, meg már el is múlt, a hőmet nem mértem, mert nem vitem a mérőmet, úgyhogy mondegy is. Majd úgyis csak a jövő hónapban lesz ithon a férjem, akkor meg beleadunk mindent , aztán talán. Nálad mizu?
2008. nov. 19. 09:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!