Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múlt hónapban mensi előtt a...

A múlt hónapban mensi előtt a hőm 36,9 volt és most is annyi, egy nap volt 37. Akkor biztos, hogy nem jött össze a baba? Még egy hét a mensiig.

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy nem lesz magasabb a hőm, mint máskor és mégis sikerült teherbeesnem?
2008. nov. 2. 21:17
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

Biztosan nem vagy terhes, csináltál egy friss terhességi tesztet? Amíg nem megy le a hőd addig fennáll a baba lehetősége, és addig is amíg rendes vérzésed nem lesz, lehet hogy gyengébb és másabb ez mint az eddigi, mielőtt orvoshoz mennél mindenképp csinálj tesztet, ő is kérni fogja, ez nem jelenti azt hogy nem lehet babád, beállítják szépen a ciklusod és hipp hopp meglátod már ott is lesz a baba.

Nekem csak maszatok vannak és pont abban az időben vagyok amikor még nem mutatná ki a terhességet, úgyhogy nekem most várni kell egy hetet minimum.

2008. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:

Megsúgom neked hogy mikor a ciklusom 22. napján elkezdtem maszatolni azaz pénteken, és előtte meg nagyon erős pozitív volt az LH tesztem, megijedtem és a lányok mondták csinlájak egy terhes tesztet. Clearblueval csináltam, de elég fura volt, szóval azonnal negatív lett és meg sem jelent az ellenőrző ablaknál a kis vonal hogy jó-e a teszt, és nem is figyeltem csak másnap amikor volt egy pozitív csík amit behúzott, de csak az egyik fele volt meg és az ellenőrző csík még mindig nem jelent meg, úgyhogy várok egy hetet, ha elmúlik a maszat újra Lh tesztet csinálok és ha még mindig erősen pozitív akkor újra terhestesztet de nem Clearbluet

Bia :)előbb is én voltam:)

Tényleg csinálj egy terhességi tesztet hogy tutira tudjuk hogy nincs baba. Mert a mensi ellenére is lehet baba, soknak van ilyen is...

2008. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
Sárgatest elégtelenségre pedig gyógyszert írnak, ez biztos azt hiszem duphastont. és az rendbe hozza:)de lehet hogy nincs is semmi baj:)
2008. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
És a sárgatest elégtelenséget hogy derítik ki? Rendes mensim van, nem gyengébb, mint szokott, inkáb azt mondanám, hogy most megint ilyen barnásabb, nem az a piros vér. ( bocsi) Nem csinálok tesztet, mert biztos nem vagyok terhes, de azért köszi, hogy még mindig bíztatsz, de szerintem így nem vagyok az. Egyébként apum nővérének, vagyis a nagynénémnek a második babájánál 4 hónapig megvolt a mensije és csak egy orvosi vizsgálaton derült ki, hogy babát vár, semiből nem vette észre, akkor már 4 hónapos terhes volt. De ezek nagyon durva kivételek. Nagyon kicsi rá az esély, hogy valakivel előforduljon. Én már letudtam magamban erre a hónapra a babát, most novemberben meg nem is lehet, mert a férjem nincs itthon, majd csak dec-ben jön haza, külföldön dolgozik. Arra talán már én is kicsit renbejövök és pont pé környéke is beleesik.
2008. nov. 10. 13:33
 45/60 A kérdező kommentje:
Nálad meg nagyon jó ez a maszatolás, jelenthet beágyazódást is, szerintem is várj egy hetet és utána tesztlej, de nagyon szorítok neked, reméljük legalább egyikünknek sikerült.
2008. nov. 10. 13:34
 46/60 anonim ***** válasza:
Addig jó amíg nagyon nem vérzel, nekem erős szokott lenni a vérzésem, és most épp az a gyanus hogy nagyon gyenge a 23. napon vagyok ebben a hónapban azért minden másnap rajta voltunk a témán de volt amikor 4 egymást követő napon is. így nem tudom mire véljem az én pecsételgetésem, most épp megint alig van még barna is, a hasam szurkál mintha fel lennék fázva, hát nem tudom, igazából 17.-re kellene megjönnie úgyhogy úgy gondoltam 20-21-én tesztelek csak én is. Kétszer volt az hogy azt hittem baba lesz és megcsináltam a tesztet, - lett és másnap meg is jött, de az mindig megjött rendesen. Ezt most nem tudom mire véljem, nálad meg ha elmúlik teljesen akkor érdemes csinálnod egyet, én ha elmúlik a barnázásom csinálok egy Lh tesztet, ha erősen pozitív akkor megyek terhestesztet venni:)))))de nem élem bele magam mert már sokszor csalódtam
2008. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:

Jah majd elfelejtettem írni, sárgatest elégtelenséget vérvételből állapítják meg. De neked nem lehet az, mert a ciklusod félidejében vagy hanem mensi idején igaz? Úgyhogy semmi baj nincs.

Bia voltam, bár szerintem más nem is ír ide, mert látják hogy mi ketten beszélgetünk:D

2008. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
Te Clearblue-val teszteltél? neked megjelent a kis ablakban az az ellenőrző csík?
2008. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
Még megnyugtatásképp annyit mondanék ha 4-5 napot fenn marad a hőd mielőtt leesett a ciklus közepén akkor tutira volt peteérésed, ha nem marad fenn hanem leesik, akkor nem volt meg a peteérés, és neked megvolt tutira mert fenn van a hőd még most is!
2008. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy mivel te nem a ciklusod felénél vagy így nem lehet sárgatest elégtelenség. Nyugi, minden oké . csak ezt a mondatom ki akartam javítani mert lemaradt egy nem szócska:)
2008. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!