Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múlt hónapban mensi előtt a...

A múlt hónapban mensi előtt a hőm 36,9 volt és most is annyi, egy nap volt 37. Akkor biztos, hogy nem jött össze a baba? Még egy hét a mensiig.

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy nem lesz magasabb a hőm, mint máskor és mégis sikerült teherbeesnem?
2008. nov. 2. 21:17
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy várok hétfőig, ha magas marad a hőm hétvégén is és nem jön meg akor tesztelek. Ma délután még nem akarok, hétvégén meg a szüleimnél leszünk, úgyhogy ott nem akarok tesztelgetni! Hétvégén majd nem tudok írni, de hétfőn egyből megírom, hogy mi lett!
2008. nov. 7. 12:47
 32/60 anonim ***** válasza:

Rendben, várom és remélem hogy lesz egy szép pozitív teszted! Akkor majd várom

jó hétvégét!

Bia:)

2008. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
Szerinted mitől lehet, hogy délután lefeküdtem és mióta felkeltem azóta meg nem szúrkál már a hasam. Mensi előtt pihenhetek, meg csinálhatok akármit, akkor is fáj. Egyébként neked is jó hétvégét, majd hétfőn folytatjuk, akkor már valamivel okosabbak leszünk. Puszi
2008. nov. 7. 17:40
 34/60 A kérdező kommentje:
Na már nem kell tovább gondolkodni, sajnos!!!:((( Tudtam én , hogy a teszt felesleges pénzkidobás lenne. Tegnap éjjel elég sokáig fenn voltam, mikor utoljára elmentem wc-re már sajnos véres volt a wc papír. Fel is készültem , hogy reggelre megjön, mert mindig reggel jön meg nekem, immár 12 éve. A hőmre is kiváncsi voltam, mert ez az első hónap, hogy mensikor is mérem, mert a múlt hónapban nem voltam itthon mensikor és nem vittem magammal lázmérőt. Szóval a hőm 36,9, igaz, hogy egy órával előbb mértem, mint szoktam, de nem esett, mert 36,9-37,1 között szokott ingadozni. Ja és semmi vérzés!Nem tudom, hogy miért nem jött meg mégse. De biztos vagyok benne, hogy meg fog. A hőm gondolom holnapra esik majd csak le. Szóval csak ennyit akartam, sajna nincsenek jó híreim. Puszi!
2008. nov. 8. 06:50
 35/60 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért ne keseredj el, egészen addig amíg teljesen meg nem jön, addig van remény ez biztos!

Később még írok!

Bia:)

2008. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
Szia, sajna ma megjött! Nagyon erős görccsel, leszakad mindenem deréktól. A hőm még ma reggel em esett le, majd biztos holnapra! Dokihoz mindenképen megyek, mert tudni akarom mitől lehet ez sok barnázás. Veled mizu?
2008. nov. 9. 20:14
 37/60 A kérdező kommentje:
Szia! Ilyenkor mi van szerinted? A hőm még mindig 36,9 és megjött tegnap már a mensim. Igaz csak nagyon gyengén, meg ilyen élénk piros a vérem, de megjött! Szóval akkor ahőnek nem kellett volna már leesnie? Nem tudsz valami okosat?
2008. nov. 10. 07:43
 38/60 anonim ***** válasza:

Szia! A hője van akinek a mensi után esik le, nem mérvadó, nekem pl a mensi után 1 nappal esett le 36.9-ről, 36.5-re. A barnázás lehetett sárgatest elégtelenség, vagy valami fertőzés, vagy annyira nehezen tudott leválni a nyálkahártyád hogy elhúzódott. szerintem nincs semmi különösebb baj, ha nem minden ciklusodban van így.

Nálam nem tudom mi a helyzet, fura dolgok vannak, nekem is nagyon kicsit megvan de a hőm nem hogy lement volna hanem 36.6-ról felment 37-re:) Az LH tesztem meg nagyon erős vastag kétcsíkos, ami egyelőre érthetetlen. Úgyhogy én most várok hogy mi lesz:)

Bia:)

2008. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

Egyébként nem magamtól vagyok ám ilyen okos:)))) VAn egy oldal

[link]

Ezen az oldalon rengeteg görbét találsz és kiértékelést és mindent amit csak tudni lehet :)

Bia:)

2008. nov. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megnézegetem! Hát igen, azt én is tudom, hogy valaknek csak egy nappal későb esik le, de nekem már tegnap megjött és még ma se esett le. Na mindegy, terhes nem vagyok, az biztos! És az a sárgatest elégtelenség mi? Milyen hátrányai vannak? Lehet butának tűnük, nem vagyok ám az, csak ezek a dolgok nekem még nagyon újak! Szóval ha valakinek ilyen van, akkor nem is lehet babája? Mert akkor sürgősen rendbe kéne szedetnem magam. És akkor lehet, hogy nincs is pé-m? Szerintem a te hőd nagyon jó, lehet baba lesz. Meg az lh teszt is kétcsikos, szorítok neked nagyon!
2008. nov. 10. 09:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!