Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múlt hónapban mensi előtt a...

A múlt hónapban mensi előtt a hőm 36,9 volt és most is annyi, egy nap volt 37. Akkor biztos, hogy nem jött össze a baba? Még egy hét a mensiig.

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy nem lesz magasabb a hőm, mint máskor és mégis sikerült teherbeesnem?
2008. nov. 2. 21:17
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
Nekem teherbeeséskor magasabb volt a hőm a nem várt mensi előtt,mint korábban.Ennek ellenére nem zárható ki,hogy terhes lennél,de biztosat csak egy teszt fog mondani,amit már a nem várt előtt 3 nappal is megcsinálhatsz a Clear Blue-val.
2008. nov. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ma reggel is csak 36,9 volt, úgyhogy nagyon elkeseredtem, mert már magasabbnak kéne lennie.Nem merek tesztelni, mert annyira félek a csalódástól. További tapasztalatok? Esetleg ha volt már valaki így, akkor én is bátrabb lennék a teszteléssel.
2008. nov. 3. 07:15
 3/60 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tesztelj, szerintem pozitív lesz:) Majd írd meg

Bia:)

2008. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy, de sajna teszteltem és neg. lett. Úgy tűnik nekem ez a 36,9 kevés lesz a babához!
2008. nov. 3. 14:25
 5/60 anonim ***** válasza:
Még nagyon korán teszteltél te lány! a hétvége felé tesztelj, most még persze hogy negatív!
2008. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, rámfér! Majd még egyszer megpróbálom, ha nem jön meg!
2008. nov. 3. 15:07
 7/60 A kérdező kommentje:
Ja, Gabriellel teszteltem, az megbízható teszt? Ilyen volt csak a patikában!
2008. nov. 3. 15:07
 8/60 anonim ***** válasza:

Megbízható igen, de még nagyon korai volt a tesztelésed, várj még egy hetet ha nem jön meg és csak akkor tesztelj!

Drukkolok te lány!:)

2008. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
Ma reggeli hőm 37 és elkezdtem barnázni? Na akkor most mi van? Köszi a bíztatást, de szerintem ez nem baba lesz!
2008. nov. 4. 11:45
 10/60 anonim ***** válasza:
Akkkor holnapra le kell mennie a hődnek és akkor mensi, ha nem megy le és pozitív teszt ellenére barnázol, akkor doki de rögtön!
2008. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!