Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múlt hónapban mensi előtt a...

A múlt hónapban mensi előtt a hőm 36,9 volt és most is annyi, egy nap volt 37. Akkor biztos, hogy nem jött össze a baba? Még egy hét a mensiig.

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy nem lesz magasabb a hőm, mint máskor és mégis sikerült teherbeesnem?
2008. nov. 2. 21:17
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:

Az előbb Bia voltam:)

Szóval az előző ciklusban én is vezettem a görbét, és 36.9 volt még a mensi előtt is, a ciklus.hu-n vezettem, már szépen be is húzta hogy mikor volt peteérésem, hittem is neki, gondoltuk a férjemmel hogy leállunk kicsit a szexel, nehogy valami történjen. A mensi előtt 36.9 volt a hőm és azt hittem de jó ma se jön meg, aztán bumm megjött, de nem csak barnázgattam hanem rendesen meg is jött! MÁsnap a hőm le is ment 36.5-re.

Gondoltam oké, akkor most kiváncsiságból ugyanezeket az adatokat beírom egy másik oldalon egy német oldal wunschkinder vagy valami hasonló, és képzeld hogy ott máskorra tette a peteérést 3 nappal későbbre és akkor már nem voltunk együtt ezért is nem sikerült! Úgyhogy nálad még lehet baba a dologba amíg rendesen nem vérzel. viszont ha hétvégéig sem múlik el a barnázás, muszáj leszel tesztet csinálni, mert nehogy baj legyen.

Bia:)

2008. nov. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:

Egyébként nagyon a szívemhez nőttél:)))) Szóval tényleg a legjobbakat kívánom neked. Van egy oldal ahová járok ott sirena a nevem és nagyon jó társaság van ott, babaprojektes. Nagyon jó lenne ha érdekel, odajönni és beszélgetni a többiekkel. Nekem nagyon sokat segítettek!

ez a nők lapja café oldal, és ott a fórumoknál Babaprojekt indul2008! ez a címe!

Szeretettel várlak!

Ja, majd elfelejtettem, velem annyi hogy tegnap este is csináltam LH tezstet, most is még pozitív meg van egy kis nyákom is meg alhasi fájdalom, szurkálás, de most már nem erősebb a T csík, hanem ugyanolyan mint a C, tehát lassan halványodok! a hőm nem ment le tehát valószínű meg is volt a tűszőrepedés.

Bia:)

2008. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
Köszi , én is így vagyok veled, alig várom, hogy visszaírj, mindig olyan jó dolgokat írsz. Én nagyon nem bízom a babában, anyira félek csalódni, múlt hónapban késett 5 napot, minden nap csináltam egy tesztet, annyira rossz volt! Meglátjuk, hogy mi lesz belőle, félek, hogy mensi. Erre én is gondoltam, hogy majd megjön és csak másnap esik le. Hát kiderül. Ha nem múlik el hétfőig a barnázás és meg se jön, akkor csinálok tesztet! De valahogy érzem, hogy neg. Pedig a női megérzés azért néha bejön, nem? Nekem a múlt hónapban mensi előtt 36,8-36,9 volt, most 37-37,1, szóval nem tudom. Talán akkor nektek most sikerül! Nagyon szorítok neked én is!
2008. nov. 7. 09:13
 24/60 anonim ***** válasza:
Hát azóta sajna elkezdtem én is barnázni, de azt mondják a csajok hogy valószínű az ovulációs vérzés, hát nagyon remélem! Mi fél éve próbálkozunk, sajna volt egy műtétem áprilisban eü küret, rendszertelen vérzés miatt, és azóta lassan de helyrejövök!
2008. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
Hát biztos, hogy valami olyasmi, mert mensinek még nagyon korán lenne! Nekem biztos, hogy meg fog jönni, érzem, csak kérdés , hogy mikor. Eléggé szúrkál a hasam, de érdekes, mert hüvely felől, akorákat, a méhembe. Nem folyamatosan, csak így időnként, de nem lehet nem észervenni. Meg a derekam is nagyon fáj, szerintem jönnek a piros betűs napok! :(((((((
2008. nov. 7. 10:07
 26/60 anonim ***** válasza:

Majd kiderül, amíg nincs teljesen vérzésed erős, addig még mindig van remény, biztos nem akarsz ellőni egy terhes tesztet? most már lassan kikellene hogy mutassa

Bia:)

2008. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nagyon félek, hogy neg. lesz. Nem tudom a tüneteimet hova tenni. Iszonyatosan szúrkál a méhem, egyre erősebben , hüvely felől. A hőmet meg kéne most mérnem hüvelyben rosszul lennék, annyira szúr. Lehet, hogy máskor is éreztem ilyet mensi előtt, csak most mindenre azt remélem, hogy babától van. Mondjuk ha poz. lenne, akor el kéne mennem dokihoz, mert nagyon durv amit érzek. Nem folyamatosan, de 10 percenként érzem. Szerinted, nincs valami jó tanácsod? Csináljak tesztet?
2008. nov. 7. 11:40
 28/60 anonim ***** válasza:

Én még így is azt mondom hogy kellene tesztelned, mert az erős szúrás lehet attól is hogy már ott a babóca és nyúlnak a méhszalagok. Ha negatív teszted, akkor "semmi baj" azt jelenti hogy azért szúr mert megfog jönni és próbálkozik a nyálkahártya leválással, de ha pozitív, akkor 2 hét múlva úgyis el kell menni dokihoz és szerintem akkor veheted tünetnek, nem kell megijedni. Baj csak akkor van ha vérzel és pozitív a teszt! Én szerintem tényleg csinálj egy tesztet, és meglátjuk.

Nálam azt mondják a lányok hogy nagy valószínűsége hogy ovulációs vérzés (barnázás) ami nekem van, ma este megint csinálok Lh tesztet és ha még mindig pozitív akkor nemtom mi van:))

Bia:)

2008. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:
Köszi, hát kiváncsi vagyok, hogy veled is mi lesz. Nagyon drukkolok neked! Lehet, hogy délután tesztelek egyet, veszteni nem vesztek semmit. Majd megírom, hogy mi volt.
2008. nov. 7. 12:15
 30/60 anonim ***** válasza:

Holnap reggel újra tesztelj szerintem, mert a reggeli első vizelettel hamarabb kimutatható, hacsak nem már estére pozitív lesz! Én nagyon drukkolok neked, de ne keseredj el ha negatív és megjönne, mert akkor előttetek egy új hónap! A lényeg hogy minden rendben legyen és meglásd jön majd a kis manóka:)

Bia:)

2008. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!