Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múlt hónapban mensi előtt a...

A múlt hónapban mensi előtt a hőm 36,9 volt és most is annyi, egy nap volt 37. Akkor biztos, hogy nem jött össze a baba? Még egy hét a mensiig.

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy nem lesz magasabb a hőm, mint máskor és mégis sikerült teherbeesnem?
2008. nov. 2. 21:17
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:
Hát kiváncsi leszek, hogy mi lesz, majd megírom!
2008. nov. 4. 18:37
 12/60 anonim ***** válasza:
Megjött azóta? én vagyok az előző válaszolód is!
2008. nov. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:
Szia! A ma reggeli hőm 37,1 , a barnázás meg még mindig megvan, meg a mensis görcsök is! Szerinted? Ja és a barna nem vizes, hanem krémes. Beágyazódásnka az már késő lenne közvetlen a mensi előtt, nem?
2008. nov. 5. 08:28
 14/60 A kérdező kommentje:
Eltűntél válaszolgatóm? Pedig számítottam a véleményedre! Ma regel nem tudtam hőt mérni, mert ugranom kellett egy fél órával korábban, mint szoktam, de még mindig barnázok. Hihetetlen, mi lesz? Biztos mensi, igaz?
2008. nov. 6. 09:30
 15/60 anonim ***** válasza:

Itt vagyok te lány!

A mensid előtt 1 héttel kell lenni a beágyazódásnak, úgyhogy a barnaság jó jel lehet!!!!!Drukkolok majd írj!

2008. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:

Azért egy hét mert mensi előtt két héttel van a peteérés, és utána 1 hétre a beágyazódás amit barnázás vagy pici vérzés kísérhet ez természetes dolog, meg az is ha nincs barnázás meg vérzés se, úgyhogy te pontosan a beágyazódás időszakában vagy! Remélem hogy nem tévedek én vagyok az eddigi válaszolód is

Bia:)

2008. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:

A teszted pedig azért negatív mert még nem is tudja kimutatni ilyenkor, azt tanácsolom ha elmúlt a barnázás és még magas a hőd kb rá 4-5 napra tesztelj akkor már halványka kell hogy legyen, vagy amikor meg kell jönnie akkor tesztelj!

Én is nagyon szeretnék egy kis manókát, és most az Lh teszttel próbálkozunk nekem ma és tegnap volt a legtermékenyebb úgyhogy 1 hét múlva kell beágyazódjon mert 18-ára kellene megjönnie

Bia:)

2008. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:
Szia, akkor neked is van min izgulni, Köszi az eligazítást, nem teszteltem még, reggel megint mérek hőt, amíg tart a barnázás nem fogok tesztelni, mert úgy gondolom, hogy ebből még lehet mensi is. Viszont ha elmúlik mensi nélkül ez a kis barnázás, akkor tesztelek. Bár így lenne. Egyébként mára már nagyon sötét volt és iszonyatosan szúrkált a méhembe hüvely felől. Viszont nagyon krémes a folyás. Nem tudom mi lesz ez, de már mióta tart! Majd írok , nektek mindent bele, remélem sikerül.
2008. nov. 6. 20:54
 19/60 A kérdező kommentje:
Jó reggelt, a hőm ma reggel 37 és még mindig bírnázok. :((((((((((( Ez már nem beágyazódás, 6 napja!!!! Megőrülök, de tesztet nem csinálok, amig a barnázás nem múlik el. A múlt hónapban 5 tesztet csináltam, láttam elég neg. tesztet! Veled mizu?
2008. nov. 7. 07:41
 20/60 anonim ***** válasza:
Nem akarom belédbeszélni a terhességet, de ez a barnázás arra is utalhat hogy a mensi megakar jönni csak már nem tud. A nővéremnek is így volt, ő akkor még nem akart gyereket és megvolt ijedve hogy kicsit van csak meg neki, meg érezte hogy nagyon fáj a hasa görcsöl, és kiderült, hogy már baba van a dologba persze megtartotta, tehát lehet hogy nálad is a szervezet próbálkozik hogy leváljon a nyálkahártya, de nem sikerül mert ott a baba, a magas hő az bíztató egyébként
2008. nov. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!