Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Velem tart valaki ebben a...

Velem tart valaki ebben a hónapban? Olyan jó lenne!

Figyelt kérdés

Múlt hónapban csatlakoztam egy jó kis társasághoz:)Most gondoltam én indítok egyet:)

Lényeg: Minden nap vagy gyakran belinkeljük a görbét, elmondjuk a tüneteinket, ki hogy érzi magát:) Az esetleges veszteséget is könnyebb feldolgozni:) Szurkolunk egymásnak:)


Énrólam: Még csak egy hónapja próbálkozunk, de nem sikerült..Múlt havi görbém: [link]


A mostani görbém eddig:

[link]


Remélem minél több jelentkező lesz:)


2010. jún. 15. 18:16
 81/138 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Nekem is a napokban lesz peteérés a ciklus.hu szerint szombaton.Már mi is nagyon várjuk a sok csalódás és veszteség után!/tavaly egy elhalt terhesség áprilisban, szeptemberben egy spontán vetélés/

A mostani görbém így alakul:

[link]

2010. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/138 anonim ***** válasza:

pedig az is lehet, hogy ma van. mától kezdve azt ajánlom, hogy legyen meg a 2naponta. többet ne hagyjatok ki :)


~~

2010. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/138 anonim ***** válasza:
Sziasztok!B.vagyok!Sajnos nekem ma reggel megjött a mensim,tehát megint egy sikertelen hónap.Szoritok,hogy nektek jól végzödjön.B.
2010. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/138 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! nekem ma lett pozi az ovutesztem. Akciózunk ezerrel.


cl Anikó

2010. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/138 anonim ***** válasza:

milyen pozitív? mert nekem a 2 egyforma csíkos után volt másnap egy még erősebb csíkos - az lett volna a nyerő nap, de kihagytuk. csak a - napon voltunk utána együtt és az már úgy tűnik, kevés volt.:(


~~

2010. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/138 anonim ***** válasza:

Sziasztok nekem úgy néz ki,hogy most volt pé-m:

[link]

de sajnos nem nagyon reménykedem a hónapban mert tegnap nagyon erős hasi fájdalmam volt,a doki szerint gyulladásban vagyok és gyógyszert is írt fel.Azért nektek sok sikert.

2010. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/138 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

Ma ilyen a görbém:

[link]

2010. jún. 25. 10:03
 88/138 anonim ***** válasza:

Sokkal erősebb volt a csík mint a kontroll vonal. Kíváncsi vagyok ma milyen lesz. Ha negatív akkor megvolt a tüszőrepedés, ha pedig még mindig pozitív, akkor még nem repedt meg?

Cl. Anikó

2010. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/138 anonim ***** válasza:

így van :)


~~

2010. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/138 anonim ***** válasza:

sziasztok


~~ vagyok. új funkció van az oldalon. ha akarjátok, kiírja a nevet. én újra regisztráltam. a régi válaszok nem mindegyikénél szeretném ha látnák a nevem, de ennél pl. igen. ha valaki még szeretné, akkor ajánlom figyelmébe az új funkciót :)

2010. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!