Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Velem tart valaki ebben a...

Velem tart valaki ebben a hónapban? Olyan jó lenne!

Figyelt kérdés

Múlt hónapban csatlakoztam egy jó kis társasághoz:)Most gondoltam én indítok egyet:)

Lényeg: Minden nap vagy gyakran belinkeljük a görbét, elmondjuk a tüneteinket, ki hogy érzi magát:) Az esetleges veszteséget is könnyebb feldolgozni:) Szurkolunk egymásnak:)


Énrólam: Még csak egy hónapja próbálkozunk, de nem sikerült..Múlt havi görbém: [link]


A mostani görbém eddig:

[link]


Remélem minél több jelentkező lesz:)


2010. jún. 15. 18:16
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/138 A kérdező kommentje:
Ne keseredj el Rona:) Minden rendben lesz:)
2010. jún. 22. 20:06
 72/138 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Senki ne szomorkodjon addig,amíg nincs meg a menzesze!fel a fejjel!Nekem tegnaptól kell figyelni a peteérésem,26.-án van elméletileg,de 22.-étől,28.-áig eshetek teherbe a kalkulátor szerint.Tegnap együtt is voltunk.Most már figyelem a dolgokat és írok!

KR

2010. jún. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/138 anonim ***** válasza:

egy csíkos ovu teszt? semmi rosszat nem jelent.

vagy messzebb van az ovuláció,

vagy már megtörtént

csak ennyit jelent.


ha meg jóstesztként használod, akkor egyértelműen negatív. persze ugyanitt érvényes, mint a hcg tesztnél, hogy ha túl korán csinálod, akkor adhat negatív eredményt terhesség ellenére. (véleményem szerint nem érdemes jóstesztelni, mert: több napon keresztül kell csinálni, így nem túl gazdaságos, plusz sokaknak csak akkor válik +-á, amikor a terhesteszt is. és így nem jósol)


~~

2010. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/138 anonim ***** válasza:
Ha már volt ovu akkor valószínűleg most se sikerült. de elvileg 26-27-e körül lesz pém. szorítok mindenkinek! Cl. Anikó
2010. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/138 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

Nekem a napokban lesz peteérés:) Remélem ez a hónap sikeres lesz:)

2010. jún. 23. 20:34
 76/138 anonim ***** válasza:

sziasztok!

rona én veled tartok-()az előző fórumon is egy csapőatban voltunk nekem sem jött össze

peteérés jövőhét közepe

én sem akarok számolni tesztelgetni ki tudja talán jobb ez így majd meglátjuk mi lesz

sok sikert mindenkinek!

2010. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/138 anonim ***** válasza:

Hát nagyon kíváncsi vagyok,mert ez a hónap az,amikor jobban figyelek a peteérésre.Tegnap is voltunk együtt,mert megkívántuk egymást,de tegnap előtt is voltunk együtt.Van aki azt írja,így csökken az esély,mert a két naponta a legjobb.Bár 26.-án lesz peteérésem(elméletileg).Én júli 9.-ére nem várom!

KR

2010. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/138 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Szinte egyformán nem várjuk!Sok sikert!Írj mindig nálatok mi újság!?
2010. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/138 anonim ***** válasza:
Bocsi!9:15-ös is én voltam!KR
2010. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/138 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

Azt hiszem a napokban lesz peteérés:)

[link]

Már nagyon várjuk a picit:) Olyan jó lenne:)

2010. jún. 24. 10:02
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!