Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Velem tart valaki ebben a...

Velem tart valaki ebben a hónapban? Olyan jó lenne!

Figyelt kérdés

Múlt hónapban csatlakoztam egy jó kis társasághoz:)Most gondoltam én indítok egyet:)

Lényeg: Minden nap vagy gyakran belinkeljük a görbét, elmondjuk a tüneteinket, ki hogy érzi magát:) Az esetleges veszteséget is könnyebb feldolgozni:) Szurkolunk egymásnak:)


Énrólam: Még csak egy hónapja próbálkozunk, de nem sikerült..Múlt havi görbém: [link]


A mostani görbém eddig:

[link]


Remélem minél több jelentkező lesz:)


2010. jún. 15. 18:16
 91/138 anonim ***** válasza:

Sziasztok?

Van valami fejlemény??

2010. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/138 anonim ***** válasza:

Nos véget ért a peteérés időszaka.Most már kezdődik a bizakodás időszaka,vajon teherbe estem-e?Ti,hogy vagytok?

KR

2010. jún. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/138 anonim ***** válasza:

Nekem is megvolt a peteérés:)

[link]

2010. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/138 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Ma voltam dokinál. Egyenlőre még csak a terhesség előtti szűrővizsgálatot végezte el. Tehát megnézte a méhet, petefészket, stb. Hogy minden rendben van-e! Azt mondta, hogy szép és jó odabent minden, és sok sikert kívánt. Már ez megnyugtatott. Én ebbe a hónapba egyáltalán nem vezettem semmit, meg nem számolgattam. Valamikor a napokba lesz/van/volt pém. De ezt a hónapot kihagyjuk, mert sajnos a páromnak pont most kellett elutaznia:( de úgy döntöttem, hogy jövő hónapba is a véletlenre bízzuk még... aztán utána lehet újra számolgatok.. nem tudom! ti hogy vagytok? Rona
2010. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/138 anonim ***** válasza:
Nagyon várom a 9.-ét!Kíváncsi vagyok sikerült-e?!Kedves eszty 19,nagyon kíváncsi vagyok a te eredményedre is!Kedves Rona,neked is sok sikert!!!
2010. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/138 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Nekem múlt héten volt peteérésem, ami (ovulációs) vérzéssel is járt. Utoljára június 14-én jött meg nagyon enyhén és csak 2 napra (az 5 helyett). Ma teszteltem -at. Sajnos erős antibiuotikumot kell szednem egy hétig, remélem nem lesz gond, ha épp most jön össze :(

Ja és július 8-ra nem várom...

Maci

2010. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/138 anonim ***** válasza:

Végre nekem is úgy tűnik, hogy megvolt a peteérés. Szerintetek jó helyre húzta be?

[link]

Üdv:Évi

2010. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/138 anonim ***** válasza:

Szioka, nekem így alakul a görbém mostanság.

[link]

(A) :)

Szerintem jó helyre húzta a pé-det kedves utolsó válaszoló.

Nagyon szorítok minden csajszinak a csapatban.

2010. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/138 anonim ***** válasza:

Sziasztok:)

Nekem megvolt a peteérés, 10-re nem várom:)

Eszty

2010. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/138 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Esty 19!Akkor egy napon nem várjuk!Drukkolok!!
2010. júl. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!