Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Velem tart valaki ebben a...

Velem tart valaki ebben a hónapban? Olyan jó lenne!

Figyelt kérdés

Múlt hónapban csatlakoztam egy jó kis társasághoz:)Most gondoltam én indítok egyet:)

Lényeg: Minden nap vagy gyakran belinkeljük a görbét, elmondjuk a tüneteinket, ki hogy érzi magát:) Az esetleges veszteséget is könnyebb feldolgozni:) Szurkolunk egymásnak:)


Énrólam: Még csak egy hónapja próbálkozunk, de nem sikerült..Múlt havi görbém: [link]


A mostani görbém eddig:

[link]


Remélem minél több jelentkező lesz:)


2010. jún. 15. 18:16
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/138 anonim ***** válasza:

Elnézést, folytatnám mert a technika ördöge megviccelt.

Szóval néhány hónapja hasonlóan jártam bár kb középidőben. Szeretkezés után vérzés, amint tudtam mentem orvoshoz aki talált egy bevérzést a méhszájon azaz méhszájsebet, azt nem tudni mitől. Azóta ecsetelgetés p3-as citológia, hpv gyanú meg minden volt már. Persze közben babát szeretnénk elvileg minden rendben, de már 10 hónapja próbálkozunk, és semmi.

Szóval mindenképpen azt ajánlom nézesd meg dokival mert sosem tudhatod mi alakul ki bennünk egyik napról a másikra.

Sok szerencsét.

2010. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/138 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Közben olvastam a neten, hogy a menses közbeni szex felerősítheti a vérzést:) És nekem a 6. napon még tart a vérzés, általában 7 napig tart a mensim:) Szerintem ettől volt:) Ha mégegyszer előfordul ilyen, akkor megyek az orvoshoz! De sztem tuti a mensitől volt!

2010. jún. 20. 20:36
 63/138 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok, bár én nem vezetek görbét.

Jún 11-én jött meg a havim kb. 2 napig tartott, pedig általában 4 napos szokott lenni. Júl. 4-e körülre nem várom, a ciklusaim 23-26 naposak szoktak lenni. Ez az 5. próbálkozós hónapunk, már nagyon várjuk a gólyát. Drukkolok mindenkinek. Andi

2010. jún. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/138 anonim ***** válasza:

Hát, azt hiszem, ez ebben a hónapban sem jött össze.

[link]

El vagyok keseredve. Szabályosak a ciklusaim, jól látható a peteérés. Ebben a hónapban nődokinál is voltam középidőben és ő is látta. Együtt is vagyunk a férjemmel. De nem sikerül. És sajnos már nem 20 éves vagyok, hogy azt mondhassam, ráérünk még néhány évig.

Anikó

2010. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/138 anonim ***** válasza:

na, 29 én lesz az ultrahang és 1-én a 3.inszem.

mostmár sikerülnie kell!szoritok mindenkinek!

noi

2010. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/138 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Én is csatlakoznék mi 1,5 éve próbálkozunk.Nekem még csak mostanában lesz pé-m.


[link]

2010. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/138 anonim ***** válasza:

ne keseredj el Anikó!

jönni fog az a baba!amúgy megkérdezhetem mennyi idős vagy?

első baba lesz?

bizony jövő héten kezdődik a peteéréses időszak

mindenkinek sok sikert

e.

2010. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/138 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szerintetek mitől lehet 2 napja egycsíkos az ovutesztem?

Cl. Anikó

2010. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/138 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

Mi újság? Hogy vagytok?

Én most várom a peteérést:) Már nemsokára lennie kell:)

Ma reggel korán mértem a hőmet és 36,2 volt nem tudom mitől. Később mértem újra és 36,4..Elvileg pé nem lehet, mert nincs tojásfehérjés folyásom:) Na de biztos ami biztos együtt voltunk a párommal:)

[link]

2010. jún. 22. 19:06
 70/138 anonim ***** válasza:
Sziasztok!lassan mindenki kozeledik a pehez!nekem vmikor jovo het kozepen lesz!ebben a honapban ugy dontottem,h nem merem a homet,meg ovutesztet se csinalok!meg a napokat se szamolgatom!a veletlenre bizok mindent most!bar ehhez a honaphoz nem fuzok tul sok remenyt.kedden megyek dokihoz..meg szerintem fel is vok fazva... Mert az amugy 3 -4 napos mensim mar 7napja tart...eleg barnas,bar nem sok.meg szurkal is a petefeszeknel!hat nem tudom..Rona
2010. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!