Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Velem tart valaki ebben a...

Velem tart valaki ebben a hónapban? Olyan jó lenne!

Figyelt kérdés

Múlt hónapban csatlakoztam egy jó kis társasághoz:)Most gondoltam én indítok egyet:)

Lényeg: Minden nap vagy gyakran belinkeljük a görbét, elmondjuk a tüneteinket, ki hogy érzi magát:) Az esetleges veszteséget is könnyebb feldolgozni:) Szurkolunk egymásnak:)


Énrólam: Még csak egy hónapja próbálkozunk, de nem sikerült..Múlt havi görbém: [link]


A mostani görbém eddig:

[link]


Remélem minél több jelentkező lesz:)


2010. jún. 15. 18:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/138 anonim ***** válasza:
100%

Ahh, az előzőnél elrontottam a beállításoknál és nem jelent meg a görbém, átállítottam és most már az előzőt is látni :S


Kata

2010. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/138 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kata!Hát nagyon ugy tünik,hogy sorstársak vagyunk,ugy tünik kb.egyidöbe nem várjuk.Remélem szerencsés hónapot zárunk.Csatolom a görbémet:

[link]

B.

2010. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/138 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajszik az enyém így alakult mára

[link]

DRUKKOLOK mindannyiunknak:)

K

2010. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/138 anonim ***** válasza:

halihó csajok!

én nem vezetek görbét és nem is nagyon értek hozzá ezért külön elnézést kérek amiért nem kommentálom őket de nem sok értelme lenne-( d nem szerettem volna ha azt hiszitek csak a magam sorsa érdekel

húha vagyunk páran-)mi lehet pihizünk ebben a hónapban

nem akarok bekattanni az állandó számolgatástól,teszteléstől

Évi nagyon sajnálom a vetéléseket de itt mind támogatjuk egymást és úgy könnyebb a most következő hónap jó lesz!

Rona! mi ma vittük apu katonáit kivizsgálásra mert őket egy vizsgálattal elintézik míg ránk sokkal több vár mi is azért kezdtük a férjemmel,mert így őt gyakorlatilag kizárhattuk!de ez csak egy ötlet

kitartás csajok!

e.

2010. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/138 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

Mindenkinek sok sikert és kitartást:) Látom szép kis csapat gyűlt össze:)

Görbéim:

[link]

[link]


Szerintetek milyen?

Eszty:)

2010. jún. 19. 10:15
 56/138 A kérdező kommentje:

LÁNYOK SEGÍTSETEK!!! FÉLEK:S

Péneteken a mensim 6. napján szeretkeztünk. Már alig volt meg, ilyen barnázás volt csak. Egyszer véletlen mélyebbre ment a párom és nagyon fájt..Szeretkezés után kimentem a mosdóba és nagyon véres volt a bugyim. Megijedtem:S Pár óráig még véreztem, aztán újra barnás lett. Ma már vasárnap van(mensi 8. napja) és még mindig barnázom:S Nem merek szeretkezni a párommal, félek, hogy megint visszahozza a vérzést:S, peidg mindjárt itt a peteérés:) Mitől lehetett ez?? Történt valakivel ilyen? Mert nekem ez volt az első, soha nem fordult elő ilyen szex után:S

2010. jún. 20. 13:13
 57/138 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok én is jönnék. Először is mindenkinek babásodást kívánok. Én jövőhétre nem várom a ciklusom 44 napos ez a görbém:

[link]


SK

2010. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/138 anonim ***** válasza:

Ha a napokban lesz tüszörepedésem, akkor logikus lehet az h e miatt vannak 2hete menzis fajdalmaim (alhas fajas, derekfajas, faradekonysag)?


3 napja csinalom az ovutesztet, es a tesztcsik egyre sötetebb.Ma elsö vizeletböl csináltam.Teljesen össze vagyok a fent irtak miatt zavarodva.Most terhes vagyok es azert vannak tüneteim es mutat pozitivat az ovuteszt vagy tüszörepedésem lesz?:SDe meg soha nem ereztem ennyire a peteérést(ha az van)es folyasom sincs.2-3napig szoktam erezni. Lányok legyszi írjatok!Köszike

2010. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/138 anonim ***** válasza:

Sziasztok!A görbém igy alakul,szerintetek reménykedhetek?

[link]

B.

2010. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/138 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö, én a helyedben gyorsan elmennék orvos
2010. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!