Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Velem tart valaki ebben a...

Velem tart valaki ebben a hónapban? Olyan jó lenne!

Figyelt kérdés

Múlt hónapban csatlakoztam egy jó kis társasághoz:)Most gondoltam én indítok egyet:)

Lényeg: Minden nap vagy gyakran belinkeljük a görbét, elmondjuk a tüneteinket, ki hogy érzi magát:) Az esetleges veszteséget is könnyebb feldolgozni:) Szurkolunk egymásnak:)


Énrólam: Még csak egy hónapja próbálkozunk, de nem sikerült..Múlt havi görbém: [link]


A mostani görbém eddig:

[link]


Remélem minél több jelentkező lesz:)


2010. jún. 15. 18:16
 101/138 anonim ***** válasza:

Dejó:)

Remélem mensi helyett 2 csík lesz:)

2010. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/138 anonim ***** válasza:

Hali!

Még van 5 napom a nem vártig,de éppen most aludtam 2 órát,mégis olyan vagyok,mint akit leütöttek!Ráadásul annyi nyálam van,tiszta zavaró!(olvastam,hogy ez is lehet egy tünet,nem is tudtam!)És kicsit érzem a hasam!

Te esty?

KR

2010. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/138 anonim ***** válasza:

Itt a görbém:)

[link]

100704_1278201600_.png

Állandóan megjön érzésem van, de mensi nem várható (10-re várom). Fehér folyásom van:)

2010. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/138 anonim ***** válasza:
2010. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/138 anonim ***** válasza:

Uhh bocsi, véletlen valaki más görbéjét másoltam be:S


Itt az enyém:

[link]

2010. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/138 anonim ***** válasza:

nekem is megvolt az ovu. most nem vezetek görbét. 14-re. (jövő hét szerda) nem várom. jelentkezem még ha van valami érdemleges.

pozi tesztet kívánok mindenkinek! írjatok, ha van jó hír!

2010. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/138 anonim ***** válasza:

Nekem 10-én nemkellene megjönnie, iszonyat érzékenyek a mellbimbóim pár napja, a mai jóstesztem pedig erősebb lett mint a tegnapi. De nem élem bele magam a terhességbe, ebből még simán lehet menszi is.

Cl Anikó

2010. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/138 anonim ***** válasza:

sziasztok!

nekem az ovu tesztek szerint mg nem volt pé-m pedig múlt hét szerdára vártam volna-(

5 napja 8 óránként csinálok ovu tesztet de nem tudom mi van mert sosem pozitiv igazán olyan szellem csikos

ezt a hónapot kiakartam hagyni de most nem tudom mi ez

talán égi jel

15 re nem várom de ......

alig szexeltünk meg peteérés sincs

úgyhogy ennyi esély gyakorlatilag 0

n.

2010. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/138 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Reggel halvány pozitívat teszteltem.

Cl Anikó

2010. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/138 anonim ***** válasza:
gratulálok!! :) te nem görbézel, ugye? ha jól számolom, az a 12. dpo. korábban is próbáltad és az nega lett?
2010. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!