Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Velem tart valaki ebben a...

Velem tart valaki ebben a hónapban? Olyan jó lenne!

Figyelt kérdés

Múlt hónapban csatlakoztam egy jó kis társasághoz:)Most gondoltam én indítok egyet:)

Lényeg: Minden nap vagy gyakran belinkeljük a görbét, elmondjuk a tüneteinket, ki hogy érzi magát:) Az esetleges veszteséget is könnyebb feldolgozni:) Szurkolunk egymásnak:)


Énrólam: Még csak egy hónapja próbálkozunk, de nem sikerült..Múlt havi görbém: [link]


A mostani görbém eddig:

[link]


Remélem minél több jelentkező lesz:)


2010. jún. 15. 18:16
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/138 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:(
2010. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/138 anonim ***** válasza:

esty sikerülni fog!

nekem még van 1-2 napom a nemvártig...

de teszteltem, először negativ aztán halványan de ott a csík..

csináltam másfajta tesztet ott erősen ott a csík, ma csináltam ugyanolyat mint az első azon megint halvány!!!

remélem nincs és nem is lesz baj! mostmár ne jöjjön meg!

noi

2010. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/138 anonim ***** válasza:

Violetta vagyok!


nekünk is sikerült. tegnapra nem vártam. + a tesztem :)) a szám meg fülig ér.


tünetem: semmi. csak a második csík jelzi, hogy nem vagyok egyedül.

2010. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/138 anonim ***** válasza:
Sziasztok!egy hatalmas gratula a pozikhoz!akiknek pedig nem jott ossze,ne csuggedjenek,inditom a kovetkezo honapra a forumot!a hetre nem vartam, olyan kedd szerdara, de varatlanul vasarnap megjott!de most nem is remeltem h terhes vagyok!majd talan most!Rona
2010. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/138 anonim ***** válasza:

Rona! A kisebbik lányomnál 28-ra nem vártam, de 26-án megjött, így nem is teszteltem. A következő viszont nem jött meg, akkor teszteltem, elmentem dokihoz és 7-8 hetes terhességet állapított meg! :)

Cl. Anikó

2010. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/138 anonim ***** válasza:
Kiirtam a kerdest,de most telorol netezek,igy a linket nem tudom bemasolni,de majd ha gephez kerulok,bemasolom. Igy irtam ki: 3.honap egyutt?ki nem varja aug. 8 es kornyekere!szeretettel varok mindenkit!akik pozit teszteltek,azokat is, h megosszak tapasztalataitokat?mit hogy csinaltatok markepp stb..Rona
2010. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/138 anonim ***** válasza:
Koszi Aniko!:)mar nagyon jo lenne ha jonne!de igyekszem nem ragorcsolni most!ezert is nem tesztelek,meg hőzöm.erre a honapra pé környekere tervezunk egy egynapos nyaralast talan az is segit!Rona
2010. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/138 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Sziasztok! sikerült géphez kerülnöm, itt a link! szeretettel várok mindenkit! azokat is akiknek már összejött! Rona

2010. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!