Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideje próbálkoztok a...

Mennyi ideje próbálkoztok a babával, és hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 13:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Most 24 évesek vagyunk a férjemmel,megismerkedésünk után három hónappal (2007-ben,21-22 évesen) bejelentettem,h babánk lesz (elsőre sikerült,a fiam 21 hónapos),és most február óta próbálkozunk a kistesóval,eddig sikertelenül.... :(
2010. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én 28, a férjem 32. Már kicsit több, mint 4 éve próbálkozunk. Eddig sikertelenül. :(

De most vagyunk az első lombik közepén, így reménykedek, hogy már nem sokáig kell várni.


Remélem nektek is hamarosan pozitív tesztjeitek lesznek.

2010. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

4 éve oróbálkozunk, én 33, a férjem 52 éves.

Mind a kettőnknél gond van, a júliusban lesz a lombik.

2010. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

NAGYON-NAGYON SOK KITARTÁST KÍVÁNOM MINDENKINEK!!

a párom és én a szerencsésem közé tartozunk, mert februárban ráálltunk a baba projectre és márciusban már +-at teszteltem, kisfiunk már 18 hónapos. én most 25 leszek, férjem 32.

az érzéseidet teljesen megértem, de kitartás!! nagyon erős vagy és iszonyatosan kívánom, hogy minél előbb össze jöjjön a pici!!


Ági

2010. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szia

Én vasárnap leszek 25 a férjem 36. 2008. októbere óta probálkozunk eddig 2 vetélés :-(

Én is így érzek körülöttem annyi picibaba van hogy néha majd bele halók a fájdalomba hogy nekem miért nem jön.

Tarts ki én is azt teszem.

2010. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A méhpempő egy termékenységet növelő szer.


Sok egyéb jótékony hatása mellett, számunkra ezek a fontosak:


•Bioaktív hatása fokozza a termékenységet

•A fogantatás természetes táplálója

•Hasonló hatású mint az anyatej

•Beállítja a peteérést

•Pozitív hatással van a férfiak és nők szexuális teljesítményére

•Növeli a potenciát

•Növeli a stresszel szembeni ellenállóképességet

•Normalizálja az adrenalin kiválasztást

•Méregtelenítéskor 40%-kal gyorsítja a káros anyagok kiürülését

Javasolt eredeti tiszta – méhésztől vásárolt - méhpempő, és nem a kapszula formában kapható. Szedése reggeli étkezés előtt éhgyomorra.


Eszt találtam szerintem ez segít én már el is kesztem.

2010. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, ha tudnád mennyire átérzem amiket írsz/írtok... Mi több mint két éve próbálkozunk sikertelenül. Én 28, a párom 36. Most kezdtünk bele a részletesebb vizsgálatokba. Körülöttünk már minden barátunknak gyönyörű kisbabái vannak, nekem meg sajog a szívem... :-( Aztán a szomszédban egy kisfiú, aki az anyja bagózása miatt 6 hónapra született. Semmit nem foglalkoznak vele, folyton elhanyagolt, 3 éves elmúlt és semmit sem beszél... Jahh aztán ilyenkor még az irigységem miatt is lelkifurdalásom van egy kicsit, hisz őt is a jó Isten adta, és oda ahova...

Szóval biztosan értitek amiről írok...

2010. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mi több mint 2 éve próbálkozunk, soha nem szedtem fogi gátlót, viszonylag szabályosak a ciklusaim, az eddigi vizsgálatokon nem találtak semmit. Én 28, a párom 31 éves. A mi környezetünkben is folyamatosan babák születnek. Nagyon rossz érzés, de valahogy mindig túl teszem rajta magam. Annyira gáz, hogy fogalmam sincs miért nem sikerül. Már nagyon bele fáradtam...
2010. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!