Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 év körüli babára várók!...

35 év körüli babára várók! Mennyi ideje próbálkoztok és hányadik babával?

Figyelt kérdés
Mi a másodikkal már lassan 10 hónapja, nem hittem, hogy ilyen nehéz lesz. Két hónap múlva töltöm be a 35-öt.
2009. dec. 22. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A másodikkal próbálkozunk 7 hónapja. Közben volt 2 korai vetélésem. Remélem, most már minden rendben lesz.:)Sok sikert Neked is!
2009. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia

az első baba stimulációval fogant meg, 32 évesen

most a másodikat várjuk, meglepetésként jelentkezett, mire megszületik majdnem betöltöm a 36 évet

2009. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 babával próbálkozunk másfél éve. :( Eredmény egyenlőre nincs.
2009. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első babára várok már négy éve, volt két vetélésem közben. Remélem, ez a picur már velünk marad... 9 hetes kismama
2009. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk szerencsénk volt 3 hónap próbálkozás után lettem babás a kislányunkkal,aki első baba.Most vagyunk 19 hetesek,betöltöm a 36 évet mire megszületik.
2009. dec. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 35 leszek jún-ban. Febr-tól próbálkozunk, egyenlőre eredménytelenül. De remélem azért jövőre hozzánk is kopogtat a gólya. Mint ahogyan azt mindenkinek kivánom, aki itt van :-)
2009. dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35 éves voltam mikor terhes lettem, 9 hónapig próbálkoztunk.(de sajnos nem maradt velünk.) És még mindig 35 éves voltam amikor azonnal az első hónapban szintén terhes lettem. Most már 1 éves. Most szintén terhes vagyok 37 leszek mire megszületik a baba. (5 hónapig próbálkoztunk)
2009. dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok, az első babával próbálkozunk 12 hónapja
2009. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenkinek kívánom, hogy mielőbb sikerüljön a kisbaba. A szerencsés kismamáknak pedig jó egészséget!
2009. dec. 23. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!