Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideje próbálkoztok a...

Mennyi ideje próbálkoztok a babával, és hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 13:48
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Én 24 a párom 29 mi kb. 1 év 3 hónapja próbálkozunk de még erdménytelen a dolog.Ki vagyok bukva de nagyon.
2010. jún. 1. 13:50
 2/28 anonim ***** válasza:

Én 35 voltam a férjem 37, elsőre lett!

Persze nem szedtem hormonális fogamzásgátlót soha. Talán ez is számít. A menstruációt a Forever propolis állította be.

2010. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
57%

èn a teherbeesés elött másfél évvel hagytam abba a gyógyszert. közben volt egy fél év mikor megszakítássla védekeztünk (új munka). Párszor mértem a hömet, de össze vissza volt. Aztán mikor legjobban nem gondoltam rá és leépítés miatt kirugtak, akkor lett pozitív a teszt.

Most 24 hetes terhes vagyok.


Ne keseredj el. Ja és én 29 a férjem 30 éves.


Ha valamelyikötök dohányzik az tegye le, (föleg a férfi).

2010. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Szia!


26évesek vagyunk, 2 éve próbálkozunk a babával, egészségügyi okai vannak a terméketlenségnek.

Volt már 4 inszem is, most meg júniusban megyünk lombikra.

Kitartás!

2010. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
25 évesek, 1 hónapja
2010. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 2 éve próbálkozunk, az első év végén teherbe estem, de sajnos elvetéltem. Azóta megint eltelt egy év. Reméljük nemsokára bekopog a gólya...
2010. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én most borzasztóan kibuktam a helyzet a következő:A párommal hét éve vagyunk együtt,fog.gátlót soha nem szedtem gumival,vagy kiszálással védekeztünk.3 évvel ezelőtt fordult meg a fejünkben a baba dolog,de még vártunk egy kicsit vele.Erre a párom öccseék fél évnyi ismeretség után bejelentették gyerekük lesz.Oké már ekkor is irigykedtem egy kicsit.(a kisfiú lett a keresztfiam már 2 éves) Majd komolyan ráálltunk a témára 1 év 3-4 hó.-val ezelőtt.De sajna semmi.Majd a komanőm megint terhességről számolt be,majd büszkén mondta,hogy abortuszra megy ez novemberben volt.Én borzasztóan kibuktam miatta.Erre vasárnap szintén egy terhességről számoltak be amit megtartanak.Én olyan szinten kivagyok bukva,hogy ááá..Ráadásul a párom ebben a hónapban nem volt itthon mert külföldön dolgozik.Tudom köcsög vagyok de borszasztóan irigy vagyok.
2010. jún. 1. 14:05
 8/28 anonim ***** válasza:

Én 24,férjem 31.

2010 jan.óta élesbe megy a szex,de még sajnos nem jött össze.

2010. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
ezek természetes érzések, amiket leírsz. tökéletesen megértelek. remélem hamarosan nektek is lesz babátok.
2010. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Megértelek. 4 éve vagyunk egyutt a párommal. Saját ház, munka megvan minden a babához. Fél éve kezdtunk probálkozni. Nagy buszkén mondtam el a testvérem akkori barátnojének. Másik héten bejelentette, hogy terhes. Azt hittem, hogy lefordulok a székrol. Pedig csak 3 honapja voltak egyutt. Nagyon ki voltam borulva. Nekunk valahogy nem akart sikerulni. Bejelentkeztem egy tanfolyamra és abban a honapban pozi lett a tesztem. Most 8 hetes vagyok, de a sogornom és a testvérem még mindig nem hiszik el, hogy babát várok. Azt mondják, hogy még ugy sem biztos. Ez teljesen kikészít. Nem is gratulált nekunk, azt hiszi, hogy csak neki lehet baba. Foglald el magad valami mással és meglátod ugy sikerul. Drukkolok!

En 23 éves vagyok a párom meg 30 (a párom dohányzik és igy is sikerult)

2010. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!