Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mióta próbálkoztok a babával?

Mióta próbálkoztok a babával?

Figyelt kérdés

Illetve ha már összejött, meddig próbálkoztatok?

Az első babánk elsőre megfogant, a másodikkal 2 hónapja próbálkozunk, és sorozatba negatívak az eddigi tesztek:(


2011. máj. 22. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első baba 6 hónap után fogant meg, a másodikra most várunk, de még csak egy sikertelen hónapon vagyunk túl. Mivel nem sürgős a dolog, nem próbálkozunk direktben (nem hőmérőzök meg semmi ilyesmi), de nem védekezünk. Még csak 25-27 évesek vagyunk, úgyhogy ráér a dolog, mindenesetre megtanultam az első alkalommal, hogy nem szabad beleélni magam. Volt olyan hónapom még az első baba előtt, hogy nem jött meg, hányingerem volt (sőt hánytam), feszült a mellem, stb. mégsem voltam terhes. Egyszerűen annyira akartam a babát, hogy képes voltam produkálni a tüneteket. Most próbálom lazábban kezelni a dolgot. Sok sikert nektek!
2011. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerencsések vagyunk, mindkettő elsőre sikerült. :)
2011. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az első olyan fél év volt

bár nem úgy voltam vele h mindenáron hanem h na jó most nem szedem és ha jön akkor jön azért naptáraztam mellette (szeretem volna ha lány lesz :-))) és az is lett)

a második addig nem fogant meg míg a nagyobb szopott de mikor abbahagyta akkor rögtön a következő hónapban

a harmadik meg meglepetésként ért mert gumi mellet csúszott be de ha már... akkor jöhet

2011. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő elsőre összejött.
2011. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi lassan 3 éve várunk a babára.

Most volt az 1. lombikom, de sajna méhen kívüli baba lett.

2011. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi másfél éve próbálkozunk és már háromszor sikerült teherbe esnem, de sajnos mind a három elment átl. 8-9. héten. Voltunk genetikán, ott mindent rendben találtak.

Sok sikert és semmi képp ne adjátok fel, mi sem tesszük! :)

2011. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első babával próbálkozunk majdnem 2,5 éve. Két sikertelen inszemináció van már mögöttünk. Lassan el kell gondolkodnunk a lombikon.
2011. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!