Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen még nem történt velem!...

Ilyen még nem történt velem! Lehet baba?

Figyelt kérdés
19-én megjött 5 napig tartott. Clostylbegytet szedtem 5x1-et. Tegnap és tegnapelőtt érdekes szúró fájdalmat éreztem a köldököm alatt (soha nem volt még ilyen). Ma mensis görcsölést éreztem, és barnáztam is, de keveset. Ilyen barnázásom sem volt még sosem. Ma a 24. napon vagyok, még nem kell megjönnie. Azóta is fáj a hasam.
2010. máj. 12. 20:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Sok sikert neked! Szerintem jól látod, ha egyszer elindult vmi, akkor máskor is el fog!
2010. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. jún. 19. 22:00
 33/33 anonim ***** válasza:

Szia! En is szoritok Nektek, hogy osszejojjon a baba! Ne aggodj, a Duphaston tenyleg nagyon jo, ha osszejon a baba konnyebb lesz neki beagyazodni! Feltetlen ird meg mi van Veletek, remeljuk jo hireket kapunk hamarosan!

Szia!

E.

2010. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!