Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaprojectben vagyunk, ha...

Babaprojectben vagyunk, ha összejött a baba esetleg ebben a hónapban, akkor az kb 5-6 napja történt, így ellenjavallt szaunába, wellness fürőbe menni, vagy teljesen felesleges ezen aggódni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ártanak ezek a dolgok a terhesség elején/tervezésénél?
2010. okt. 28. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én helyedbe nem mennék.

Egyébként én a forró vizes fürdőt is kerülni szoktam már az ovum után, inkább zuhanyzom. Mert ugye a forró vizes fürdő hozzásegít a vetéléshez, ha netán megfogant a baba...

2010. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezt nem is tudtam... Még kezdő vagyok a témában. :) De akkor természetesen nem megyek. Sejtettem, hogy ezek árthatnak, csak mindenki lehurrogott, hogy túl aggódom a dolgot...
2010. okt. 28. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem mar van egy kislanyom, s egy veszitesen is tul vagyok sajnos, de en azt tudom mondani menjd, es eld az eleted, mert ha egeszseges az a baba akkor ugyis megfog szuletni, s ha valami gond lenne akkor ugysem azert megy el, mert te tettel valamit, hanem , mert a tremeszet megoldja!!

Ja a lanyommal 12 hetesen is szaunaztam, sna meg 20 hetesen hagytam abba a verseny sportot.

Ugyhogy azt ajanlom, irany a wellness, addig is kikapcsolodsz es nem azon ragoodsz, hogy vajon ossze jott-e a baba!!!

Mi is rajta vgyunk amasodik baba projekten es minden hetvegen jarok wellnessbe, es meg heti ket alkalommal kosarazni!!

Minden jot neked!

2010. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tééényleg? :)) Hu most kicsit megnyugodtam, mert én sem akarok mindenen aggódni, csak nem tudom mit szabad és mit nem... :(
2010. okt. 28. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom amit az elöttem szolo nem kell mindenröl lemondanod!!!
2010. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikről mondtál le terheség alatt és teherbe eséskor?
2021. dec. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!