Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen még nem történt velem!...

Ilyen még nem történt velem! Lehet baba?

Figyelt kérdés
19-én megjött 5 napig tartott. Clostylbegytet szedtem 5x1-et. Tegnap és tegnapelőtt érdekes szúró fájdalmat éreztem a köldököm alatt (soha nem volt még ilyen). Ma mensis görcsölést éreztem, és barnáztam is, de keveset. Ilyen barnázásom sem volt még sosem. Ma a 24. napon vagyok, még nem kell megjönnie. Azóta is fáj a hasam.
2010. máj. 12. 20:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
29%
Az egészséges várandósság nem jár sem alhasi fájdalmakkal, sem barna hüvelyváladékkal! Szülésznő
2010. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
29%
És ha várandós is lennél, mivel nem volt olyan rég a menstruációd, kicsit korai lenne megállapítani a baba létét, vagy nem létét. Ha nem jön meg időben a menstruációd, akkor csinálj egy tesztet, aztán várj még 4-5 napot, és ha még mindig nem jött meg, ismételd meg a tesztet, és akkor ha mindkettő, vagy lealább az utolsó pozitív, keress fel egy nőgyógyászt! megint a Szülésznő voltam
2010. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. De azért olyan furcsa, mert soha nem történt még ilyen velem. Ma voltam nőgyógyásznál, azt mondta, hogy a nyálkahártyám megvastagodott, a méhnyakcsatornám kiszélesedett, és ebből még akár baba is lehet. Reménykedem...mert ha nem, akkor mitől lehetne?
2010. máj. 13. 21:57
 4/33 anonim ***** válasza:
38%
Csináltál teszetet? Mit mutatott?
2010. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam, negatív... :( még mindig görcsöl
2010. máj. 15. 21:55
 6/33 anonim ***** válasza:
66%
MÉG KORAI A TESZT, MÉG NEM JELENT SEMMIT! mÉG BÁRMI LEHET!
2010. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
72%

Szia! nem tudom, eltelt-e egy het az eggyuttlet utan amikor nekem mar alhasi fajdalmaim voltak, es kitartottak jo sokaig, szinte a szulesig. Tudom, nem volt normalis, ezert az elejen kaptam is Duphaston nevu gyogyszert, ami progeszteront tartalamz, hogy nehogy elmenjen a baba. En is teszteltem sokat, es negativat mutatott, egeszen a ciklus elmaradasat koveto hetig, amikor is halvany masodik csik jelent meg a teszten. Ma mar 20 honapos a kisfiam.

Sok sikert kivanok a babahoz!

2010. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Ma van a 28. napom. Mivel nem rendszeres a mensim, nem tudom mikor kellene megjönnie, de ha rendben lenne, akkor kb. ma. Akkor ha jövő hét végén tesztelek, annak már ki kell mutatnia. Igaz?

Utolsó! Neked volt ilyen barna akármi???

Most egy kicsit félek, hogy nehogy valami bajom legyen baba helyett. Na de akkor azt az orvos látta volna nem?

Tényleg sosem volt még ilyen barna nekem.

2010. máj. 16. 18:21
 9/33 anonim ***** válasza:
37%
sajnos nekem 10 napot késett, pedig mostanában egészen jól beállt a closty után és a barátcserjétől...előtte 3 napig szurkált, pont köldök alatt és néha a fenekemnél...azt hittem sikerült...ma megjött sajnos
2010. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
71%
Utolsóelötti vagyok! Nekem volt barnázás, pár nappal a mensi elött! Nem akarok felesleges reményt kelteni, de nekem baba lett, de utána még párszor volt kisebb vérzésem, szerencsére megmaradt a kis Hédim, most három hónapos! Nagyon szorítok neked! Írd majd meg, hogy alakul!
2010. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!