Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen még nem történt velem!...

Ilyen még nem történt velem! Lehet baba?

Figyelt kérdés
19-én megjött 5 napig tartott. Clostylbegytet szedtem 5x1-et. Tegnap és tegnapelőtt érdekes szúró fájdalmat éreztem a köldököm alatt (soha nem volt még ilyen). Ma mensis görcsölést éreztem, és barnáztam is, de keveset. Ilyen barnázásom sem volt még sosem. Ma a 24. napon vagyok, még nem kell megjönnie. Azóta is fáj a hasam.
2010. máj. 12. 20:00
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is volt barnás maszatolás az esedékes mensi előtt egy héttel, majd a mensi nemvárt napján ismét egy napig és annyi, betéten nem volt csak ha megtöröltem a papíron látszott..baba volt a dologban:) már kilenc éves:)ha ma vagy a 24.napodon akkor akár beágyazódásos vérzés is lehetett..szerintem ne aggódj !
2010. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
annyi változott, hogy ma úgy bedurrant a mellem, ennyire nem szokott, meg az az érdekes, hogy oldalt nagyon fáj (ilyen még nem volt), olyan érzés, mintha izomlázam lenne, vagy meghúzódott volna.
2010. máj. 17. 19:34
 13/33 A kérdező kommentje:

Mi a véleményetek a Medi-Lab tesztről?

Most csináltam egyet, és látom a második csíkot halványan, de nagyon halvány. Alig van ott valami, de mégis ott van. A férjem szerint csak a nedvességtől van, na de akkor ennyi erővel minden teszt pozitív lenne, ha a nedvességtől lenne. Nem? Segítsetek!!! Most akkor mi van???

2010. máj. 18. 18:28
 14/33 anonim ***** válasza:
Szia! A medi-lab terhességi teszt a legmegbízhatóbb. Ha ott a halvány csík, az pozitív!!!! Hidd el! Nekem is így volt. 3 nappal később már nem volt olyan halvány!!! :D Szóval babád lesz! :D Sok boldogságot hozzá, és természetesen jó egészséget is!
2010. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Gratulalok a babahoz! orvoshoz mikor mesz?
2010. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján én is babára gondolok. De nem mindegy, hogy a második csík a teszten színes-e vagy szintelen. Kívánom, hogy színes legyen!

Ezen az oldalon, ha beütöd a keresőbe, hogy szellemcsíkos teszt, akkor sok helyen belinkelték róla a képet és könnyebben tudsz dönteni, hogy a tiéd milyen. Kívánom, hogy babás legyél!!! Megy a drukk!!!

2010. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Szia, utolsó vagyok. Esetleg ma nem ismételted meg a tesztet?
2010. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
a múltkori teszten kék volt a második csík csak nagyon halvány. Ma is csináltam egyet, azt hittem, majd ez eldönti, de még jobban elbizonytalanodtam. A kontrollcsík is elég halvány, látok másikat is, de az még halványabb, mint a keddi. De ezt tényleg csak akkor látszik, ha nagyon megvizsgálom. Szóval nem tudom mi van. A kontroll csíknak nem szabad halványnak lenni ugye? Vagy ez nem jelent semmit?
2010. máj. 20. 20:45
 19/33 A kérdező kommentje:
08:34-es! neked hanyadik napon lett pozitív a teszt? Ez a barna aggaszt, mivel nekem még nem volt sosem, mi van ha valami bajom van??
2010. máj. 20. 20:47
 20/33 anonim ***** válasza:

Szia! meg mindig barnazol? Az nem jo jel, szerintem mindenkepp menj el dokihoz, ha babas vagy valoszinuleg ad majd Duphastont vagy Ultrogenstant, hogy tamogassa a babat. Hanyadik napjan vagy a ciklusnak? Nekem 10.-en kellett volna megjonnie es 20-22.-en lett halvany a masodik csik. Viszont a kontroll csiknak rozsaszinesnek kell latszodnia, es miutan megszarad a teszt ha az ott marad, akor babas vagy, meg ha csak halvany is a csik. Tudom, vizesen meg latszik a kontroll csik, de szaradas utan nezd.

Sok sikert!

2010. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!