Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen még nem történt velem!...

Ilyen még nem történt velem! Lehet baba?

Figyelt kérdés
19-én megjött 5 napig tartott. Clostylbegytet szedtem 5x1-et. Tegnap és tegnapelőtt érdekes szúró fájdalmat éreztem a köldököm alatt (soha nem volt még ilyen). Ma mensis görcsölést éreztem, és barnáztam is, de keveset. Ilyen barnázásom sem volt még sosem. Ma a 24. napon vagyok, még nem kell megjönnie. Azóta is fáj a hasam.
2010. máj. 12. 20:00
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
szia! már nem barnázok, az csak két napig volt a 24. és 25. napon. Azóta egy csepp sincs. Ma a 33. napon vagyok, és még semmi. Mellem fáj, a hasamban néha mensis görcsöt érzek, de gyengén. Nem tudom mi lehet...ha reggel tesztelek egyet az is korán van?
2010. máj. 21. 22:33
 22/33 anonim ***** válasza:

Szia! Mindenkinel mas, hogy mikor mutatja ki a teszt a pozitiv eredmenyt. Nekem elmaradt es ra 10 napra mutatott. Azelott nem mutatta ki es ugy voltunk vele, hogy ez is egy ugyanolyan honap, amikor azt hisszuk, hogy vegre osszejott es remenykedunk es megint csalodas a vege. Ne is mondjam, mekora orom volt mikor vegre ot volt a halvany masodik csik! Persze a ferjem nem merte elhinni, azt mondta, csak akor hiszi el, mikor az orvos mondja, hogy ez tenyleg baba! Szerencsere 2 nap mulva mar fogadott a nogyogyasz es megerositette, hogy ott tenyleg baba van!

Kivanom, hogy hasonlo oromben legyen reszetek! Majd irj, hogy sikerult-e! Szerintem probalhatsz ujabb tesztet es ha nem vagy biztos benne, hogy a masodik halvany csik babat jelent-e akor nezz ra a tesztre egy 10-15 perc mulva is amikor mar megszaradt es ha ott van meg mindig akor az baba! De ha netan nincs semmi meg az sem jelenti, hogy nincs baba! Ne add fel, sikerulni fog!

Minden jot!

E.

2010. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
ma reggel csináltam egy tesztet, egyértelműen negatív volt. 34. napon vagyok. De akkor miért nem jött meg eddig? És mi volt a 21-22. napon az a barna??? Nem értem!! Valaki járt így? Segítsetek!
2010. máj. 22. 13:44
 24/33 anonim ***** válasza:

Szia! En csak ismetelni tudom onmagam, meg lehet az is, hogy babas vagy, csak meg nem mutatta ki. Szerintem az lenne a legjobb ha elmennel a nogyogyaszodhoz, akor biztosan megtudnad mi a helyzet. En nem szedtem sosem a Clostylbegytet, igy nem tudom milyen mellekhatasai lehetnek illetve milyen hatassal lehet a ciklusra. Ugy tudom csak hogy segit a peteeresben, egyszerre tobb pete is kiszabadulhat a petefeszekbol, ezert sem ajanljak a hosszutavu szedeset, mert kiuritheti hamar a petefeszkeket (noyogyaszomtol hallottam). Ha logikusan gondolkozunk, akor szerintem a ciklusod nem maradhat el, csak ha baba van a dologban...Kivanom hogy igazam legyen:)

Szerintem menj el a dokidhoz es aztan ird meg mit mondott.

2010. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Van valami valtozas?
2010. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Annyi változás történt, hogy néztek bHCG-t, pozitív lett, de kevés, meg a nyálkahártyám sincs olyan vastag, hogy beágyazódjon a pici. Ennyit tudok, csak azt nem értem, hogy ilyenkor mi van? Felszívódik, vagy ki fog jönni???? Eddig még egy csepp vér sem jött.
2010. máj. 28. 21:03
 27/33 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, nem vettem eszre, hogy irtal... Gondolom azota tortenhettek dolgok. Remelem minden rendben.

Nem kaptal semmi gyogyszert, pl. Duphastont?

2010. jún. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Szia!

Semmi sem történt, csütörtökön megyek vissza az orvoshoz. De szerintem valami hormonzavarom lett inkább, vagy nem tudom mi van velem. Mellem még mindig nagyon fáj, hasam azóta is görcsöl, még nem jött meg. A héten csináltam egy negatív tesztet is. Te érted ezt?

2010. jún. 6. 20:40
 29/33 anonim ***** válasza:

Szia! már érgen írtam neked. Mi újság?

Mostanra biztos van valami fejlemény. Remélem, minden a legnagyobb rendben.

2010. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem lett baba belőle, láttak az uh-on felritkulást a nyálkahártyán (próbált beágyazódni), de nem tudott megmaradni annyira vékony volt a nyálkahártya. Most Duphastont és barátcserjét szedek. Ha megjött Clostyt fogok kapni. El voltam keseredve, hogy nem jött össze, mégis örültem is egy kicsit neki, mert még soha nem voltam terhes, így legalább tudom, hogy van remény! :)

2010. jún. 19. 16:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!