Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem korai 24 évesen gyereket...

Nem korai 24 évesen gyereket szülni?

Figyelt kérdés
párom lassan 36 lesz, én viszont még csak 24.szeretnénk babát de nem túl korai ez még nekem?
2010. máj. 12. 11:10
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha minden rendben van, akkor hajrá!

Bárcsak mi is itt tartanánk már a párommal!

Én is 24 vagyok, de még hátra van, hogy júniusban államvizsgázni fogok, illetve még dolgozni szeretnék (ha tényleg felvesznek arra a munkahelyre, ahová..)

Én úgy gondoltam, hogy kb. fél évet dolgozok, aztán jöhet a baba, majdpedig babásan dolgoznék még- akkor biztosan meglenne az 1 év munkaviszonyom

2010. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Hú, csak egy jó tanács a 15:02-nek! Szerintem ne fél évet dolgozz, húzz rá még felet, mert az a biztos! Én mind a két terhességem alatt már az elejétől veszélyeztetett voltam és végig táppénzen. Még jó, hogy a munkaviszonyom akkor már 3 éves volt. A táppénz nem számít bele, úgyhogy szerintem érdemesebb kivárni még fél évet és nem kockáztatni!

Amúgy sok sikert az államvizsgához és a majdani babázáshoz!

A kérdezőnek pedig: Örülök, hogy meghoztad a döntést! Én vagyok a második oldalon azt hiszem a második válaszoló, aki 27 éves és van már két fia. :) Amúgy belőlem se nézik ki soha. Most elkezdtem egy sulit és ott be kellett mutatkozni, mesélni magunkról, mondtam, hogy van két fiam, teljesen el voltak ájulva, hogy nem is nézték ki belőlem, mármint hány éves vagyok.... :) Írtó büszke voltam! :)

2010. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
3. oldalon második, bocsánat! :)
2010. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korai.De az embernek erre fel kell készülnie lelkileg, de akár ebbe a világba anyagilag is. Mert meggondolandó hogy a gyerek milyen körülmények között jön majd a világra.


Viszont egy 15 évesnek nem korai?!?!

Gyereknek gyerek ahogy mondani szokták.

2010. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
azért egy 15 évesnek nagyon-nagyon korai sztem. anyagiakkal minden ok,csak sajnálom hogy már nem fognak visszavenni a munkahelyemre...egyáltalán örülni fogok ha a szakmámban fogok tudni még ilyen jó melót találni....ezt tegnap közölte a főnököm szép kis arc,pedig nem is tudja h babát tervezünk
2010. máj. 20. 16:06
 36/40 anonim ***** válasza:
Én is 24 vagyok és mindennél jobban szeretnék babát. Szerintem mindenki máskor érik meg a gyerekvállalásra. Van aki 18 évesen is csodálatos anya lesz, és van olyan is aki 35 évesen sem tud jó anya lenni. Szerintem akkor szülj, amikor már úgy érzed, hogy nagyon szeretnél gyereket, mert különben nyűg lesz neked a pici. Igazából sokszor hallani, hogy ilyen jó meg olyan jó egy pici babával, de a nehézségeket nem említik. És én már ezt is nagyon várom. :)
2010. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nem korai a babavállalás!Én most vagyok 25 és mi is babaprojektben vagyunk!Nem fognak megszólni azért,mert most szülsz!Ne foglalkoztasson semmi buta kérdés!Azért mert babapofid van lehet,hogy 30 évesen is ilyen fiatalos lesz az arcod!Mellesleg azt mondom és ez az Én véleményem,hogy a gyerekvállalás ideje sajnos nagyon kitolódott!Rengetegen szülnek 30-35 éves kor között,ami már szerintem kicsit késő!Sokaknak fontos a karrier és minden más anyagiak-jó ez nem egy elhanyagolható dolog,de mindent meg lehet oldani!A legideálisabb 28-ig szülni!Tehát Neked most a legideálisabb!És gratulálok a döntéshez!Mindent bele!!
2010. máj. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!:)
2010. máj. 23. 17:22
 39/40 anonim válasza:
Szia :) Ne foglalkozz senkivel! Egy dolgot tarts magad előtt,hogy te és a párod mit szeretnétek.Én is 24 éves vagyok és folyamatosan 17-18-nak néznek. De ezen csak mosolyogni kell:)Mert ez dicséret.Párommal babát szeretnénk mi is és nem akarom el kiabálni de úgy néz ki hogy sikerült ! Jövő7en kellene hogy meg jöjjön és tegnap délután és ma reggel teszteltem és mind a 2 teszten ott volt halványan a második csíkocska! Még nem élem bele magam,de remélem nem fog meg jönni ! Én azt tanácsolom hogy hajrá ,főleg ha szeretnétek is :)
2013. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:

Jajjj most nézem hogy 2010-ben írtad! BOCSIIII!

Akkor már biztos van gyereked :)

2013. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!