Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem korai 24 évesen gyereket...

Nem korai 24 évesen gyereket szülni?

Figyelt kérdés
párom lassan 36 lesz, én viszont még csak 24.szeretnénk babát de nem túl korai ez még nekem?
2010. máj. 12. 11:10
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, ugyanezekkel az adatokkal :)

Várjuk a gólyát már hónapok óta, remélem, hamarosan megérkezik. Szerintem ha te érettnek érzed magad, akkor nem korai. Sokkal egészségesebb ilyenkor szülni, mint 30 éves kor felett. Eleinte én is elbizonytalanodtam, hogy mi lesz, bírom-e a felelősséget, képes lennék-e ellátni egy csecsemőt, de aztán ha végiggondoltam/om mindig rájövök, hogy felesleges ezen aggódnom, hiszen úgyis midnen kialakul majd bennem. Nem véletlen az a 9 hónapnyi terhesség a szülés előtt. Ennyi idő alatt simán fel lehet készülni rá. Két diplomám van, 4 éve folyamatosa állásom ugyanannál a cégnél, így valamennyire biztonságban is vagyok. Ha pedig mégsem, akkor még bőven lesz időm még egyszer karriert építeni, ha arra vágynék (jelenleg egyáltalán nem).

24N

2010. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! a körülményeim adottak, azzal nem lenne baj,csakhát elég gyerekarcom van és attól féltem h megszólnak majd hiszen nincs rám írva se a korom sem egyéb. félek h hülyee kérdéseket fognak feltenni mondjuk a kórházban a többi kismama stb.tudom hogy ezzel legkevésbé sem kellene foglalkoznom,de sajnos nagyon érzékeny vagyok az ilyesmire és nem szeretném a 9 hónapomat átfeszengeni
2010. máj. 14. 15:14
 13/40 anonim ***** válasza:
Nekem 24 évesen már kettő gyermekem volt.Aztán 29 évesen szültem a harmadikat.Egyetemet végeztem,mindemellett 17 éve ugyan azon a munkahelyen dolgozom.Szóval a gyerek nem akadály semmiben,mindent össze lehet egyeztetni.
2010. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
nekem is két diplomám volt, kocsim, állandó állásom és 24 évesen szültem, ha visszamegyek akkor meg építem a karrierem
2010. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
48%
ja igen, a hülye kérdések: 9 hónaposan megkérdezte a pénztáros tőlem, h elmúltam e 18 h pálinkát veszek....ekkor múltam 24......hihi.....azóta is ezen röhögünk
2010. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Mások véleményével ne foglalkozz! :) Ha korán szül az ember,azért is "megszólhatják",ha későn akkor meg azért... Ha kislányos arcod van,akkor 5 év múlva is az lesz...

Ha Te úgy érzed szeretnél már babát,akkor hajrá és tényleg ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel,mert azok sajnos így is,úgy is vannak...

Én amúgy 23 évesen szültem,szóval nem tartom korainak. :)

2010. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Ne azzal törődj hogy mások mit gondolnak,hanem hogy te hogy érzed.

Én épp hogy betöltöttem a 18-at amikor szültem.Amikor terhes lettem a gyerekorvoshoz tartoztam még, akkor kerültem átt a felnött dokihoz, és a gyerekorvos azt mondta hogy még túl fiatal vagyok, hogy akarok egy gyerekről gondoskodni...Amikor megszültem és kijött megnézni a gyereket, bocsánatot kért és közölte hogy sok 30éves anyukátol nemlátja hogy ilyen "profin" gondozza és ellátja a gyereket.

Amugy meg nekem pl. egy rossz szót nemszoltak a korházban.Sőt az idősebb anyukák mondták hogy milyen jó hogy fiatal anyuka vagyok, mert későb jobban megértem majd a gyerekem problémáit, és még akár bulizni is elmehetek vele!:)

2010. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

13:26 ebben tényleg igazad van. az embereknek az a lényeg, hogy csámcsoghassanak. úgy döntöttem én se foglalkozom velük, elindult a babaprojekt, 25 vagyok és a szavazáson első szavazónak hittek. hát ez van kislányos arcom van... legalább majd később meg fiatalos leszek, nem?

tényleg ne foglalkozz a kívülállókkal!

2010. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
de, hogy ki az aki mindenkit lepontozott? lehet, hogy egy 30-as, aki szerint korai...
2010. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Szerintem olyan pontozott le minket aki valóban már elmúlt 30 és nem jön össze a baba.Talán irigységből vagy ilyesmi:S


Én nem bántam meg,hogy 24 évesen már kétszeres anyuka voltam,soha sehol nem éreztem hátrányát.

2010. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!