Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem korai 24 évesen gyereket...

Nem korai 24 évesen gyereket szülni?

Figyelt kérdés
párom lassan 36 lesz, én viszont még csak 24.szeretnénk babát de nem túl korai ez még nekem?
2010. máj. 12. 11:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
86%

Ez sok mindentől függ. Ha adott a háttér, akkor miért ne? Én 25 vagyok, és a anpkban fogok szülni. 2 éve van egyetemi diplomám, van lakásom, autóm, állásom 5 éve, ugyanannál a cégnél (gyorsan le is kopogom).

Miért ne szülnék?

2010. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%

24 évesen egyáltalán nem korai. Én már most szeretnék babát, csak még főiskolára járok.

Ha már nem tanulsz, szerintem semmi akadálya.

Sok sikert! :)

2010. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
78%
Azt csak te tudhatod, elég érett vagy-e egy babához. Így ismeretlenül ezt lehetetlen eldönteni. De ha egyáltalán felmerül a kérdés benned, számomra azt sugallja, hogy még korai.... Nem, nem hinném, hogy korfüggő, ki mikor érik meg a gyerekvállalásra. Sok 20 éves is érett rá, de bizony vannak olyan 30-asok, akik még nem. én 21 évesen szültem az első babát és úgy gondolom, pont jókor... De nekem soha nem jutott eszembe, hogy esetleg korai lenne..
2010. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%
A legideálisabb kor a gyerekszülésre a 21- 28 kor közötti idő, a genetikuosk szerint. Természetesen,kellenek a felneveléséhez a megfelelő feltételek.
2010. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
82%

csak is attól függ, hogy magadat (+a körülményeket megfelelőnek tartod) érettnek érzed-e hozzá.


nálam 24 évesen jött az elsöprő vágy. most pedig rajta vagyunk a témán. nem tartom korainak

2010. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
83%
Szia!!Én 23 vagyok...3 hónapos kisfiammal...hááát....nálunk ez úgy volt hogy teherbe estem és akkor már szeretttem volna...előtte mindíg azt mondtam hogy soha!!!Gyereket?????Pedig a világ legcsodálatosabb dolga,fiatal korom ellenére nem érzem hogy bármiről lemaradnék ez miatt...szerintem nagyon jó fiatal szülőnek lenni,de fontos hogy te is akard!! a gyerkőz mindíg ott lesz,ne érezd kötelességnek nevelgetni,mert ez egy csoda a mosoly,minden visszajelzés egy öröm,hogy jól csinálod.
2010. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
68%

szia


neked kell érezned hogy neked nem a túl korai? én most vagyok 34 éves és 21 hetes kismami. első baba. így visszagobdolva el nem tudtam volna képzeéni hogy 24 évesen anya leygek...én most "nőttem" fel a gyerekvállaláshoz. (férjemmel 9éve vagynk együtt, tehát lehetett volna már)


Szóval ha te szeretnéd, azaz ha te is szretnéd akkor vállald, de csak a párod kedvéért inkább ne!az én férjem 38 éves lesz nyáron.

2010. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
68%

Ha már benned van a vágy egy baba után és meg vannak a feltételei (anyagi és érzelmi biztonságra gondolok főleg)akkor nem.

Én 22 voltam mikor az első született, majd 24 mikor a 2. Most 25, van egy 2,5 és egy mindjárt 5 hós lányom, és teljesen elégedett vagyok az életemmel. Tervezett babák. Biztos munkahelyünk és lakásunk van (saját erőből)Az én párom is idősebb, 35 volt mikor az első született.

:)

2010. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
68%
én már 18évesen el döntöttem hogy szeretnék gyereket most (jövö hónapban) 22 leszek és szó szerint szenvedek hogy legyen!mert nem sikerül!de ha neked adott a dolog és meg van mindened ami fontos hogy meg legyen akkor miért ne?szerintem 24éves korban teljesen normális ha valaki gyereket szeretne!
2010. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
68%

Ősszel leszek 24. most a 3. babával a 4-5. hétben vagyok:)

Ha úgy érzed,hogy ideje lenne,és legalább a párod dolgozik,akkor Hajrá!!!

Ha még nem érzed,hogy készen állsz hogy szülő legyél,akkor még várjatok egy kicsit!

Ez ilyen egyszerű!

2010. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!